Kızlar çok şanslı.. Erkekler için iki kadın seçeneği var güzel ve çirkin ama kızlar için sınızsız erkek seçene

Kızlar çok şanslı.. Erkekler için iki kadın seçeneği var güzel ve çirkin ama kızlar için sınızsız erkek seçeneği var.. yakışıklı karizma sevecen romatik, olgun, çocuksu, serseri, hırçın, mülayim, sümsük, odun, öküz, maço, çapkın, zengin ...v.s v.s Bu kadar çeşitlilik içerisinde ağlayan kızlar var mı halen ?

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Bilakis kadın olmak zordur hayatta. Çünkü herkesin sahip olmak istediği bir bedenin vardır. Korumak zorunda olduğun bir namusun ve sevmeye yasaklı törelerin. Adam gibi adam derler de; Kadın gibi kadın demezler de Mesela taş gibi derler. Soğuk olmak zorundadır, Hissetmemesi gerekir.İyi gözükmelidir ama, öyle çok iddialı da olmaması gerekir.Seversin deli derler, Sevmezsin kötü derler. Elde ederler basit olursun, elde edemediklerinde konuşmalara meze olursun. Kısacası kadın olmak zordur bu hayatta. Fazla dramatiğe bağladım ama Türkiye sınırları içerisinde ne yazık ki bunlar hüküm sürüyor .

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Benim sececegim erkek turu belli. Kadinda zeka arayan erkek.

1|4
    0|0
    • ya işte ondan çok az var.. ortada biz öyle erkeğiz diye geziyoruz gerek hemcinslerimizden hemde karşı cinsten salak diye tepki görüyoruz kimseye yaranamadık yaa asdasdf

• Safkan kapitalist bebeler sfsds

• Bişey söyleyeceğim; eğer doğruysan sen teksin. Bunu iltifat olarak algılama. Öyle bir özellik arayan kız yok manasında söyledim.

• Gerçekten öyle olsaydı ortalamanın altında bir güzelliğe sahip olan kızların hepsinin evde kalması gerekirdi.

0|2
    0|0
  • Erkek kendini belli ediyor iste guzel ve cirkin baska bisey onemli degil sizin icin biz bayanlar ne kadar detayci ve zekiyiz davranisada onem veriyoruz sizin gibi yakisikli tipsiz diye siniflandirmiyoruz

0|2
    0|0
  • Kadının, olgunu, çekicisi, romantiği, seveceni yokmu?.

2|2
    0|1
    • erkek için yok erkek bakıyo ya güzel ya çirkin okadar algısı :D safsdf

• Valla pek sınıflandırılacak çeşit yok kadında, ne yalan söyliyim. Kullanıyor kendini, fazladan özelliğe gerek duymuyor sanırım. çoğusu sadece kadınım nasıl olsa diye geziyor. ;)

• en iyi özelliklere sahip olmassa olmaz

0|1
    0|0
  • Sorma ya cok zor valla .s.s.s Simdi isin yoksa en mukemmelini bul.

0|1
    0|0
  • Kız olmak öyle göründüğü gibi kolay birsey değil.

0|0
    0|0
  • cevap verirdim de üşendim. xperimi alıp gideyim

0|0
    0|0
    • bak işte cevap vermene gerek yok cevabı verdin hepiniz faydacısınız kızımm afsdfasdfsd :D

• ama şöyle birşeyi de akla getiriyor. Erkeklerin çok seçeneği var yani çirkin bile olsa bir erkek prim yapabilir ama kız çirkinse kolay kolay bir erkek yanaşmaz.Kızlar için bana kalırsa tek seçenek var güzel olmak .Güzel kızların tüm kusurları bir anda affoluverir :))

0|0
    0|0
  • Aşka bu şekilde bakan bir erkek görünce, ne kadar sınırlı seçme sayımız oldugunu hatırladım tekrar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• abi kızlara dünyayı versen evreni isterler...

1|5
    0|0
  • Kadınlar için seçeneğin çok olması iyi değil bro. Bunların kafaları karışık zaten, seçenek artınca sapıtıyorlar.

4|2
    0|0
  • Erkekteki maddi (fiziksel) arzular baskin geliyor, o yuzden guzel cirkin diye ayirim yapiyoruz, ama erkek icin hersey elde edene kadar galiba. Kadin ise daha zeki, fizikten daha ote baska seylere bakiyor.

0|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum ...

0|1
    0|0
  • Her zaman söylerim; benim için dişilik değil, kişilik önemlidir.

Kadın, her şeyden önce, zeki olmalı.

0|0
    0|0
  • Erkek sadece güzelliğe bakıyor

bekarken kadını erkek büyütür

evliyken erkeği kadın büyütür.

0|1
    0|0
  • erkekler içinde var aynıları

1|1
    0|0
    • o normal erkek değildir kuzen beyni kafa tasında olan erkektir senin dediğin genelleme yapıyoruz..

• Bülent Ersoy'un seçenekleride çok , her mesleğe bayılıyor..:)))9

0|0
    0|0
  • Sadece guzellik yetmez .d

0|0
    0|0
  • iki kadın seçeneğinden başka seçeneklerimizin olmadığına emin misin oğuz?

0|0
    0|0
    • zengin fakirde var sanırım dfsdfasdf

• biraz daha zorlarsak kim bilir neler çıkar neler...demekki iki tane değilmiş dimi oğuz?

• heee değilmiş.. 2 ve türvleri zenginse bakımlıdır güzel olur güzelse zengin koca bulur zengin olur zengin olunca esmerse sarışın sarısınsa esmer olur paradoks döne durur kardeş kendimizi kandırmayalım ırkımızın temel özelliği içgüdüsel görselliğe değer vermesi.. zeka ve v.b vasıflar ne yazıkki çok geri itilmiş kriterler.

• Ben kadin secerim.Kim demis sanslilar.

0|0
    0|0
    • sen avcısın anladık ama merak etme o avda kendi avcısını seçip kendini avlatıyor sende sevin ben seçerim diye..gönlü olmasın da yaklaş bakalım..kadın öyle değil senin gönlün olmasada seni ele geçirir supernaturaldeki şeytanlar gibi içine girerler ele geçirirler.

• Guzel degilse ne edeyim.salla gitsin. Iki eglenir birakirim guzelide.

• onlar hepsinden istiyenler

0|0
    0|0
  • cok dogru kızlar ıstedıgı an ayarlıyo mısal .d

0|1
    0|0
Yükleniyor...