İş hayatına dair genellemeleriniz neler?

Benimkiler:

Normalde hayatına sokmayacağın, hatta belki de saçını başını yolacağın, ağzını burnunu kıracağın ama hayatına girmiş ve saçını başını yolamadığın, ağzını burnunu kıramadığın insanlar iş hayatı demektir.

Olası kafa dengi insanları toplantıda kalem çevirişinden yakalarım.

Dikey 180°: 6/10

Dikey 360°: 7/10

Yatay 180°: 8/10

Yatay 360°: Kesin tanışılacak.

Sizinkiler neler? Az düşünüp yazın, detaya 5 tane derece işareti (°) koydum. Düşünün ne kadar özenliyim :)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• iş yerinde kişilerin karakterleri, vasıfları ne olursa olsun yaklaşım sadece pozisyonlarına ve iş yapış şekillerine göre değişim gösterir. bunun dışındaki tüm özellikler devre dışıdır. şirket dışına taşınacaksa görüşme o kişinin de karakterinde işle özel hayat saf bir şekilde ayırabilir olması şart. bu yüzden benim bakacağım şey zekadır. onu da da kurduğu cümlelerden anlarım ve buna göre yaklaşırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• işyerin deki hatunların çoğu evli yemeğe çaya kahveye çıktığımızda bana koca muhabbeti anlatmalarını sevmiyorum <3

0|0
    0|0
  • iş hayatını fazla düşünmeye pek gerek yok...insanları kendin seçemediğine göre uyumlu olmayı öğreneceksin...herkesle çalışabilmeyi öğreneceksin...

0|0
    0|0
  • Tespit doğru ancak, kalem çevirisinin ne etkisi var? Sorunların veya sorulara olan tepkisinden yorumlarından çıkartırım benim tarzım bu. Mutlaka ona ait birşeyi yakalamaya çalışırım başarısız olduğumda pek söylenemez.

0|0
    0|0
    • tespit doğruysa etki de doğru değil midir?

• pi'yi 3 alıyorum ordan yırtıyor.

• vee toplantı bitmiştir.

• İş hayatina baslayali 5 ay oldu,işimi söylemek istemiyorum ama kiz yogunluklu bir is,ve kizlarla is yapilmaz,kizlar kendini cok bilgic kabul ediyo ve sanada psikolojik baski yapiolar,ama bazi kiz arkadaslarim bunun disinda ama yüzde 90 kizlarin hepsi ayni

0|0
    0|0
  • Isciler kardes patronlar kalles :P

Yatay 360 derece kalem ceviririm bu arada :D

0|0
    0|0
    • anarşik misin :p

senle tanıştık, sayılmaz :p

• hiçbir patronumun yanında oturmadım ayakta dikildim sanırım :/

• Kahrolsun seni ayakta diken patronlara :P

• işime normal hayatımı katmam...

işime aşk hayatımı katmam...

işimde siyaset yapmam...

ofise girdiğim gibi her şeyi unuturum sadece iş olan her şey aklımdadır.

0|0
    0|0
  • :))) iş hayatı düşmanı seni seniii. matematiğim senin kadar iyi değil ama dediğini diyorum bende :)

0|0
    0|0
  • O şekil biriyle calisiyorsam isine son veririm o şekilde bir üstüm varsa işime son veririm. Ugrasamam kimseyle.

0|0
    0|1
    • o şekil derken? hayır bilelim de ona göre şekle girelim :d

• başka kim için değcekti :p

• yani benden başka biri olamaz zaten hayatın da yeminle küserim :(

• Namus kavramının kayboluşu ...

0|0
    0|0
  • bana farketmiyor aslında 3 ay biyerde çabalayım derdimi anlatacak kadar çalısırım

0|1
    0|0
  • Sizin eksemptınlarınız neler diyorsa anlaşmamız mümkün değil

0|0
    0|0
  • İş hayatı çetrefelli oyunlar çukuru gibidir Bazı yerlerde ibiza gibi oralar denk gelmedi bize çok :)

0|0
    0|0
  • bizimle çalışmak istermisiniz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...