Sizce nişanlanmamak için bunları bahane mi ediyor?

Erkek arkadaşımla nişanlanmayı düşünüyorduk. Evli olan abisi ve ablasının daha erken, biraz daha birbirinizi tanıyın dediğini söyledi. Daha sonra nişanlanırsan biz yokuz nişanında demişler. Bu davranışların sebibi sorduğumda mantıklı bir cevap alamıyorum.

O benim ailemle tanıştı. Bende onun ailesiyle tanıştım. Ailem artık bir beklentiye girdi. Bir şeyler olmayınca görüşmemi kesmemi istediler.

Bana zor durumda olduğunu, ne yapacağımızı bilmediğini söylüyor. Ailemle paylaştığım zamanda bana bunlar bahane kendi isterse her şey olur diyorlar.

Son zamanlarda bana karşı soğuk davranmaya başladı. Üzerine gitmiyorum. Bir kere sordum bu davranışlarının sebebini bana öyle geldiğini söyledi. Artık bana mesaj atmıyor. Ben attığım zaman saatler sonrası cevap alıyorum. Whatsappa giren adam mesajı görmeyecek mi sanki... Soğumaya başladım artık ondan. Böyle bir durumda daha yakın olmamız lazımdı.

Ben artık hiçbir acıyı kaldıramıyorum. Onu seviyorum ama olmuyor bu şekilde ilerleme yok.

Sizce bahanesi midir bu? Lütfen ne düşünüyorsanız paylaşın benimle.

Artık kafam rahat olsun istiyorum. Teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Ailesi beni tanımıyor daha. 2 kere görüştük. Zaten bana senden kaynaklanan bir şey yok dedi.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Nişanlanırsan biz yokuz nişanında sözü çok düşündürücü. Buradan çıkacak sonuç ailesi seni istemiyor. Son zamanlardaki ilgisizliği ise, seni istemediği anlamı tasiyor. Birde bazen uzaktan insanlar birbirlerini severler, iş evlilik noktasına gelince, insanlar birbirini tanımaya başlayınca, ortak noktalar azaliyorsa, fazla emek vermeden, başka denizlere yelken açmakda fayda var. Kızlar erkeklerden daha fedakar, zor sevip, zor ayrılıyorlar. Erkekler ise kolay sevip, kolay ayrılabiliyorlar. Size önerim, çağırıp evlenme niyetinin olup olmadığını, seni isteyip istemedigini açıkça sormak, eğerki istedigin sözleri duymuyorsan, aileninde istedigi gibi adının fazla çıkmaması adına bitirmen dogru olur. Tabiki uzaktan, bir hastaya teşhis koymak çok zor, heleki karşı tarafıda dinlemeden. Birde maddi durumu nasıl, bir aileyi geçindirebilecek işi varmı, evlenebilecek parası varmı, herşeyi düşünür insan. Yada senden sakladığı veya söylemeye çekindigi konular olabilir seni kırmamak adına.

0|0
    0|0
    • çok güzel özetlediniz teşekkür ederim bana artık netleşmesi gerektiğini ailesini düzeltmeye çalıştığını söyledi ne olur bilemiyorum umarım en kısa sürede bir sonuca varırız huzur bulurum

Erkekler Ne Diyor 1

• bunun tek bir acıklaması var ya ailesi seni istemedigi icin laf kalabalıgı yapıyor ya da ailesinin azına bakıyor senden ayrılma politikası izliyor ya da sevdigi birsi ar demektir ama bence böle bir adamla nişanlamanmak kenarda kalsın yola bile cıkılmaz

0|0
    0|0
    • çok canım yanıyor artık bir değil iki değil insan kaç kere yaralanır

• bende ekledim ama iki tane ileti geldi ?

• ordamısınızzzzz ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...