Istanbulda gezilecek yerler

Galatasaray chelsea macina gelecem istanbula türkiye yi cok tanimiyorun İstanbul'da nerelerde kalabilirim nereleri geze bilirim?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• eğer hem maça hemde gezemeye geliyorsan. önce işe kadıköyde sigara içerek başla ve vapura bin. sonra eminönüne indiginde suda haşlanmış mısır ye. sonra galata köprusunde 1 sigara daha iç. karaköy e yukarı yürümeye başla. galata kulesının altında bir foto çekil. 1 sigara bide çay iç. sonra istiklale çık. ve san antonio kilisesine gir. öylece bir bakın. sonra saray muhallebicisi var ilerisinde, orada bir muhallebi ye sonra. taksim meydanına git. bir fotograf çekil. ve bir sigara iç. sonra vaktin kalırsa tabi. eyüp sultana, sultan ahmete flan git.,

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Ortaköy, pier loti, uskudar, kadiköy, florya sahili, istanbulforumda akvaryum var eyupte eglenmeyi seviyorsan lunapark gibi vieland var. Maceraci isen bostanci lunaparkinda topa bin. Uskudarda dilrubada kahvalti edebilirsin. Ya da daha uygun istersen kadikoyde sahilin karsisinda yerler var. Sultanahmete git.Topkapi sarayi dolmabahce filan muzeleri de gezersin. Gezilecek yer cooook kolay gelsin. Ortakoyde kumpir ve waffle eminonunde balik ekmek yemeyi unutma :)

2|1
    0|1
  • eyüp Sultan

topkapı sarayı

yerebatan sarnıcı

kız kulesi

Çamlıca tepesi

Sultan ahmed camii

Eğer net.ten bakarsan bence daha iyi olur. hem fotografları görmüş olursun. karar vermen daha kolay olur

0|1
    0|0
  • Ayasofya camisi :-)

1|2
    0|0
  • offf bu mu dert istanbula gel mekan bulmakta zorluk cekmessin gelmeden rezervasyon yapırırsan ya da haftalık gunluk apart tutarsan hesaplı olabılır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kiz kulesini gez ben İstanbul dayim ama daha gidemedm bilmiyorum nedenini cok güzel ve cazip gelio bana bogazda yemk yemelisin ayrica gsada die biyer var orayada gidebilrsn bide taksm yap barlar falan iyi olur bak bide reyna ya git gece kulubu bogazin orda falan cok iyi bir yerms

0|0
    0|1
  • netice istiklalde 2 tur atıp evine dönceksin :d

nerde ve ne kadar kalcaksın ona bağlı

0|2
    0|1
  • İstanbul Life isimli siteyi ya da dergiyi dene,oradan yeterli bilgiye ulaşabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• merhaba bir turizmci olarak gezinizin amacı önemli kültürel ve tarih gezisi istiyoranız farklı yerler önerebilriim.. ama yok ben butik tur yapmak gezmek istiyorumd erseniz o zaman.. sizlere bu kış sezonu önerebileceğim İstanbul içi sarıyer atatürk arboretumu ve Sarıyer arından ortaköy oba da boğaz manzaralı kahvaltı yapmanız , ortaköyden beyoğluna nişantaşına geçmeniz.. Ama 2 günlük kalma durumunuz varsa mutlaka kartepe ve uludağa çıkmanızı öneririm...

Yardım almak istiyorsanız Sizi gezidrecek 2013 Model aracımız ve Tur rehberimiz ile sizlere günlük Turlar Desteği Sağlıyabiliriz.

Mesaj atmanız yeterlidir.

0|1
    2|1
  • Kanka inşallah ayağın uğurlu gelirde maçı yeneriz :D

Taksim,ortaköy,boğazı falan turla zaten yeter veya nasıl bir yer istiyorsn gezmek için.

0|1
    0|1
    • Manzara li güzel yemekli yerler

• Ozm güzel...sen gidiyormusun maca?

• Arenadaki hiçbir maça gitmiyorum.Ali samiyendeki bütün maçlarını izlerimde derbi olsun normal olsun ama TT arenaya bir türlü ısınamadım.Tabi bide takımda adamı kanser edecek oyuncularda çok gelemem öyle şeylere küfür ederim,taşkınlık falan çıkar olmaz.

• Muhakkak sarayburnu'na gitmeni tavsiye ederim. Tarihi yarım adasını gezmeni tavsiye ederim. Ortaköy akşamları çok güzel olur oraya gidebilirsin

0|1
    0|1
  • Paran varsa çok güzel gezersin her yeri sıkıntı yapmaya gerek yok :D

0|1
    0|1
  • valla ben geçen sene fb maçına gittim 2-1 lik maça chelsea maçınıda düşünüyorum ama günübirlik gittiğimizden pek gezemiyoz. geçen sene istiklal caddedinde ve mecidiyeköyde dolandık az bişi zaman olmadığından

0|1
    0|1
  • istanbul'da her yer gezilecek yerdir. Dünyadaki diğer şehirlerle karıştırma

0|1
    0|1
  • 300 Sayfalık ansiklopediler var aç oku kardeş burada yazmaya yetmez

0|1
    0|1
  • Maca bilet bulabildin mi alakasız oldu ama :D

0|1
    0|1
  • istanbula geldiğin zaman kafana göre dolaş başka İstanbul yok çünkü (: