Ağır abi takılanlar gerçekten ağırlar mı?

Ağır abi takılan bazılarının etrafındaki bayanlara bakıyorsun yalaka sülük gibiler ağırlıktan eser yok.Adam ağır ve seviyeliyse o adamın reklamını yapan yalaka kız arkadaş çevresiyle samimi olmasının kaynağı nerden geliyor?KS de de bunlara rastlamak mümkün

(tersi ağır abla şeklide var)

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek agir abi takiliyosa cevresinde yalaka civik kizlara yer vermez veriyorsa kendini oyle gosteriyordur sadece

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ağır abi sevmem akıllı insan daha samimi daha cana yakın daha bizden ;)

1|0
    0|0
  • tartısı etrafındakilerse ağır görünebilir.

1|0
    0|0
  • Ağır abiye bir önrek verebilirmiyiz. Misal hangi tavır ağır abi tavrıdır. Bu değim çok ortalık oldu bin türlüsü var artık.

1|0
    0|0
    • her ortamda kendini üstün görüp övenler dindar maço geçinenler

• dışa önem vermemek lazım banada öyle dıyorlar çok ağır başlısın efendısın dıye ama saman altından su yuruturum bu çocukmu yapmış derler sessız olandan korkucaksın ve asasyalden bende ıkısıde var

1|0
    0|0
  • Buranın ağır abisi benim hayırdır sorun mu var ? dkjljkhjghfgdsdfghj

1|0
    0|0
  • :D vallla ben ağr abi takılıyorum ama yeri geldiğinde espirimide yapaım şakamıda

1|0
    0|0
  • Burada ağır olsa kaç yazar hikaye hepsi tırı vırı ağır abinin arkasında kim bilir neler var kızlar içinde geçerli

1|0
    0|0
    • çok haklısın

• oyum diyemem anlamı oç olarak kaçıyor :) başkalaşmayı takliti sevmem � Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

• oyum diyemem anlamı oç olarak kaçıyor :) başkalaşmayı takliti sevmem � Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

• Dışarda Ağır abi, evde masum kedi...

1|0
    0|0
  • Ben ağır, sen ağır nasıl olacak o. Mıknatıs gibi, iki zıt kutup bir arada olur. Her halde öyledir.

0|0
    1|0
    • 40 yaşında kendini geliştirememiş bir adamsın

• Hemen anladın yani. 30 yaşına gelmemiş, bir iki cümleyle karşındakini tanımlayabilecek kadar kendini geliştirmişsin, aferin.

• Ağır abiyim. İt kopuk kevaşeyle işim olmaz

1|0
    0|0
  • şişman ise neden olmasın

1|0
    0|0
  • ağır abini hayatında bir kadın olmaz biri gelir biri gider ya bir saat ya 5 saat durur bu tarz insanlarda ağır abla modeli olamaz.ortam kızı ortamda olur ve orda kalır.sen takılma bu konuya

1|0
    0|0
  • agırımdır agır abide takılırım. Kurtlar kuşlar alemine bir kaçta lafım vardır taşları bağlamışlar,

köpekler serbest.

eşkıya düze inmiş,

yiğitler derdest.

imama bozulupta bozmayız abdest,

gün gelirde bu hesap görülür elbet

2|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...