Sevdiği halde anlasamayan sevgililer terk ettiğinde nasıl evreler yaşar?Hem erkekler hem kızlar acısından?

Terk etmek ya da terk edilmek yasanılan acının dozajını belirliyor mu sizce iki taraf sevdiği halde?Erkeklerin ayrılıkta hemen kızlara saldırmaları..kadınların ise alısverıse değişikliğe vs unuttugu anlamına gelir mi?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• unuttuğu anlamına gelmez... alışmaya çalışmaktır yokluğuna...

giden ya bir anlık öfke,gururla verir kararı.bu bir bayansa cidden kaldırması zor bir yüktür. hem ilişkinin sorumluluğunu sırtına yüklemek,hem karşındakinin sevgi hakkını çalmak,hayallerini çalmak,onun üzüntüyle görmek hatırlamak,bunların yükünü sırtına alıpta giden nanayı yer..

heleki bide pişman olmuşsa verdiği karar yıllarca içinde sızıyı saklayabilir.

kalansa, reddedildiği için,terkedildiği için üzülür sadece.pişman olacağı bişey yoktur elinden geleni yapmış ama olmamıştır.sadce buna üzülür,üzülür,üzülür.ve döner haytına daha sağlam devam eder...

erkeklerin acısı sonradan çıkar ilk başlarda lay lay lom ama sonraları batar erkekte. ama cidden sevdiyse ne başkasıyla olabilir,nede başkasına bakabilir... ilişkinin ardından bir başkasına saldırmak, hem karşı cinsi yara bandı niyetine kullanmak,hemde binevi adiliktir...

sonuç olarak ayrılık gidene koyar sırtındaki ağır yükü taşımak zordur onun için...

3|2
    0|0
    • evet adilik baskalarına hemen saldırmak.gerçekten seviyorsa onlara kaptırmaz kendini dimi

• tabiki.. bak ben 6 ay oldu ayrılalı ama bakamıyorum düşünemiyorum bile hala.. o beni terkettiği halde hala ayrılığa bile saygısızlık olur diye zaman bıraktım herşeyi...çivi çiviyi söker derler doğru tabi ama herkez çağreyi bu yönde arıyo çok yalnış bir olgudur malesef...cahillik çağresizlik ve doyumsuzluktur onun adı

Erkekler Ne Diyor 13

• "Erkeklerin ayrılıkta hemen kızlara saldırmaları" " kadınların ise alısverıse değişikliğe vs " Ne güzel özetlemişsin yahu erkekleri lağım çukuruna sokmaya ne kadar meraklısınız. İnsan değilmişiz gibi hareket ediyorsunuz birlikteyken de tadımızdan yenmiyor şöyle iyi böyle harika vay arkadaş. Şu toplumdaki erkeklere karşı oluşan olumsuz düşünceler sorumsuz ilgisiz sevmeyi bilmez güven olmaz sevdiklerine değer vermez vs.ler var ya onlardan bahsediyorum. Madem insanlıkla alakamız yok niye o zaman uzak durmuyorsunuz ? Eskiden olsa tamam düzgün erkek sayısı azdı o yüzden varlıklarıyla yoklukları birdi ama şuan bir nebze olsun gözle görülür bir yüzde mevcut. Kadınlar çok masum kaldı ya şuan kişiliksizlik bakımında kadınlarında belli bir yüzdesi mevcut. Hal böyleyken hala erkekler günah keçisi gibi kullanılmaya devam ediyor. Adımız çıkmış tabi şu saatten sonra iyi olsan da aynı kefeye koyuyorlar. Oraya not düşelim sevdiğinden ayrılan kadınların alışverişe kuaföre gittiği doğrudur lakin yeni sevgilileriyle! Neyse ki ben tüm kadınları aynı kefeye koymuyorum kötüsü olduğu gibi iyisi kişiliklisi de var hala...

1|0
    0|0
    • Ben erkekler aldatıyor,güvenilmez falan demedim.Erkekler gündelik ilişkilere veriyorlar kendilerini çivi çiviyi söker mantıgıyla.Ona bakılırsa her kız alışverişe de gitmiyor.Ben klişe olan lafı söyledim.

• Dikkat ettiysen bende zaten o genellemeyi ele aldım. Yazdıklarımı dedin demiyorum senin yazdıklarını alıntı olarak belirtip onun üzerinde düşüncemi belirttim. Ona bakılırsa dünya yuvarlak ama acımasızlığından da ödün vermiyor. Bende klişe laflardan kurtulun diye söyledim.

• iki taraf da birbirini seviyosa ve ayrılmışsa mal değilseler bir çözüm yolu bulurlar, malsalar karşı tarafı kıskandırmak maksadıyla saçma salak hareketlerde bulunurlar.. sevildiğini bilme psikolojisiyle sürekli saçma sapan içip çok dertliyim efkarlıyım ayaklarında takılırlar. embesillik dereceleriyle doğru orantılı olarak sağa sola dert yanarlar, vs vs işte.

1|0
    0|0
  • ikiside unutamazz. ikiside birbirini ister ve özler. gururunu yenebilen döner tekrar yazar

1|0
    0|0
  • Şiddetli geçimsizlikten dolayı sevgilimden ayrıldım br dönem alıskanlıklardan dolayı özlüyor gibi oluyorsn sonra alısıyorsn ztn

1|0
    0|0
  • Boşlukta gibi oluyo valla ben şahsen sevdiğim olduğu sürece kalmakta razıydım ama kız bıraktı ama sorun olmadı birşey 10 ay sonra atlattım ama iyi ki de bitmiş diyorum çünkü şimdi ki sevgilimle çooook mutluyum

1|0
    0|0
  • Boşluktasın ve ne yaptıgını bilmezsin. ne istedigini bilmezsin. alıngansındır.

1|0
    0|0
  • valla ben mücadele edemedim. psikolojim bozuldu depresyon tedavisi görüyorum. bol bol küfür ediyorum. hiçbirşeyi takmayın kafaya arkadaşlar. kim kime*olup gidiyorsa gitsin siz ise yolunuza bakın.

1|0
    0|0
  • Unuttukları değil unutmaya çalışıp unutamadıkları anlamına gelir

1|0
    0|0
  • Kişiye ve kişinin yapısına göre değişir..

O yüzden kesin ve genel birşey diyemezsin..

1|0
    0|0
  • anlaşamıyosam o kişinin benim için bir önemi yoktur

1|0
    0|0
  • boşuna uğraşma hayatin boyunca buna bir anlam veremeyeceksin.

1|0
    0|0
  • Sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir.

Bazen küçük bir an için ömür bile verilir.

1|0
    0|0
  • herşeyi denedim ama MERVEMi bir türlü unutamadım .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ailem istemedi diye bitirdi konum eğitim,olarak yukseğim,ondan kafasına kalkmadım,küfürler yedim,alttan aldım güya çok seviyordu, her şeyden çok. Ayrılır ayrılmaz 1 buçuk ay sonra nişanlandı. Kendi ortalarda yok ama kızın facesinde elini tutmuş kız kucağında gulumsuyolar parmağında yüzüğü. O hayalleri bana kurdurmuştu en ince detayına kadar. Demek ki beni hiç,sevmemiş bana git annenle babanla hallet sorununu dedi. Nişanlandığı kızlara tam tencere kapak. Layığını buldu ne diyeyim. Pişman,olur mu bilmiyorum ama çok ağladım,zırladım ahım büyük, hem de çok büyük..

1|0
    0|0
    • Demek ki erkek hemen unutuyo başka kollarda benim,ona yaşattıklarım ben bunu hak etmedim ilkimdi o benim bunu bile bile bana karım diyen adam hemen vazgeçti yazıklar olsun.

• Unutmak istiyorum diyorum bunu bana nasıl yapar hayallerimi nasıl çalıp başkasına verir çok zor her gün ağlıyorum ya başka Bi acı bu başka bişe her gün her dakika kalbim,çıkacak gibi unutmalıyım lanet olsun yapamıyorum. Beni seven bana değer veren biri var hayatımda 4 ay benim,ayrılmamı beklemiş ona haksızlık mı yapıyorum diyorum. Ben bekledim,o hazım dönemini atlatmaya çalıştım ama baktım ki adam hemen nişanlanmış bende umudu kestim,hayata devam etmek zorundayım ama yapamıyorum nöbet gibi :(

• Terk eden kolay kolay olmam. Onun pismanligini yasayamam. Ama o 50 bin kere geri donerse 49 bin kabul ederim 50. De artik ben bitiririm gelme artik diye. Ilk ayrilikta zordur ama surekli ayrilip barisiyorsan bünye de alisiyor. Biraz daha hafif geciriyorsun. Ozluyorsun ama huzurlusundur. Huzur en onemlisi zaten

1|0
    0|0
  • kızlaar açısından söyliyim bir süre sanki halen hayatında o varmış gibi hiç bir erkeğe bir ilişkiye başlıcam gözüyle bakamıyosun ..sonra günlük işlerine devam ediyosun zamana bırakıyosun

1|0
    0|0
  • bu nasıl nick kız

1|0
    0|0
  • İkisi de birbirine ulaşmak ister.Bir boşluk hissederler vs...Zor bir durum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...