Hiç öleceğiniz aklınıza geliyomu

öyle bazen tüm yaşadıklarınızın biteceği artık dünyada olmayacağınız o mezara gireceğiniz yani kısaca öleceğiniz hiç aklınıza geliyomu ?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Kayınvalidem sağolsun hiç unutturmuyor.Hergün, hamilelik takibi için gittiğim hastanede ne kadar ölen kolu bacağı kesilen varsa anlatıyor.Sen o hastaneye gitme kadının birine doğumda yanlış iğne yapmışlar ölmüş.Doğumda bebeğe yanlış müdahale edilmiş bebek sakat kalmış, başka bir kadının kolunu kesmişler bilmem ne bilmem ne..Oyy daral geldi yeminle bakalım ne zaman patlıcam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ölümü

unutanlar ya da umursamayanlar var tabi.

Ben ise sık sık hatırlatıyorum kendime.

0|0
    0|0
  • herşey ölümü hatırlatr oldu buara

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyor sadece nefessiz kaldığımda hastaneye gittiğimde anlıyorumki bir gün toprağa gidicez.

0|0
    0|0
  • evet sonra mutlu oluyorum.

0|0
    0|0
  • Arada düşünürüm,bir gün yok olacağımı bilmek ürpertiyor.

0|0
    0|0
  • Arada aklima gelmiyor degil.

0|0
    0|0
  • Bana hiç ölmeyecekmişim gibi gelir düşündüğümde bile.

Aklıma geldiğinde de kötü şekilde düşünmedim hiç.

Ölümü; insanın artık bu hayatın güzelliklerinden bile bıkmış bir bedbahtlıkla nihayet umduğuna ererek müebbeden huzurlu bir uykuya dalışı olarak tasavvur etmişimdir.

Ne bileyim, ölüme mücadele eden insan hayalimde saçma geliyor.Yaşadın ve artık süren doldu,güle güle.

0|0
    0|0
  • geliyo tabiki ara ara

gelmemesi sorun zaten

0|0
    0|0
  • geliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ölumde var demek gerek her daim ama bazen insanlar hic olmeyecekmisiz gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Ölümlü olduğumu hatırlattığın için sağ ol..

0|0
    0|0
  • hea geliyor hatta gecen sene 1 ay kadar hastanede yatmak zorunda kaldım çıktıktan sonra babamı bile dinlemez olmuştum millet İmana gelir ben iyice buyruklaştım :)

0|0
    0|0
  • Ai işte geldi şimdi

0|0
    0|0
  • Hiç aklımdan çıkıyor mu ki ?

0|0
    0|0
  • geliyor,o yüzden hiçbişe umrumda değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...