Cristiano ronaldo ? ribery? messi?

dünyanın en iyisi hangisi? bnce ronaldo :) sizce hangisi?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Ribery aslında haklı biraz kazanmadıkları kupa kalmadı adam 5 kupa aldı ama Altın Top'u alamadı ne yazık ki bu ödül umarım Ronaldo-Messi arasında gitmez yoksa çok sıkıcı bir hal alır ben Messi'yi beğeniyorum ama bu sezon Ronaldo gerçekten hak etti başta Portekiz'i tek başına Dünya Kupası'na götürdü daha ne olsun

0|0
    0|0
  • ronaldo dedim.

0|0
    0|0
  • tabiki link

0|0
    0|0
  • bence de ronaldo ama messi de gayet iyi efsane adam bir kere ama ribery i onlar kadar begenmiyorum bayern münihte güzel iyi oyuncu fakat bir ronaldo degil..

0|0
    0|0
  • C.Ronaldo diyorum

0|0
    0|0
  • karakter olarak messi seçerim

0|1
    0|0
  • Ronaldo tabiki

0|0
    0|0
  • Bence Messi.

0|0
    0|0
  • Messi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Messi daha iyi sakatlanmasa yine alırdı ödülü zaten şimdi yine form tutmaya başlaıdı 2 haftadaki attığı golleri kolay kolay bulunmaz nitelikte brz daha toparlarsa kendini rakip tanımaz bence Ronaldo v birçok oyuncuda var çok iyi olan tabiki

0|0
    0|0
  • Normalde Messi derdim ama son 2 sezonki performanslarına bakarak Ronaldo cevabını vermek çok zor olmuyor

0|0
    0|0
  • bence messi dogustan yetenek

Diger ikisi sonradan kazanimlar sayesinde bir seviyeye geldiler.

0|0
    0|0
  • Yok be abi bence messi adam manyak oynuyor ya herzaman hareket icinde adama kac foul yapiyorlar adam yerden ayaga kalkiyor mücadekeye devam diyor

0|0
    0|0
  • C. Ronaldo hem kalitesi hemde tekniğiyle bir adım öndedir.

0|0
    0|0
  • Ronaldo > Messi.

0|0
    0|0
  • Riberyy

0|0
    0|0
  • bence messi

0|0
    0|0
  • Alex de souza.

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • dünyanın en iyisi ronaldo olabilir ama Messi bu dünyadan değil

0|0
    0|0
  • C.Ronaldo tabi ki Messi lise ögrencisi gibi :D

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • messi kral ötesi yok...

0|0
    0|0
  • 1 ronaldo 2 ribery 3 ibramoviç 4 messi 5 falcao

0|0
    0|0
  • ronaldo her halükarda

0|0
    0|0
  • ispanya ligi özetleri izlerken real in macını değilde insanınn hafızasına daha cok barcanın özeti geliyor bilmiyorum belkide ben böyle düşnyrm her maçı 4: 0 5 : 0 biten bir takım söz konusu olunca messi yine ne yaptı acaba demeden gecemyrum ..ronaldoda iyi ama yanlış bir zamanda geldi messi varken rekor kırmak zor buda messinin iyi oldugunu ispatlar :D ribery ibrahimovic falcao dünyanın her takımnda hem forma alacak hemde oynayabileck oyuncular

0|0
    0|0
Yükleniyor...