Böyle bir sevgiliniz olsa nasıl olurdu ? soğur muydunuz ?

güzel , sessiz , espri yapan , sizin yanınızda çok gülen güldüren , salaklaşan ve zeki bir kız. utangaç hemen kızaran. sizi boğmayan , trip atmayan , her şeyde size eşlik eden efkarlandığınızda sizinle birlikte rakı içebilecek bir kız. birlikte pes atabildiğiniz.futbol maçı izlemekten zevk alan aynı zamanda çok iyi yemek yapan size hep bakan üzerinize titreyen bir sevgiliniz olsa soğur muydunuz bir süre sonra ?

1|1
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle sevgilim olsaydı neden soğuyayım? herşeyi yapmış utanmasa benim yerime okuyacak :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• İçki içmem içmesin oda futboldan anlamam anlamaması hoş olur onun dışında harika süper manyak bir sevgili tasvir etmişsin :)))

0|0
    0|0
  • Soğur muyum hiç yav, önemli şey mi olur, daha çok bağlanırım.

Arayıp bulamadığım bir kişilik. Bir bulursam, mezara kadar bırakmam kesinlikle...

0|0
    0|0
  • evet... soğurdum. aşk dediğin her şeyin mükemmel olması ile yaşanamaz... Yeri gelecek atışacaksın, üzülecek ağlayacaksın. Sarılıp barışacak özür dileyecek ve kıymetini anlayacaksın. Herşeyde aynı fikirde olmak soğutur insanı diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • böyle bı sevgılım var bayılıyorum dunku elazığ gs maçını beraber ızledık ben daha çok onu ızledım gol yedıkten sonra kıskançlığı çok hoşuma gıdıyor hayır ya ben sıparış verıcem dedı bayan garsondan kıskandı çok dusuncelı ışım var dıyorum benımde vardı zaten dıyor anlıyorum hayır sıkılırmı ınsan

0|0
    0|0
  • trip atmayan, pes oynıyan kız mı olurmuş?

Kızın adıda Ahmet olsun istersen?

1|0
    0|0
  • bunları kendi aramızda yapabiliyoruz :) . bayan biraz daha kendine özgü ve düzen sahibi olmalı utangaçlık falan iyi ama.

0|0
    0|0
    • biraz daha kendisine özgü derken ne gibi

• erkek muhabbetinin dışında. biraz daha kadınsı fazla cıvık şakalar yapmayan. yanındaki erkeği ciddi olmaya iten usturuplu ağır başlı .

• Böyle biri olsun daha ne isteyim,sıkılmam ama rakı alkol kullanmasın :)

1|1
    0|0
  • Sogurdum cunku mac sevmem. Seven kizida sevmem tabi kisilik meselesi eger sen sevgiline bunlari yyapyosan ve sevglin soguyosa Hatay ı kendinde arama haritada ara :)

0|0
    0|0
  • "trip atmayan" bunu gördüm ve söylüyorum direk evlenirdim :D

0|0
    0|0
    • ohaa devamını da okudum dayanamayıp. pes atan yazısını görünce direk gider kaçırırım o kızı evinden dedim

• afsafsşsi,gsd S:S:SD:D:D:D

• bunların yarısı varsa sende direk evlenebiliriz hiç düşünmeden :D

dile benden ne dilersen :D

• soğumam aşık olurum

0|0
    0|0
  • soğumak mı.. evlenme teklif ederim..

0|0
    0|0
  • Ben bu kızın sürekliliğinden şaşarım genelde iş başvurularında derler şunu yaparım şunu ederim adam bir çalışıyor 1 2 tamam sonrası sıfır

0|0
    0|0
  • Ne soğumasi bacim , elini soguk sudan sicak suya sokmam .

0|0
    0|0
  • denemek lazim

0|0
    0|0
  • Sogumak mı o_O onun icin perde bile takarm :) o derece yani

0|0
    0|0
  • istemem rakı olayı bana uymaz içenlerle de takılmam

1|0
    0|0
  • Kesin çirkinsin =)

0|0
    0|0
  • Alkol dışında hepsi var bizde :) Çok şükür çok mutluyum :)

1|0
    0|0
  • snickers ye kendıne gelırsın .d

0|0
    0|0
  • Böyle kız varsa yolla bu 4/4 lik değil 4/5 lik :D

0|0
    0|0
  • bulursan paketleyip gönderir misin...

0|0
    0|0
  • böyle biri yok ,az öv kendini bu ne be :d

0|0
    0|0
    • yok ya kendimi övmedim ben maç izlemyi sevmem ben sadece düşünceleri merak ettim :D

• hmm :p böyle bir sevgiliyi istemeyen olamaz bence :)

• Benimle karşılıklı rakı içsin gerisi olmasa da olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekler bu tür ayrıntılara senin düşündüğün kadar önem vermiyor.Onun karnını doyuruyormuşsun hayatını düzene sokuyormuşsun bıdı bıdı yani onlar için.Yani belli olgunluktakileri hariç tutarak söylüyorum.

Bunların hepsini (pes hariç) yaptığımı düşündüğüm halde ayrıldık sevgilimle onun tarafından.Ne istediğini bilmiyormuş sorumululuk duygusu istemiyormuş şu an falan filan.Ve o da aynı zamanda bu saydığın özelliklerin erkek versiyonu gibiydi.Mükemmeldi.

Demem o ki bu tür şeyler soğumak isteyenin gözünde hiçbir şey değil.Anca kaybettikten sonra fark edilen şeyler oluyor.

1|0
    0|0
    • ayneen çok güzel anlatmışsın bence de erkeklere göre çoğu şey kadın bik bik i geliyor , teşekkürlerr yorum için

• bu soruyu once kendıne sordun sanırım.sonra emın olamayıncada burada karar kıldın.kızın fazlası var eksıgı yok.ama sana neyı ters geldı bunu anlamadım.yanı böyle bır kızın senın nazarında ıstenmeyen nesı olabılır kı ? sen bu kızda neyı bulamadın ?

fazla soru sordum farkındayım ama bende cıdden merak ettım...

0|0
    0|0
    • bu kız tipi de bir süre sonra insanı sıkmaz mı ki ? yani ben öyle düşündüm ama erkekelrin çoğu öyle düşünmüyormuş :) onun için kararsız kalıp sordum

• ben buradaki hiç bir şeyim :)

• mızıkçılık yapma : ))

• Çok güzel özellikler ama inan bana erkekler bundanda soğuyor :).Hedefine ulaşan erkekler hedeflerinden bıkıyor.Erkekler yenilikleri seviyor.Hayırlısı

0|0
    0|0
    • işte bende bundan bahsediyorum :) bencede bir süre sonra heyecan yok vs diye başlarlar bik bik susmazlar

• Her erkek aynı değildir ama aynı çikolatayı her gün yersen artık ondan bıkarsın.Kadınlarda aynı.Hayat zor :).

• aynen tatlım :)

• valla tatlım bunlarrın çoğunluğu bende var ama erkekler kıymet bılmıyor:) onların lugatlarında şöyle bir söz var : bal yıyen baldan usanır:)

0|0
    0|0
  • bi beraber sidik yarisina girip sakal trasi olmadiklari kalmis lan bune :)

0|0
    0|0
  • Erkekler çeşit çeşit

0|0
    0|0
  • ıcandessence gayet güzel kokuyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...