Ne olacak benim bu halim???

evde kalıcam yahu kimseyi beğenmiyorum huy bakımından hele, illa sevmediğim bişey çıkıyo ne olacak böyle gözü dışarı kaymayan bir erkek yok mudur bu dünyada ?

Güncellemeler:
ya bana kızıcaksınız ama erkeklerin hepsi çok salak geliyo bana :D ya da salakların hepsi benim yaşadığım yerde toplanmış

0|0
5|47

En İyi Erkek Görüşü

• Evli arkadaşlarımın hepsinin gözü dışarıda, 20 arkadaşımda sıfır sadakat. 20 kişi ile istatistik yapsam yok derdim. hatta çoğunu uyarıyorum. yapmayın, o kıza yazık değil mi? Evde seni bekliyor. Gözü yollarda. Hatta birisinin 2 yaşında kızı var. o çocuk baba ne getirdin diye kapıda bekliyor. Ama yok. yok yok. Evlendikten sonra en geç 1 yıl sonra değişiyorlar, Arkadaşlarım için söylüyorum. Hepsi 1 yıl sonra değişti, arabada bir yere giderken üfff şu kıza bak... lan diyorum, dünyalar güzeli bir kızla evlisin... diyorum paaat cevap geliyor, başını bağladık.. ayıp.. yazık..

1|0
    1|0
    • ya işte sırf bunun için evlenmekten çok korkuyorum yazık günah ya

• derdine ortak olmak, paylaşmak için yazmıştım, en iyi cevap seçmişsin. teşekkür ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 46

• Birisinin sana tamamıyla uyması imkansız. Ihtimali sıfır. Herkes farkli ailelerden geliyor, farkli cocukluklar yasiyor, farkli kulturlerle yetisiyor... Dolayisiyla herkesin degerleri benzer olsa bile mutlaka farklilik gosterir. Birisinin sana tam anlamiyla uydugunu dusunuyorsan o kisiden kacarak uzaklas. Bu denli uyumlu kisilerin karakteri zayiftir. Yani bir nevi sana yaranmak icin seninle benzer dusunmeye calisir. Boyle yapinca da kendi benliginden uzaklasmis olur. Bunu bir sure devam ettirebilir. Belki de birkac yil ama mutlaka ortaya cikar gercek kisiligi. Iste o zaman da adı "değiştin" sen olur. Aslinda degismemistir sadece sen onu daha iyi tanimissindir.

1|0
    0|1
  • xper puanın çok yüksek hacı çıtayı az çek gerisi gelir :) evet geneli basit yaratıklar ama bütün mucitlerde erkektir hep. salaklık gdo'lu gıdalardan vallaha yoksa on numara kafa var bizde :)

1|0
    0|1
  • bişi olmaz be benim bir akrabam var nuriye abla aynı dertlerden muzdarip 38 yaşınd evlendi 39 unda öldü sıkıntı yapma yani bu kadar :D

2|0
    0|1
  • Şahsen benim herşeyim normaldi tam istediğin gibiydim ama.. Resmine bakarken boynum kırıldı :( hoşçakal..

0|0
    0|1
  • aynı soruyu şimdi sordum görmeden ghjklş :D

nolcak bu halim ? ::/

1|0
    0|1
  • Güncellemede erkekler için yazdığını söyleyen kızlar nedense benim gözümde daha salak insan olarak geliyor.Sen erkeğe denk gelmemişsinki seni parmağında oynatacak kullanıp atsın bence san öylesi yakışırı.

0|2
    1|1
  • Aynen bende :(

1|0
    0|1
  • cevabın burada link

0|0
    0|0
  • Sevgilim varken , gözüm başkasını görmez

1|0
    0|1
  • siz kız lar hep doru erkeği ararsınız puştun itin birini sever iniz ama sınıf taki en efendi en doru düzgün duran kimseye bulaşmayan yakışık lı çocuğu sevmez siniz nası iştir bu

0|3
    1|1
    • ha ha ha bende o efendi diyip gidip onu seçmiştim ee ummadık taş baş yararmış en azından ötekiler rengini belli ediyolardı dürüstlerdi ama bu sinsiii... efendi efendi takılanıda gördük ;)

• efendi dedik te i*ne demedik i*nelik gözünden anlaşılır insanın sen de epeyi mal mış sın :D

• kaderine mahkum olucan ozaman evlat yapacak bişey yok.

0|0
    0|1
  • valla bu zamana kadar gözüm dışarıda değildi hiç. ama yaranamadım. demek ki dışarıda olması lazımmış ben bunu anladım :D

0|0
    0|1
  • değişik bir piskoloji

0|0
    0|1
  • her kız senin gibi yapsa ne olacak bu dünyanın hali

0|1
    0|1
    • ben bilmem her kız benim gibi yapsa keşke

• kimbilir kimleri elinin tersiyle ittin ... bilmiyorum öylemisin ama bazıları kimseye yüz vermez burnu havada gezer en sonunda gider çaresizlikten bulduna sarılır artık şansa ne çıkarsa

• ittim ya 2 tane mimar vardı bir tane polis şimdilerde ise bir tasarımcı var yok gönül ısınmadıkça

• çıkar daha acele etme, salak gibi geliyorsa fazla takılma, başkalarıyla tanış, illa hayran olup seveceğin biri çıkar elbet, ha bu defa sen seversin o salak gibisin diyebilir, sen denemeye devam et

0|0
    0|1
  • Sadece gözü kaysın elleme komple kendi kaymasında :) göz kayması olur illa ki :) o kadar da kasma kendini :)

0|0
    0|1
  • demek ki aşık olman için vakit var. acele etme... aşk bu çıkr karşına birgün, beğenmem dediğin ne varsa kabullenirsin...

0|0
    0|1
  • Var. Var olmasına var da bulman bir mevzu işte. Bulursun inşallah.

0|0
    0|1
  • Bence böyle birini dışarıda aradığın için sıkıntı yaşıyosun benim bir çok arkadaşım var ona buna yavşamayan sadık insanlar çok da ama dışarda çok takılmazlar takılsalar bile senin dikkatni çekmez sıradan insanlar gibi ama içleri farklı :)

0|0
    0|0
  • illaki arada Adam gibi erkek çıkar karşına sadece biraz beklemen gerekiyor

0|0
    0|1
  • kendi kusurlarına odaklanmalısın beybi

0|0
    0|1
  • geberip gideceksin ne olacak turşunu kurarlar sende suyunu içersin turşu suyu hazımsızlığa iyi gelir canım

0|0
    0|1
  • Güncellemenden sonra anladım ki sanırım lezbiyensin erkekler salak sa git kızlarla birlikte ol tövbe tövbe

0|0
    0|1
  • kısmet meselesi...herkes hakettiğini bulur...;)

0|0
    0|1
  • Bulunur sen beklemesini bil :)

0|0
    0|1
  • zor bulursun :D

0|0
    0|1
  • kız caminin önünde falan pozda veriyor aslında neden olmasın

0|0
    0|1
  • sana dört dörtlük biri lazım öyle bir insan yok bu dünyada sen otur evinde

0|0
    0|1
  • Keşke ben olsam :)

0|0
    0|1
  • Size müstehaktır nerede sadık bir erkek varsa ağzına sıçıp bırakıyorsunuz asıl salak sizsiniz haberiniz yok.

0|0
    0|1
    • sadık erkek ? hayatımda sadece bir kişiyle sevgili oldum onada çıkmadan önce bak ben bu zamana kadar kmseyle çıkmadım çıkarsamda niyetim evlenmek dedim aşık olmuştum ama aldatıldım her konuda ona yararım olmuş olmasına rağmen asıl sadıkta bendm ve benim ağzıma sıçıldı buna ne diyosun

• Her insana şans verilmeli

• Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha gençsin illa ki biri çıkar karşına bu kadar acele etmene gerek yok .

1|0
    1|0
  • Malesef deli gibi aşık olsan da bir yerde kopuosun evet yalnız diilsin :)

1|0
    1|0
  • Bi aşık olsan bişeyin kalmaz.Kusur falan gözün görmez.

0|0
    0|0
  • Sen kendini akıllı mı zannediyosun ?

0|0
    2|1
    • evet en azından elimdekinin kıymetini biliyorum kaybedicek kadar salaklıklar yapmıyorum aklım sadece cinselliğe çalışmıyor

• asıl sen salaksın 22 yaşındasın ama gelecegini degilde koca derdine düşmüssün pis faişe :D

• ağzını topla bu ağız bı konuşma kullandığın kelimeyle çok bağdaşıyo :) bn geleceğime sağlama almışım teknikerim hakkımıda girdin helal etmiyorum

• Sen cok mu akillisin*

0|1
    1|0
Yükleniyor...