Bütün bunların suçlusu kim ?

Bizmiyiz yoksa kadermi yoksa tanrımı kim bütün bunların suçlusu kim?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Gabreel. intertten arastır. Seytanı bahceye alan ve elmayı vermesıne sebep olan o.

0|0
    0|0
    • gabreel?

• ah lütfen yapmayın kaliteli insanlar kendi hayatlarını film yapar kendileri yönetmen olur ama bizim gibiler sadece o aptal kutusundan bakıp hayatı yaşarız ve kendimizi tatmin etmek içinde bazı kelimeler bulurz hepsi bu

• sureklı yaparsan alıskanlık halıne gelır.

Kızlar Ne Diyor 8

• Neylerin arkadaş, atar yapıp gitmişsin? Kaderi suçluyorsan bil ki kader de bizim yaptıklarımızdan, seçimlerimizden ve vazgeçtiklerimizden oluşan bir hayat çizgisidir. Yani kendini suçlamış olursun. Suçlu arıyorsan önce kendinde ara suçu. Böyle daha kolay varırsın cevaba.

0|0
    0|1
  • seçimlerini sen yaptığın sürece suçlu arama suçlu sensin.

0|0
    0|1
  • Bunlarin hepsi birer imtihan. Sabretmeyi ögren.

Tanriyi suclamak da ne demek? O kusursuzdur. Ondan korkmali ve sakinmalisin. Birazcik beynini kullanmayi dene. Konusmadan once iki yetmiyorsa üc kez düsün...

0|0
    0|0
    • tanrı kusurludur

• Korku degil bu hak. Ben seni uyardim sadece. Yaptiklardan ben vekil degilim. Umarim sonunda dogru yolu bulursun. Bye

• "Bakalim zaman geldiginde ayni seyleri soyleyebilcekmisin" demek korkutmak demektir

• biz tabikide kader bize yollar sunar seçimi biz yaparız

0|0
    0|0
  • Kendindedir secimlerindedir

0|0
    0|0
    • seçimi yalnış yapmamızı sağlıyanlarda bir suçmu yokmu

• bi karar verirken bu kararı verdiren insanlar vardır bu kararı vermeni sağlıyan olaylar olmuştur seçim yaparken beyin neden hangi tarafı seçiyo buna olaylar kişiler ve mantık belirler

• Her seyi kadere yuklemek sacma.

Biziz.

0|0
    0|0
  • biz

0|0
    0|0
    • kendime yıkmak istemiyorum sanırım bunu

• insanoğlu hep suçlayacak birini arar zaten...

0|0
    0|0
    • çünki bunları hak edicek birşey yapmadım

Erkekler Ne Diyor 2

• Hangi Tanrı ama?

Benden bahsediyorsan, ben bir şey yapmadım.

0|0
    2|0
    • evreni yaratmış olan artık her kimse

• Japonya'da kanat çırpıp Amerika'da kasırgaya sebep olan kelebeği suçlayabilirsin bro.

• puf bir gün gerçekten yaparım diye çok korkuyorum sanırım uçurumun dibine geldim

• her ne olursa olsun her şeyden ,konu ve olay ne olursa olsun sorumlusu insandır

0|0
    0|0
    • bütün bu suçlar bizim mi

• ya savaşıcaksın ya savaşıcaksın

• elbette pislikler temizlenmez ama pisliklerden arınmak uzak durmak bizim elimizde .iyi ol iyi yaşa sadece bunu bilir bunu yaşarım

Yükleniyor...