RABBE DÖNÜPTE 'NEDEN ALLAHIM 'DEDİĞİNİZ BİR ÜZÜNTÜYLE KARŞILAŞTINIZ MI ??

Yemin ederim ki bir ateş sizi saracaktır. O ateş bugün Berehut denilen vadide sönük vaziyettedir. O ateş içinde müthiş azap olduğu halde insanları kaplar. O ateş insanları, malları yakıp bitirir. Sekiz gün içinde rüzgar ile bulut gibi uçarak dünyanın her tarafına yayılır. Geceki sıcağı gündüzki hararetinden daha şiddetlidir. O ateş insanların başının üzerinden arşın altına kadar yaklaşarak yeryüzü ile gökyüzü arasında gökgürültüsü gibi korkunç gürültüsü olur, buyurdu. link LANETLİ İSRAİLOĞULLARININ OYUNU NE ZAMAN SON BULACAK ?

-----------------------------------------

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• inlemeliyiz onları kendi öz evlatlarımız analarımız bacılarımız gibi göremessek rabbimize nasıl dua edebiliriz samimi ve en icden yakarışlarınızla alnınızı secdeye koyun ve allahdan yardım dileyn isyan etmeyin isyan şeytandandr bize rabbimz yeter ve israillede başa cıkamayız onlara sadece allahın kuvveti yeter

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• resimlerin çoğu suriye ile alakası olmayan resimlerdir suudili bir fotoğrafçı açıklama yaptı resimlerin çoğu benim ve suriye ile alakası yoktur dedi haber ajanslarında var bakabilirsin,esedin avukatıda değilim sevmemde o adamı ama fotoğraflardai cesedlerin yarısı suriyeye dışardan girmiş olan ve savaşta ölen suriyeli askerlerin resimleri son söz olarak resimler neden ilk önce türk basınında yayınlandı ve cenevre 2 öncesi basına verildi zamanlaması size doğru geliyormu ? saygılar objektif olmaya çalıştım

1|0
    0|0
    • öyle olsun bakalım son zamanlarda yaşanan savaşlarne olacak peki kimyasal silah vs, biz insansak onlar ne onlar

• hz mehdinin gelmesi yakındır meraklanma o gün gelince yahudilerin saklanacak hiçbir yeri kalmayacak ağaçlar taşlar bile dile gelecek ey müslüman bak arkamda yahudi var diyecek lanetli ve kötü sayılan ağacı GARHAT hariç onun için yahudiler heryere GARGAT ağacı dikerler

• inşallah kıyameti bekliyoruz artık :(

• bulmacanın cevabını buldum. yanardağ patlaması

1|0
    0|0
  • öncelikle dünyadaki müslümanlar ben ve sen dahil.müslümanlığın ne demek olduğunu öğrenmeli. dikkat et, savaşan ülkeler müslüman.birbirine kin besleyen ülkeler müslüman, kalleşik yapanlar müslüman. kolay adam öldürme müslümanda. üçkağıdın en iyisi müslümanda. birlik beraberlik göstermeyen ülkeler müslüman.Şöhret ve para için herşeyi yapmayı göze alanlar müslüman.kelimede müslümanlık her yerde.özünde müslüman bulursan ya da olursan haaytın kurtulur...

0|0
    0|0
  • Rabbine dunup benim buyuk bir derdim var deme dertlerine donup benim buyuk bir Rabbim var de...

2|0
    0|0
    • SURİYELİ KARDEŞİMİZİN SONLARI NE OLACAK BİZ İNSAN MIYIZ PEKİ ONLAR NE O ZAMAN ?

• Allahin taktiri boyle demekki orta asyanin kaderi bu turkiye bile son anda yirtti pacayi farkinda degilmisin Allah yardimcisi olsun butun insanligin

• inşallah,

Kızlar Ne Diyor 2

• cehennem onları bekliyor

1|0
    0|0
  • Öyle büyük bir acı yaşadımki pazargünü rabbime dönüp bu imtihandan geçemedim affet dedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...