En samimi arkadasımın kavgası var yarın kavga girsem bende dayak yer cıkarım ama girmeyipte uzaktanmı izliyim?

en yakın can ciğer arkadasımın yarın karne gününde kavgası var bela kızlar 10 -15 kişi arkadasımı dövecekler . Ya ben kavgadan korkarım aslada giremem ama arkadasımda kavga girip dövcekse de benimle beraber dayak yicekse benimle beraber ye diyo böyle istiyo yani ama ben ne yapacağımı bilmiyorum ya korkmuyo değilim yardım edin bana nolur? :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• delimisin kızım sen işin sonunda kötek var gelmiş kavgaya girmelimiyim diyor kafanı gözünü yaracaklar haberin yok tatilin zevkinide çıkaramazsın en iyisimi sen arkini uyar karneleri alır almaz arka bahçeden duvarın üstünden sıvışıp cafenin birine gidip kahve molası verin :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ooo kız kavgası adres verin geleyim cekirdeklerimle :DDD

0|0
    0|0
  • iki tanede sen vurursun niye dayak yiyesin : D yüzüne darbe alma baktın çok dövüyorlar yere at kendini afqwfq

0|0
    0|0
    • onca insanın içinde 2 kişiye 15 erkek gibi kız girişce biz o kavgadan sag cıkamayız:D ve rezil olmada cabası en cok koyanda rezillik olur

• sınıftaki arkadaşların ya da hocana söyle durumu çaktırmadan kavga felan olmasın

0|0
    0|0
    • bende öyle istiyorum kavga olmasın diyorum ama sınıftaki arkadaslarımdan hayır gelmez asla. Hocalara desem ne yapacaklar sanki

• ya sen söyle hocalarına onların gözü sizde olur kavga olmadan yardıma gelirler

• ilk olarak gidersen videoya çek senin olduğun bölümleri movie maker'da temizlersin :) ikinci olarak da bunu sen düşünmeden arkadaşın söylüyorsa beraber dayak yiyelim diye boşver o senin arkadaşın değildir zaten. Gerçek dost öyle düşünmez çünkü. Balkonda otur çekirdek çitle valla :)

0|0
    0|0
  • kaltak kancıklar gücünüz bir kıza yetti değil mi liseli o* fahişe sürtükler

0|0
    0|0
  • Birlikte kavgadan kaçın en iyisi. Yani uzak durun kavga çıkmasın. 15 kişiye karşı kavgaya mı girilir deli misiniz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mutlaka okulunuzda ayar kızlar vardır. Toplanın sizde karne gazına gidin... Gözüne en salağını kestir o tekme senin bu saç benim :) Hadi kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • Onu yalnız mı birakacaksin mecbur gitmen lazım

0|0
    0|0
  • Neden kavga edecekler arkadasin hakliysa sende gir haksizsa kendi halletsin

0|0
    0|0
    • haklıda sayılır haksızda 2 taraftada suc var . Ama canım dediğim insanı öyle onların eline atamam ama kavgadanda korkuyorum

• Hakliysa gir haksizsa dur ayir erkek meselesiyse hic karisma cekirdek al citla izle

Yükleniyor...