Body sporuyla uğraşanların beslenmesi hep yağsız tussuz şekersiz şeyler olmak zorundamı?

arkadaşlar ben spora başlıcam ama hiç bişey tat alamıcam bişey yiyemicem bişey içemicem hiç birşeyden zevk alamıcam mesela atıyorum burger kinge gittik arkadaşlarımla ben orda ne yicem veyahutta bir cafeye gittik ben orda ne içecem iyice kararsız kaldım başlasammı başlamasammı.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• daha demin kahvaltı ediyorum 10dk önce.

benim kendi yağsız tuzsuz peynirim var. bide annemin aldığı tam yağlı peynir var ama annemin aldığı okadar tatlı ki yemeye doyamıyorsun. ben yine gittim yağsız tuzsuz olandan yedim zorla.

4 yumurta yedim. sarıları yağlı diye sadece yumurtaların beyazlarını yedim. sarıları çöpe gitti.

yağsız süt içtim:)

2, 3 saat sonra tavuk yiycem. tavuğu kızartırken tavaya hiç yağ atmıyıcam. tavuğu suyla kızartcam ve yağ atmıyınca iğrenç bir tadı oluyor. kup kuru bişe oluyo.

öle yani :)

çarşıya çıktığımızda arkadaşlar tam ekmek döner yiyorlardı ben ekmek yememek için porsiyon döner yiyordum .)

bu spora gönül verdiysen bazı şeylere katlanmak zorundasın.

tabi katlanmasanda olur ama buseferde boşuna emek vermiş olursun, beslenme çok önemli.

0|2
    0|0
    • ben endomorph vücut tipine sahip olduğum için bu şekilde besleniyorum.

senin vücudun yağsızsa ve kilon azsa dilediğin gibi beslenebilirsin. (çok abartmadığın müddetçe)

• bencede öyle yapiyim tamamdır çok teşekkürler yorumunn için:)

• önemi yok :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Abartmana gerek yok bu kadar ama fast food falan tabi ki de keseceksin cafe'ye gittiğinde de şekersiz kahve içersin bunda bir şey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sacmalama yaa asitli icecek icmiceksin ,bide vucudun yagliysa eger yagli cok yemiyeceksin okadar basla yani

0|0
    0|0
    • hepsinden az az mı yicem yani

bazıları var hayatından 3 beyazı çıkaracaksın felan diyolar oha diyom bu adamlar ne yi

• yiyo

• 150 kg filan değilsen değil :)

0|0
    0|0
  • şişmiş adamlar öküz gibi yerler tatlısı tuzlusu hepsi olur amaaaaaaa onlar çalışırkende hakkını verirler bide onlar spora yeni başlamayan adamlar,yani sen onlar gibi yemeye çalışırsan bu iş başlamadan kabusa döner.

0|0
    0|0
    • sen ayrı diyon başkasım ayrı diyo hafız hanginizinki dogru

• Benim dediğim şey senin gibi birinin yağsız tutsuz yememesi ye ama gerektiği kadar,ronnie coleman gibi bir adam la senin yiceğeğin miktar aynı olmaz onu demek istedim yani ronnie coleman gibi adamlar nerden baksan senin 2 katın yer o kaslar yoksa o kütlede koruyamaz.

Yükleniyor...