Aşk İçin Arkadaşlarını satarmısın?

Hani sevgililerde sık olur. Arkadaşların mı ben mi diye? Senin cevabın ne olur?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Kimse için kimseyi satmam, sel gider kum kalır demişler o ilişiki bittiğinde ağlamak için yine arkadaş omzu lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayatının aşkı zaten demez arkadaşın mı ben mi diye :) ama sattığım zamanlar oldu satmak değil de herkesten soyutlandığım sonra bir baktım yapayalnızım o gittikten sonra ilk ve sondu o taviz artık umrumda olmuyor o kadar düzeyli yürütebilirim yani erkeklerle görüşme der anlarım ama kız arkadaşların bir zararı olmaz :)

0|0
    0|0
  • Bi arkadaşa bakarım arkadaş mı diye,bir de sevgiliye bakarım sevgili mi diye.Eğer ciddi bir ilişkiyse yani 1 yılı geçtiyse o süre.. öncelikle neden benden böyle bir tercih yapmamı istiyor diye sorarım. ''Arkadaş'' kavramına pek önem vermem, ''dost'' kavramına önem veririm ben. Sevgilimin beni sevdiğinden eminsem,onu seçerdim.Ama dediğim gibi; tercih yapmamın nedenini kesinlikle öğrenirdim.Ona göre davranırdım.

0|0
    0|0
  • evet satarım

0|0
    0|0
  • hakeden aşk ise hiç düşünmeden her bir arkadaşımı satarım da silerim de 3. şahıslar umrumdışı!

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • adamına göre değişir ... ama muhtemelen sevgilimi seçerim

0|0
    0|0
  • İkisine rest çekerim !

0|0
    0|0
  • satan çok bende satarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle bir olay benimde başımdan geçti kankamla her gün birlikte takılırdık bir kıza aşık olmuştu her gün mahallesindeydik kızın cesaret edip konuşamıyordu bende onun adına gidip konuşamıyordum kardeşini yolladı sende hoşlanıyor çıkma teklif ediyor diye kankam benden kısadır kız demesin mi uzunumu kısasımı diye =D fıkra gibi günlerdi yaşadıklarımız hey gidi gençlik hey =D

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla sevgili arasında seçim yapmak zorunda kalmam öyle bir duruma düşersem demek ki zaten iki taraftan birinde bir yamukluk var ki o duruma düşmüşüm yamukluk kimde değilse onu bulur onu seçerim.

1|0
    0|0
  • ne arkadaşı? :) buluşma için bir kere adam sattım hayatımda onda da pişman oldum satmam

0|0
    0|0
  • aynı kefeye koymam.

1|0
    0|0
  • arkadaşlarımı seçerim

0|0
    0|0
  • terazi görevi oluştururum

0|0
    0|0
  • babamı tanımam