Hangisini önerirsiniz bana kosu bandi mi eliptik bisiklet mi

Koşu bandı alacaktım cevremdkilerin tavsiyesi hep eliptik bisiklet oluyo siz ne dersiniz hangisi daha yararli gobek eritece sikilastiracak sekilde. Ankete katilir misiniz

• Koşu bandı
    60% (3)50% (2)56% (5)Oy Ver
  • Eliptik bisiklet
    40% (2)50% (2)44% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Kimse yardım etmemiş arkadaş.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Koşu bandı al

link

yanıda bisiklet ve PİLATES HEDİYE hediye imiş

0|0
    0|0
  • koşu vücudun kemiklerine ve bacak kaslarına aşırı yük bindirdiği için her insan koşuya devam edemez.eliptik bisiklet vücudu bu şoklardan uzak tutar ve daha fazla kas grubunu çalıştırır.eliptik bisiklet ile aynı süree daha fazla kalori harcarsın.her 2-3 dakikada bir kademe arttırarak harika olursun.

0|0
    0|0
  • ben koşu bandı isterim ama Gürültü yapıyor apartmanda olmuyor. geç saatlerde spor yapamıyorsun, o yüzden eliptik al diyorum...

0|0
    0|0
  • Koşu bandı çok gereksiz bence.

Al eline mp4 ünü çık dışarı bir park olur stad olur ne biliyim yok mu öyle bir yer koşulacak? bisikleti bilemem ama koşu bandı gereksiz :D

0|0
    0|0
  • göbek eritmekten bahsetmişsin o zaman doğal olarak bisiklet tavsiye etmeleri normal daha fazla faydası olur arkadaşlar sanırım soruyu tam anlayamamış dışarıda koş filan meselesi değil göbek eritmek istiyor belli bisiklet al :)

0|0
    0|0
  • koşu

bandı

0|0
    0|0
  • bence koşu bandı almalısın. zaten kış aylarındayız bu havalarda dışardada koşulmuyor.

0|0
    0|0
  • git kendin koş

0|0
    0|0
  • tabikide bisiklet her yeri çalıştırır ;)

0|0
    0|0
  • tabikide kosu bandı.bisiklette sadece basen ve yanlar calısır.kosu bandında vucudunun her tarafını calıstırma ımkanın var neden bısıklete bınmek yerıne dısarıda kosar ınsanlar?

0|0
    0|0
  • koşu bandı gereksiz gibi geliyor alacaksan bisiklet al

0|0
    0|1
  • al işte güzeldir

0|0
    0|0
  • Eliptik bisiklet daha faydalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2