Ufaksınız çocuksunuz daha 7-8 yaşlarında annenızın babanızı aldatıyor şait oluyorsunuz. Ve büyüyorsunuz

Ufaksınız çocuksunuz daha 7-8 yaşlarında annenızın babanızı aldatıyor şait oluyorsunuz. Ve büyüyorsunuz hatırlıyorsunuz ozamanı tepkiniz ne olur? Zaman geçmiş ve yaşınız 25 olmuş naparsınız?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• gizli cevaba izin verilmediği için ciddi bir hikayeyi paylaşamadım. üzgünüm.

0|2
    0|0
    • Duzeltme ımkanı var mımerak ettım hıkayenı

• Geldımı

• geldi. :) cevap yazdım.

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbirşey yapmam. Eskiyi eşelemenin manası yok. Fakat anneme hep mesafem olurdu sanırım.

0|2
    1|0
    • İnsanlara guvenı gıdıyor ister istemez insanın

• Rabbim kimseye vermesin çok çok zor bir durum

0|1
    0|1
  • Yapacak bir şey yok. Geçmişe mazi derler.

0|1
    0|0
  • Geçmişi karıştırmaya gerek yok.

0|1
    0|0
    • Ister ıstemez karıstırmasanda karsına cıkıyor her yuzune baktıgında

Erkekler Ne Diyor 5

• Dünyanın güzel şeylerinden faydalanmak var iken pisliğini çekmek pisliğini kurcalamak ne diye boşverirdim. Madem yaşım 25 olmuş kendime o pislik insanlardan ayrı başka bir hayat kurabilirim

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapmam çünkü o anı ile 25 yaşını getirebilmişsem devamsızlık yapılacak bir nokta görmüyorum acıkcası

0|0
    0|0
  • annemi şamarlarım.

0|0
    0|1
  • Tükür bakıyım babanın suratına :D:D yazkızım 3 kilo çimonto abi o babayı bişey demiyorum büyük babam sonuçda aslında böyle bir

0|0
    0|0
  • annemden nefret ederim galiba. ama doğrumu dersen . cevabım yanlış.

0|0
    0|0
    • Doğrusu ne?

• sonuçta annendir.kırmak olmaz ama demesi kolay biliyorum.o yüzden olabildiğin kadar annenden uzak kalmaya çalış eğer her gördüğünde aklına geliyorsa bu olay.

Yükleniyor...