Yurtdışından bir kadının beni araması...

Merhaba sayın KS üyeleri,

Bugün çok garip bir durumla karşılaştım. Yunanistandan bir kadın telefonumu çaldırdı. Ben müsait olduğum için bakmadım. Aradan 3 saat geçtikten sonra yurtdışından bir numaranın beni aradığını gördüm. Numarayı aradım. Bana "Kiminle görüşüyorum?" dedi. Bende ismimi söyledim. "Beni aramışsınız ?" dedim. O da bana "Ben arkadaşlık hakkında aramıştım" dedi. Bende "Hmmmm, nerede yaşıyorsunuz siz?" dedim. Bana "Yunanistanda" dedi. Bende "Orası bana çok uzak, ben İstanbul'da yaşıyorum" dedim. O da "Peki rahatsız ettim kusura bakmayın, iyi akşamlar" dedi kapattı.

Şimdi burada sizlere sorum şudur. Bu kadın benim numaramı nereden ve nasıl bulmuş olabilir? Gerçektende amacı sadece arkadaşlık kurmak için olabilir mi ? Arkadaşlık içinse neden bir Türkiye numarası aramak istesin ? Sizide böyle arayan felan oldu mu ? Sizce ne yapmalıyım ? Tekrar arayıp bu soruları ona sormalı mıyım ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sakın aramayın, olayın da üstüne gitmeyin derim. Bu çok bilindik bir tuzaktır. Konuştukları kişileri kuruşuna kadar soyup, bir de üstüne kredi çektiriyorlar. Uzak bir tanıdığımdan biliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tehlikeli olabilir. Tuzak gibi.

Boşver arama. Ne hayır gelecek oradaki kadından.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence polise git

İstersen 10$ a 1000 numara bulabilir %1 inin kandırıp 1000 dolardan 10000$ kazanabilirsin

0|0
    0|0
  • aman bulaşma donuna kadar alırlar yaşlı amcaları kim kandırıyor sanıyorsun :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...