Aşklarınızı unuttunuz mu? Özellikle ilkini.

Hiç aranızda öyle aman aman birşey olmadı. Arkadaş kaldınız veya hiç konuşmadınız. Çocuk başkasını sevdiğini söyledi size arkadaş kalalım dedi ve öyle bitti gitti. Yabancı oldunuz. Ama ilkiniz. Hatta çıkmadınız ama bitti işte arkadaşlık-sevgili arasındaydı ilişkiniz. Sizi kıskanıyordu felan yani. Şu an başka bir çocuğu seviyorsunuz. İkinci bahar misali ve ara sıra ilk aşkınız geliyor mu aklınıza? Lütfen kötü görmeyin beni. Kötü değilim kalbimde bir hüzün var. Ama ikincisi ile bir umudum da var çünkü onu görünce kalbim çarpıyor. Size oldu mu böyle birşey?

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• unutmadım ama pek te bişi ifade etmiyor az gülüyorum geçiyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• ilki çocukluk aşkımdı şimdi üniversiteye gitti bir kaç sene önce sen düşün artık zaman dilimini nasıl unutmayayım unuttum tabiki :D

0|0
    0|0
  • ilk başlarda nefes alamıyorsun yaşamak hayatta varolmaktan nefret ediyosun ama zaman herşeyi siliyor arkadaşım yüzünü bile unutuyosun

0|0
    0|0
  • insan ilk mutlu olduğu yeri ve kişiyi kolay kolay unutamaz yani başkasını sever ama anıları unutamaz ;)

0|0
    0|0
  • unutulmaz ki

0|0
    0|0
  • üstünden çok sular aktı elbette ki unuttum :D

0|0
    0|0
  • unutmuştum sen sorunca hatırladım

0|0
    0|0
  • unutmadık ama yeni dünyalra yelken açıp önümüze baktık nitekim dünya büyk

0|0
    0|0
  • ilk aşk değildi. Belki ondan öncekilere o kadar aşıkta olmamıştım . Ama MERVEMi hala unutamıyorum. Çok denedim ama bir türlü olmuyor. Ahh o ailesi yok mu her şey onlar yüzünden bitti. O da artık sevmiyor beni. Çok çabuk unuttu. Ben ama hep mutlu olsun istiyorum. Zengin kız fakir oğlan sadece masallardaymış. Mutlu olsun çok hem de .. Kızımız olacaktı. Olmayacak artık . Onun olsun . Onun gibi güzel baksın başka ne isterim ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk aşkımı unutmadım, ondan sonra da aşık olmadım zaten :)

0|1
    0|0
    • sevyor musun birini peki iyi birisin

• evet seviyorum ama artık mantığımı bir kenara bırakmıyorum :) sadece o ilk aşkta başka hiçbişeyi düşünmüyorsun, genelde de aşık olan kaybediyor, aslında aşık olup da kazanan yok galiba :)

Yükleniyor...