Seçme şansınız olsaydı "Dünyadaki bütün güç, ün ve parayımı" - Yoksa kendi çocuklarınızı sevmeyimi seçerdiniz?

Seçme şansınız olsaydı "Dünyadaki bütün güç, ün ve parayımı" seçerdiniz

Yoksa kendi çocuklarınızı sevmeyimi seçerdiniz?

Tercihiniz hangisi olurdu.

• Dünyadaki bütün güç, ün ve para
    60% (6)67% (4)62% (10)Oy Ver
  • Kendi çocuklarını sevmek
    40% (4)33% (2)38% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Dünyadaki tüm gücü,parayi secer

Sokak cocuklarini kurtarirdim,anne ve baba müsvettelerinden iskence ceken cocuklari

mesela...

Bu daha mantikli ve daha dogru geliyor bana kendi cocuklarimi

sevmekten...

0|0
    0|0
  • Seçme şansım olsaydı, ün ve gücü değil de parayı seçerdim. Kendim için değil de hasta olup maddi durumu elvermediği için tedavi olamayan insanlar için harcardım. Okulu olmayan köylere okul yaptırırdım. En önemlisi de bir hastane yapardım ve maddi durumu iyi olmayanları tedavi ederdim. Sonra da anacığıma güzel bir ev alırdım. Bahçeli bir ev olsun. Çiçek diksin. Hep gülsün.

0|0
    0|0
  • bu hayattaki en buyuk hayalim anne olmak para ya da ün değil ..onu içimde hissettiğim gün benim en mutlu olduğum gün olucakonun kalp atışları hayatımda duyduğum en güzel melodi olur heralde o yuzden çocuklarımı tercih ederim

1|0
    0|0
  • Dünyayı seçerim.Çoluk çocukla işim olmaz, uğraşamam.

0|0
    0|0
  • Eskiden bu soruyu babama sorardim. Hep verdigi yanit : "Dunya bir yana, sen bir yana.." olurdu.

O yuzden bu soruyu cocugu olan birilerine sormak lazim.

Bana kalirsa su asamada A sikki.

0|0
    0|1
  • : Dünyadaki bütün güç, ün ve para

0|0
    0|0
  • ahahah ne garip ya tabiki A

0|0
    0|0
  • tabiki paraa ne çocuğu bn dha çok gencm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Güç ve para bende olursa belki benim çocuklarım değil ama diğer çocuklar çok çok daha mutlu olurdu. Ün kalsın.

0|0
    0|0
  • Dünyadaki bütün gücü seçerdim tabi ki. Bir ülkeyi yönettiğimi düşünmenin hayalinin bile verdiği haz bambaşka. Tabi çocuğum yok bunu da belirtmekte fayda var.

0|0
    0|0
  • dünyanın.. cevabım B.

0|0
    0|0
  • Kendi çocuklarını sevmek

0|0
    0|0
  • Çocuğum olmadığı için A diyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...