Kızlardan rahatsız mısınız beyler?

Hemcinslerim bana komik geliyor. Üniversite bitmeden koca bulmakla kafayı yemiş tipler çok. Para, araba, gösteriş meraklarına sinir oluyorum. Orasını burasını açarak kadınlık taslayanlar hele hele

Beyler siz neler düşünüyosunuz? Kızlarla konuşacak konu bulamamaktan rahatsız mısınız?

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• Haha ayni dusuncedeyiz gel bir opiyim seni :D

1|0
    0|0
    • tatlım ya bu sitede de bu tarz kızlar çok, inan sıkılıyorum. Nereye baksam hep bunlardan var

• havalarından geçilmiyo ya

• Havasiz olmaz ama en mukemmel onlar cunku :D haha slaklar ya bilmiyorlarki bizim gibiler nasil dusunuyor hakkinda :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Hemde çok rahatsızım. Para para para Napoleon kesildiler başımıza

0|0
    1|0
  • Evet rahatsızıs, herkes kolay paranın peşinde, şimdiki kızlar erken bulur kocayı diye şarkımı vardı sanki :D Herşeyi çok çabuk tüketiyoruz, o orasını burasını açanlar gecelik ilişkilerin kurbanı olup o güzel hayattan, güzel arabalardan inip sonra dolmuşlara, otobüslere biniveriyorlar bianda :))

0|0
    0|0
  • kanun tasarısı hazırlamıcaz ya gülücez eğlenicez neden rahatsız olayım

0|0
    0|0
  • Bazen evet de genelde beni rahatsız etmez. Sonuçta kimseden bir beklentim olmadığı gibi bir vaadim de olmuyor. Öyle aman aman bir bayanla sohbet edeyim derdim de yok, biri sohbet etmek istediğinde de reddedecek kabalığı gösterecek karakterim de yok.

0|0
    0|0
  • sohbetim muhabbetim gayet hostur ama son zamanlarda yeni birileriyle tanışmadım hatta benimle diyologu olan kızlar ewleneceğin insan cok şanslı derler gösteriş konusuna gelince para pul bunları coktan gectim ben dediğin gibi o kadar cok zavallı varki güçlü olmak adına kendini pazarlayan kızlar haddinden fazla acıyorum onlara allah doğru yola döndürsün onları beni olduğum gibi sevecek insan hayatıma herseyime sahip olacaktır gerisi boş

0|0
    0|0
  • herkezin bir ederi vardır kimine ömür verirsin kimine bir kaç ay kimine bir kaç gün kiminede sadece bir gece bunu kendileri belirler biz erkeklerde ona göre davranırız gönül isterki ömürlük olsun onu almak için herşeyden vazgeçelim

0|0
    0|0
  • Daha çok bir konu hakkında konuşabileceğim insan gibi bir kız bulmakta zorlanıyorum, bence asıl mesele bu.

0|0
    0|0
  • kızları anlamak büyük bir mesele o yüzden pek yüz vermiyorum :)

0|0
    0|0
  • Fizyolojik ihtiyaçlarım olmasa çoğu çekilecek çile değil.

0|0
    0|0
  • ben öyleleriyle ilgilenmiyorum...

0|0
    0|0
  • bazıları okadar gösteriş meraklısı ki anlatamam zaten onlarla dalga geçiyorum :D otur sadece onları izle o minicik akıllarıyla piyasa yapmaya çalışıyorlar ama bazıları da hem zeki hemde güzel onları da takdir ediyorum

0|0
    0|0
  • Disilik taslayarak erkek elde etme pesinde cogu, ama maalesef erkekler hep kaniyor bu duruma.

0|0
    0|0
  • Kizla konusacak konu bulamazsam aktivite yaparim.Secme sansi vermem ama eglenceli gececegi kesindir :D

0|0
    1|0
  • Kızlardan hoşlanmayınca ortada olay kalmıyor

0|0
    0|0
  • Konuşmak niye bir bankda yaslanarak denizi izleme keyfi yapmak var iken

0|0
    0|0
  • onların da ıcabına bakan hemcıslerım var merak etme esya gıbı kullanılıp aatılan

0|0
    0|0
  • tek gecelik o kizlar cakip gecerimmm

0|0
    1|0
  • evet bu yüzden eskortları tercih ediyorum, uğraşamam o tiplerle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben bile rahatsızım. Para yeni nesil kızlarımızın derdi. Yavşaklık işte.

1|0
    0|0
Yükleniyor...