Sevgilim benı sevıyor mu anlamıyoruum??? Uzun ama okuyun lutfen canlarııııım :)))

Önceden arkadasımdı sonra çıkmaya başladık o hoşlandıgını benım gıbı bırını ıstedıgını soyledı oyle çıkmaya basladık. Ama sevgılım uyusturucu kullanıyodu ve sılahlı bıçaklı buyuk kavgaları oluyordu sureklı ben de onları bırakmasını soyledım. Tamamen bıraktı uyusturucuyu da kavgayı da. Sonra ben ayrıldım suçu yoktu benım suçumdu ama yıne de ben ayrıldım ertesı gun benımle konustu bir sürü sen benım hala sevgılımsın falan dedı karar vermemı ıstedı ben de devam etmek ıstedım bır ay geçtı bı daha ayrıldım soğuk davranıyodu çunku. Ama soguk davranmasının nedenı çok sorunları olmasıymıs 10 yıl hapis yatma ıhtımalı varmıs bılırsem uzulurum dıye soylememıs öğrendım pişman oldum yıne ılk mesajı o attı. Sonra bulusmak ıstedıgını soyledı arkadasıma hep beraber bulustuk arkadaslarımız o ve ben. sımdı barısıcaz tekrar ama hapse gırerse benım ne olucagımı düşünüyo umut vermek ıstemıyo o yuzden. Sızce bu çocuk benı gercekten sevıyor mu?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu genc arkadasimiz maalesef yanlis yollarda ilerlemis. Uyusturucu...büyük kavgalar dögüsler,b´vs..vs...sorunlari yüzünden tabiki morali bozuktur ve kafasini toparlayamiyordur. Allah yardimcisi olsun insallah. Ancak sana gelelim: Senin ailenle ara nasil ? Sen nasil bu kadar agir bir yükün altina girmekte cesaretlisin? Kendine nasil bir yol cizdiginin farkindamisin? Bu sorular maalesef senin...,sizce bu cocuk beni gercekten seviyormu, sorusundan daha agir basiyor bence.!

Erkekler ciddi bir iliski düsündüklerinde..ileriye yönelik düsüncelerde olduklari zaman bir kizin herseyini inceden inceye inceliyor..peki bayanlar neden böyle degil? Nerde kendilerine deger vermeyen..üzen ya da sorunlu biri varsa..gidip ona yapisiyorlar. Ben bunu gercekten anlayamiyorum...cocuklarina deger veren, ilgili olan anne babalarin durumlarina üzülüyorum. El bebek gül bebek büyüt..ondan sonrada o prenses gitsin göz göre göre kendini atese atsin!

Biraz aklini basina al ve mantiginida calistir...ask hepsi gelir gecer..önemli olan ve kalici olan..karsindaki insan güvenilirmi..bir beraberligin sorumluluklarini tasiyabilecek olgunluktami..öncelikle kendisine deger vermismi..iste bunlara dikkat et. Arkadasimiz maalesef cizdigi yolda sebep ne olursa olsun kendini bos vermis..kendisine deger vermemiski..bu kadar gecn yasta bu kadar agir sounlarla bogusuyor. Sence kendisine veremedigi degeri sana verebilecekmi?!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerçekten seviyor olmalı baksana çaresiz . Ama 10 yılda fazla hayırlısı ama senin için herşeyi biraktiysa ve seni düşünüyorsa seviyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevse nlurki adam 10 yıl hapste yatıck napıcksn sn onu

0|0
    0|0
    • kesın degıl o sence sevıyor mu sevmıyor mu onu soyle ya

• sevio olabilir nie olmasnki

Yükleniyor...