Nasıl hobi edinebilirim ?

Benim hobim yok. Bazen insan mıyım diye düşünüyorum.

2000 liralık sedona bisiklet aldım ama binmiyorum sıkıldım.

Canon 600D makina aldım 1-2 kişiyi çektim ona da 3 tane lens aldım ondan da sıkıldım.

Yüzme,body, balıkcılık hepsinden sıkıldım.

Futbolla aramla yok.

Tango ve salsa ögrendim 3-4 ay devam edip sıkıldım.

Kafayı yicem hobi nasıl edinilir ya ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• müziğe hiç yoğunlaşmamışsın. benim bunları alacak kadar param olsaydı uçardım sanırım. :)) tavsiyem bateri çalmaktan yana. insan stresini atıyor rahatlıyor. o kadar güzel bir şey ki. 2.5 yıldır. hem hangi tür müzik seviyorsan onun aletini çalabilirsin ben piyanoyada başladım yakın zamanda. ama bateri tamamen ayrı bir şey :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim tavsiyem keman çalman bir kere dene bence.

0|0
    0|0
  • Ne kadar savurgan ve cabuk sikilan birisin. Ailen ne is yapiyor ? Sevabina birinede beni yollasana ahaha

0|0
    0|0
  • soruyu okurken bile sıkıldım :D niye illa hobi edinmek istiyosun nasıl mutluysan öyle davran anime izliyomusun bide cosplay yapmayı dene ?

0|0
    0|0
    • anime de izlemiyorum

• o halde bir an önce death note ile başla :D

Erkekler Ne Diyor 3

• en çok ilgi duyduğun şey ne, yapmak istediğin merak ettiğin? veya şöyle diyim, bir çok şey denemişsin onlardan sıkılma sebebin nedir? eğer mesele başarısız olmaksa, pes etmemelisin çünkü yeni birşey öğrendiğinde elbetteki başarısız olursun, biraz daha gayret edersen işler çok daha farklı yerlere gidebiliyor çünkü.

0|0
    0|0
  • hobi kelimesini kafanda pek abartma . Günlük yaptığın yürüyüş , karikatür okumak veya çay içmekde hobiye girer . Bir kaç hobi edinmek istiyorsan önce neylerden zevk aldığını öğren sonrası gelir zamanla .

0|0
    0|0
  • yeteneklerini ve fiziksel , mantıksal görünüşünü gözden geçir. boyun mu uzun basket oyna. düşünceli sözler yazmayı şiir yazmayı mı seversin. bu dala yoğunlaş. müzik dinlemeyi mi seversin enstruman ya da vocal ile ugras

0|0
    0|0
    • boyum 1.88 basket de oynadım lisede. şiir okumayı seviyorum. müzik dinlemeyi de severim ama bunlar hobi gibi değil ki

• hım bunları hobi ye geçirecek kadar sevmiyorsun o halde. çevrende bir takım işleri hobi edinenleri izle. belki hosuna gidecek bir takım seyler bulabilirsin

Yükleniyor...