Kapat

Biraz uzun olacak ama umarım okursunuz

Arkadaşlar ben babamın mesleği dolayısıyla il değiştirmek zorunda kaldım yani tayinimiz çıktı buraya yeni geldim kısa sürede iyi arkadaşlıklar kurduğumu düşünüyordum fakat olmamış. Bacaklarımda sorun var benim hiç bir şekilde kızarıklıklar geçmiyor hatta kanıyor daha kötü oluyor dokunursam. Bunu bir arkadaşıma söyledim merak etti dedi resmini at attım bacağımın o halini bundan 3 hafta sonra telefonunda whatsapp ta kendi sınıflarının grubu vardı bir baktım benim bacağımın resmi dalga geçmişler o kadar kötü hissettim ki sonuçta hastalık gibi bir şey ve özelim o benim sonuçta şimdi onların yanına gidemiyorum bile ne yapacağım

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Affedersin de mahrem bir yerini mi gosterdin de yanlarina gidemiyorsun? Onlar yaptiklariyla kendileri utanmalilar. Bana kalirsa da yanlarina gitme ama senin soyledigin sebepten degil boyle bir seyle dalga gectikleri icin gitme. Muhtemelen yasiniz kucuk biraz bu yuzden olayin ciddiyetinin farkinda degiller. Cok gecmis olsun. Sana deger veren kisilerle olmaya bak.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• orta okul falan mı gidiyor arkadaşların .

0|0
    0|0
    • hayır lise son

• olmuş bir kere ama bu sana ders olsun. hepsinin suratına tükereyim. zaten yarın final sınavım var iyice moralim bozuldu. dış görünüşe dalga gçildiğinde kafayı yiyecek seviyeye geliyorum ellerim titriyor.şu anda titriyor yeminle

• abartma ben bile o kadar olmadım boşver kendi ayıpları ama çok utanıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitme zaten ne diye gidiyorsun onların yanına.Kaç yaşına gelmişler böyle hareketler yapıyorlarsa..Sen bu durumundan utanma tam tersi onların bu davranışını herkese anlat."Benim böyle bir rahatsızlığım var paylaştım bak ne yaptılar"diye tüm okula duyur.Tek bir kişiye söylesen yeter zaten :)

Bu problemini de mutlaka bir doktora göster.

0|0
    0|0
  • Zaten okulun bitmesine 6 ay kaldı. Boşver, bidaha da özelini paylaşma bence iyi tanımadığın kişilerle

0|0
    0|0
Yükleniyor...