İlginizi çekecektir yorumlarınızı bekliyorum :)

Evet arkadaşlar hayatınıza yeni bir renk katmak istiyorum , sadece bana güvenin :)

Hint filmleri denince nasıl düşünüyorsunuz ? İzleyeniniz var mı ? Hadi yorum atın sizlere istediğiniz tarzda film önereyim de görün , kesinlikle beğeneceksiniz..

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• My name is khan çok başarılı bir filmdi severek izlerim hint filmlerini aşkı bu kadar masumluğuyla anlatabilen güzel bir film

0|0
    0|0
    • O oyuncu Shahrukh Khan , daha da filmlerini izledin mi hiç :)

• EK THA TİGER var SALMAN KHAN'nın , onuda izleyin ve bu müziği yolladınız şimdi en az 3 4 kere bu filmi izlemişimdir her seferinde afedersiniz karı gibi ağlamışımdır :) 00.21 saniyede başlayan yerden sonra yine kalbim küt küt atmaya başladı yaa :)

• :) :) ne güzel duygusal olmak iyidir bence

Kızlar Ne Diyor 5

• hintliler film konusunda gerçekten çok başarılı. amir khan benim favorim adam işinin hakkını veriyor. 3 idiots'la izlemeye başladım ve bir çok filmide severek izledim

0|1
    0|1
    • İzlemene sevindim kardeşim daha da izle :) Mesela bugün bitane izlesen ?:)

• komedi önerebilirsin :)

• DOSTANA - DABANNG

Dostana'yı bir izle bakalım orta seviye ama vakit geçirmek için bire bir :)

• bollywoodu elimden geldiğince takip ederim

izliyorum filmleri

oyuncuları bilirim vs. vs.

0|0
    0|0
    • Peki bu ilgiyi insanlara nasıl aşılayabiliriz ? diğer insanlarda almalı bu tadı bence

• çevresinde izleyen yoktur

denk gelmemiştir vs.

bir izlenirse sevebilirler

bir de zevk meselesi kimi insan hollywood filmleri dışındakileri izlemiyor dikkate değer görmüyor

yapacak bir şey yok tercihtir

• Başarılı ve sıcak buluyorum.

Sadece Black ve My Name Is Khan'ı izleyebildim. Dansları ve müzikleri çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
    • en kısa sürede diğer filmleri izlemenizide öneririm ,3 idiots ile başlayın :=

• ben izliyorum seviyorum

0|0
    0|0
  • dramın dibi fazla tercihim degil..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hint filmi denine aklıma Hollywood'la yarışan Bollywood ve Amir Khan geliyor hep. Ama müdavimi değilim.

0|0
    0|0
    • Shahrukh Khan , Salman Khan vs de var , siz sanırım 3 idiots , ghajini ve fanaa falan izlediniz ?

• bilmm hiç dikkat etmedim :)

0|0
    0|0
  • ilgimi çekmiyor

0|0
    0|0
    • Neden , hiç izlediniz mi ?

• Hayır ama çok film izledim , sizler de güzel film izleyin artık hollywooda bir süre ara verin diye bu konuyu açtım :)

• amerikan filmini izledikçe onların ne kadar çakal olduğunu görüyorum

Yükleniyor...