Çok zor durumdayım yardım edin!!!

Bir kızı seviyorum kızın bana karsı davranısları şoyle arada bir bana kosup sarılıyor kafasını omzuma falan koyuyor bana yaslanıyor yan yana oturuken ama bazende cok soguk oluyor fazla konuşmuyor facede falan mesaj attımı bazen cevap vermıyor bazen verıyor bir kaç gün once cenga oyanuyorduk 5 6 kişi bana hep yardım edıyordu cenga tahtlarının bırının ustunde arasında kalp olan ikimizn adının oldugu tahta cıktı etrafımızdakıler ooo falan yaptı sevdıgım kızda içten içe aşk yaşıyoruz bız benım ali isminde hiç sevgilim olmadı tarzında şeyler soyledi sonra kafasını falan koluma dayadı oyun boyunca ama kalk madan oce tahtayı aldı elınde tuttu cevırdı cevırdı karaladı ne yapmak istıyor bı yardım edin telefondan falan hiç mesajlaşmadık cevap cok gec atıo falan yardım edın

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• iki ihtimalli:

-ağırdan satıyo olabilir

-senin onu sevdiğini anlamış, tadını çıkarıyo ve maalesef sana karşı bişey hissetmiyo olabilir..

ben olsam bu işe kafa yorardım..

0|0
    0|0
    • sevdiğimi anlamış olursa ne yapmalıyım devamında

• sarı saçlı mavi gözlü uzun boylu bırıyım teşekkurler yardmın için çok sağol

• ben de iker casillas'ım panpa, ne demek her zaman yardım ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• belkide sadece arkadaş olmak istiyordur ya da daha sana karşı ne hissettiğini kendi bile kavrayamamıştır bir sevgili bir arkadaş takılıyo senin sevgilyken mi daha iyi arkadaşken mi daha iyi olduğuna bakıyodur :d

0|0
    0|0
    • ne yapmamı onerırsın

• kızı elde etmek için bu durumda ne yapmalıyım kız koç burcu

• orasını bende bilmiyorum işte.

• bende sevgilime karsi boyleyim. onu sadece insan olarak seviyorum ama sevgili olarak degil. 2 aydir bulusmuyoruz her bulusalim dediginde bir bahaneyle erteliyorum iyi insan oldugu icin ayrilmiyorum ama sevmiyorum sogugum ona karsi

0|0
    0|0
    • Çocuğa yazık ayrıl be kızım sevmiyosan , aldatırsan onu daha çok üzersin iyi bir şekilde ayrılın arkadaş kalın en azından

Erkekler Ne Diyor 2

• Kaçan Kovalanır Olmasın.Senden de İlgi Bekliyor Olabilir.

1|0
    0|0
  • aynı durum bendede mevcut benimkide koç burcu :) 1 yıldır uğraşıyorum seni en iyi ben anlarım sona yaklaştım ben sanada taktik veriyim kardeş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...