Bir ortamda çok sinirlenseniz nasıl davranırsınız?

Alternatif bir çok cevapları olan karaktere ve hayal gücünün sınırlarına göre değişebilen bu durumu nasıl yorumlarsınız.

• Masaya vurur bağırarak olayı sorgularım.
    56% (5)50% (2)54% (7)Oy Ver
  • Hiç konuşmadan bulunduğum ortamı terk ederim.
    22% (2)25% (1)23% (3)Oy Ver
  • Sinir edeni az hırpalayıp tek başına kuytuda yakalayıp dövmek için fırsat kollarım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sesimi çıkarmam. İçime atarım. Mümkün olduğunca sinirlendiğimi göstermem.
    22% (2)25% (1)23% (3)Oy Ver
  • Mekanı yakarım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Normalde sert konuşup, bagırırım. Ama bu tarz bir şeyin yanlış olduğunu bildiğim için bu huydan vazgeçmek istiyorum. Ve çok şükür bu mantıksız tavırdan kendimi uzaklaştırıyorum.

Bir tartışma konusu varsa düzgünce anlatmak gerekir, baktık ki karşımızdaki algılamıyor bu kezde susup ortamı terk etmek en güzelidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sinirlendiğim konuya bağlı.

Genelde sinirlendiğimi belli etmem , karşımda'ki kişi beni iyi tanıyan birisiyse şayet bakışlarım yeterli olucaktır.

Yüksek sesten haz almadığım için sessizce kalkıp olduğum mekandan ayrılırım.

0|0
    0|0
  • kim sinirlendirdiyse mekanın ortasında onu söylediklerimle ezer rezil eder arkama bile bakmadn gülerek ordan giderim :)

0|0
    0|0
  • Susmayı tercih ediyorum. Çünkü ben de aynı şekilde konuşursam iş büyür. En iyisi susmaktır. Sonra da o mekanı terk ederim. Şayet o kişi kalbimi gerçekten kırdıysa ve haksızsa görüşmem bir süre. Ama haksız olan ben ise ertesi gün durulunca o kişi özür dilerim.

0|0
    0|0
  • masaya vurur saydırmaya başlarım. yaptımda neyse

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapmam sinirlenmediğini görmesi daha güzel ters psikoloji :)

0|0
    0|0
  • Tepkimi belli ederim..

0|0
    0|0
  • Laf sokarım çıkışta döverim.

0|0
    0|0
  • Sesimi çıkarmam. İçime atarım. Mümkün olduğunca sinirlendiğimi göstermem.

0|0
    0|0
  • En fazla kavga ederim, hayal gücüm geniş ama gerçekte yapmaya dötüm yemiyor.

0|0
    0|0
  • mekana olaya bağlı tbii :)

0|0
    0|0
  • : Masaya vurur bağırarak olayı sorgularım.

0|0
    0|0
  • Bağırırım sesimi sık sık yükseltirim. Gerekirse şiddet uygularım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Anketi manketi bilmem ben şahsen çok etkilendigim ve beyendigim bazı dizi karakterlerinin bazı unutulmaz sözlerinden bir karışım yaparak agır ve ürkütücü bir ses tonuyla konuşuyorum. Hakaretten ziyade meydan okuma içeren bu sözler genel de etkili oluyor. Ben sinirlenip de önceden belirledigim bu sözleri sarfederken beni dinleyenler genel de iki adım uzaklaşıp fal taşı gibi açılmış gözlerle beni izliyorlar. Ardından söyledigim herşeyi hızla yerine getiriyorlar.Titremelerine ve korkmalarına bayılıyorum :D

0|0
    0|0
  • çok büyük bir olay değilse orayı terkederim.Ama büyük haksızlık varsa s.kerim.

1|0
    0|0
  • Atara atar satıra satır sanal alem repliği diyesim geldi.

0|0
    0|0
  • Gerçekten sinirlenirsem o an ne yaparım bilmiyorum ama gözlerimi sert bir şekilde dikerek bakarak sinirli olduğumu belli edeceğim kesin

0|0
    0|0
  • Masaya vurur bağırarak olayı sorgularım.

0|0
    0|0
  • ben ya çeker giderim ya da kafayı gömer giderim

0|0
    0|0
  • Bir köşede sessizce ağlarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...