Ölümü hiç yaşadınız mı ?

biri öldümü hiç yanınızda , veya ölü gördünüz mü , bir kiiinin adım adım ölüme gittiğini gördünüz mü veya adım adım hayata koşışunu gördünüz mü ? Nasıl bir duyguya kapıldınoz?

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• gördüm yanımda ölmedi ama tabuttayken gördüm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Gördüm. Sakinlik çöktü bana. Düşünceliydim ama aslında hiçbirşey düşünmüyordum. Hiçbirşey olmak, hiç olmak, hiç olacağını bilmek zor geldi.

0|0
    0|0
  • Bu yaşımda görmem gerekenden daha fazla.

Psikolojiyi kötü etkileyen bir durum ama bir artısı var ölümü kanıksıyorsun.

Herkes ölecek, ben de hazırım psikolojisi.

0|0
    0|0
  • evet, çok üzücü bir durum

insan ne hissedeceğini ne düşüneceğini bilemiyor

şaşırıyor sonra dank ediyor tabi

zor...

0|0
    0|0
  • Yaşadım.

Bir yere defalarca vurulduğunu düşün n'olur orası körelir acısını hissetmez.

Ruhsuzun bu konuda.

0|0
    0|0
  • Anasinofina giderken anneannmin öldugunu ogrenmistim tabutunu gormustum hatta bilmiyodum ama ozaman simdi hala hatirliyorum cok kotu bisey.

0|0
    0|0
  • Yanımda biri ölmedi ama stajimi hastanede yaptim ve morgu cok merak ediyordum actirip bir cenazeye bakmistim. Bakmaz olaydim... Bi kezde onumde bir adami baldırından silahla vurmuslardıdam oluyordu az kalsın :/

0|0
    0|0
  • Yanımda ölen olmadı'da, ölen bir yakınımın cenazesini görmüştüm.

0|0
    0|0
  • gece gece nasıl sorular soruyosunuz ya

0|0
    0|0
  • can cekisen cok hayvan gordum ,ama insan hayir.

0|0
    0|0
    • ben saglıkçıyım 112 acil serviste çalışıyorum ölüm artık benim için sradan bişey ama önemli olan o insan için artık herşey orada bitiyor çolugu çucugı artık geride kalıyor o duygular farklı geliyor bana..

• ölmedi

0|0
    0|0
  • ölü gördüm

0|0
    0|0
    • nasıl bir duyguydu senin için...

• Ama her insan aynı değildir bazıları bu tür şeylerden korkarken bazıları korkmaz :):)

• tabi öyle ölüden korkmayacaksın zaten ölüm sonrası olacak olanlardan korkacaksın. Beni ekleesen bu konuyu daha açarak konuşabiliriz ...:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Acilde çok gördüm, akrabalarımdansa sadece amcamı görmüştüm küçükken ..

Sanırım hiç biri önem vermediğim kişiler olunca (amcamı da pek tanımıyorum belki tanısam severdim, üç kez gördüm) hiç bir şey hissetmedim; beni ölenlerden çok yakınlarının o andaki çaresizliği üzüyor ..

Sevdiğim birinin gözlerimin önünde can vermesine sanırım dayanamazdım, hayatta en çok korktuğum şey bu diyebilirim; buna hazır değilim ..

0|0
    0|0
  • Her türlüsünü yaşadım. Yanımda biri öldü, yavaş yavaş ölenide gördüm. Hiçbir duyguya kapılmadım.

Şuana en az 10 kişinin öldüğünü gördüm.

Dördünü küçükken görmüştüm hatta hepsi gözümün önünde ama hiçbir +sıda zararıda yok aynı umrumda değildi.

0|0
    0|0
  • Hem öleni gördüm hemde ölür denileenin nasıl hayata döndüğünü durum nekadar kötü olursa olsun öldürmeyen Allah öldürmüyor

0|0
    0|0
  • birisi 30m önümde kurşuna dizildi anasının kucagın da öldü içim bir cızz etdi ama bir de ne yapdı da bunu öldürdüler diye düşündüm.

0|0
    0|0
  • evet gördüm ve hiçde etkilenmedim , hatta hoşuma bile gidiyor ölü görmek artık :D

0|0
    2|0
    • meslegin nedir ?

• :D:D , bence siz direk söyleyin şahsen ben olsam direk sölerdim

• 1ılur 2 olur 3.olmaz:) emin ol..

• Ölüme cok yaklastım..

0|0
    0|0
  • babaanne : 1989 ablam : 1991 dedem : 2005 amcam : 2008 anneannem : 2013

0|0
    0|0
Yükleniyor...