Bi kıza neden hep kusurlu özürlü bir erkek talip olur

daha bugüne kadar bir kaç talibim oldu o da biri sagır sinirli bir adamdı

biride topal bir adamdı daha insan gibi adam çıkıpda isteyenim olmadı kendime sebeb arıyorum öyle yüzüne bakılmayacak bir kızda degilim ama neden böyle ben kendimi kusurlu gibi hissediyorum etraf beni saf sessiz sakin hiç bir şeye ses çıkarmayan biri sanıyor böyle insan bana talip oluyor annem babamda olsun evde kalmaktan iyidir falan diyor daha hiç talibim çıkmaz bunlarıda kaçırma falan diyor üzülüyorum içten içe aglıyorum halimibilen yok ben kusurlu biri degilim korkuyorum böyle insanla evlenmeye

neden kusurlu insan beni buluyor sizce sebeb ne

Güncellemeler:
28 yaşındayım

kimsenin kişiligini eleştirmedim küçümsemiyorum ama bana bu kişiler neden denk geliyor sadece

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Davul bile dengi dengine demişler. Çevre 28 yaşına geleni evde kaldı gözüyle bakmaya başlıyor. Engellerinden dolayı, evlenemeyen insanlarda, zor durumda kalanlara, bir ümitle yaklaşıyorlar. Hiç kimseyi engelinden veya sağlık sorunundan dolayı kesinlikle küçükmesiyorum toplumun düşüncesini aktarıyorum. Sağlıklı nesiller yetiştirmek için kadınlar genelde seçicidir. Kalıtsal hastalığı olan, veya engeli olan kişileri kadınlar istemezler. Çünkü kadınların çoğunun arzusu sağlıklı bir çocuga sahip olma duygusu vardır. Ve tabiki kesinlikle zoraki olarak evlenmeyin. Bu evlilikler ileride problemli olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Birinin kişiliğini eleştirmeni anlarım ama bir hastalığını eleştirmeni anlayamıyorum . Sana mübah mı oldu acaba?

1|0
    0|0
    • ben eleştirmiyorum ama bana neden talip oluyor kesinlikle eleştirmedim ama benden uzak olsun öylesi

• Güzel değilsindir fazla olabilir. ve ya çevrede insanlarla iç içe değilsindir dolayısıyla isteyebileceğin bir erkekle tanışamıyorsun. biraz daha aktif olmalısın. Bize de normali denk gelmiyor ki

0|0
    0|0
    • ya nelaka necirkinler var nasıl ksımetler kapıyolar cevremde bizat gördum bu işler sansişi

• ya bu işler için iyi bir cevre ortam sart

• aynen öyle. çevre yapmakta kolay değil yalnız. çevren olursa sürekli ortama giren çıkan insanlarla tanışır ve yakınlaşırsın. takılacağın 3 5 aktif arkadaş gerek sadece

• Talip olunmayı bekleme sende talip bul birtane

0|0
    0|0
  • kusurlu da da kalp var , özürlü de de...

1|0
    0|0
  • internetten mi tanışıyosun görmeden mi tuhafsınız bayağı

0|0
    0|0
  • talep, arza göre kendini gösterir.

0|0
    0|0
    • ben mi özürlü bir insanı çagırdım davet ettim onu mu diyorsun emin ol ölsemde öyle bir talibim olsun istemem yolda öyle birini görsem acıyorum allah sabır versin ama bana bunu layık gören sebeb olan olsa allah en sevdiginden çıkarsın benim öyle birine talebim olmaz allah korusun

• senin kusurlu olmam burnunun havada olması. benden uzak ...

0|0
    0|0
  • arkadaşım yaşın kaç

0|0
    0|0
  • insan içine gir biraz canım, sesin çıksın bir şeyciğin kalmaz

0|0
    0|0
  • bence bir sebebi yok seni begenmişler talip olmuslar elbet kısmetin çıkar üzülme

0|0
    0|0
  • Belki olanların bir cevabı vardır Her şeyi kötüye yormamak gerekir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• niye böyle düşündüğünü anlamadım, sağlıksal engeller kusur mudur yani?

1|0
    0|0
    • sen istermisin kusurlu bir insanla evlenmeyi

sevgi yok hoşlanma yok ona bakıcam ben korkuyorum

• Adam toplamış, sağırmış. Aman ne büyük kusur! Asıl kusur ''insan gibi bir adam çıkıp da isteyenim olmadı'' demektir. Böyle bir düşünceye sahip olmaktır. insan gibi biri olmamışmış.

0|0
    0|0
    • sen istermisin peki kusurlu bir adam sana talip olsun ailende seni bu konuda ikna etsin istermisin peki

• evlenmek istemezsin tamam da kusurlu olanlar insan gibi olmuyor mu sen haketmişsin bunları

seni izdivaça çıkaralım kusursuz arıyor diye...

0|0
    0|0
    • sen istermisin kusurlu bir adam sana talip olsun ailende sana baskı yapsın evlen diye

benim rızam yok ama ailem çok baskıcı

• bır kadın olarak erkek kucunumsurlugunu anlayamıyorum sankı bız bayanlar dort dortlukuz , bıraz kendınıze bakın efendım ,kor ya da topal olsun hemen o dakıka he deyıp evlenecek deyılsınız ya ,

0|0
    0|0
    • he demiyorum ama demem konusunda ısrarcılar korkuyorum

• ya öyle dusunmeonlarda insan allahın gucune gider elbette birgun senin karsına iyibiricıkar inş dışarlara cık sosyalleş kendıne bak giyin kuşamına dikat et benlki bir istedıgın gibi biricıkar ama en onemlisi karekterı duzgun olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...