Bütler hakkındaa! Anlayanlar?

Birinci sınıfım onun için anlayamadım. Benim bir dersim dc, bu dersten başarı notumda 1.5. bu derste büte giricekmiyim girmicekmiyim anlamadım? Butun derslerimizin ortalaması 2nin üstünde olursa geçiyomuşuz, benim 2.38 .

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• üniversiteden üniversiteye hatta fakülteden fakülteye değişiyo yüzüncü yıl üniversitesinde. ama şöyle sen koşullu geçmişsin bizim eski sistemimizde diyebilirim. normalde kalıyosun. 50 küsür not aldın belliki. 2nin üstünde geçiyon. ama sen kendi fakültenden birilerine sor

1|0
    0|0
    • sordum koşullu geçiyomuşum. koşullu geçmek nasıl oluyor?

• benim bildiğim sene sonu ortalamana yansıyan not 2nin üstündeyse o derslerin hepsini geçiyorsun. o sorumlulktan kastı şu heralde. sonbraki seneler yahut mezun olurken eğer 2nin altında bitirirsen ( ki öyle bişey mümkün değil rahat ol ) o zamankoşullu kalmış sayılıyor diye sorumluluk diyorlar. ama benim bildiğim ne olursa olsun sen o dersi geçmişsin not ortalaman düşse bile. sen yinede git öğrenci işlerine ikinci dönem bir sor. 2 dakkalık bir sohbet zaten ben ne desem tam gerçek olmaz

• çook teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Girmiyorsun.

1|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla sizde 2.0 barajı var üst dönemden ders alabilmek için. Ortalaman 2.00'ın üstünde olduğu sürece Dc notların her hangi bir sorun teşkil etmez. Her zaman söylerim Dc candır :) gider 50 ortalama yaparsın cc gelir ama 37 alırsın dc düşer. 13 puan kasıp da 0.5 artacaksa notum bırak DC düşsün en azından az çalışarak işi halletmiş olabiliriz :D Ivır zıvır dersleri iyi ortalamayla verip geri kalanları dc ile verdiğimiz sürece sorun yok :D

1|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim içimi rahatlattıın :)

• Ortalamayla geçersin ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...