Gizli numara nasıl bulunur?

Beni aylardır bilinmeyen numaradan arıyor biri.Birinden şüpheleniyorum.Numarasını nasıl çıkartabilirim bilen var mı?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• 118 80 'i ara :D ya da kim arıyor diye bir uygulama var telefonuna onu indir .( gizli numaralar görünüyo ) ayrıca o uygulama sayesinde bilmediğin numaraların bazı kişillerin isimleri yazıyor ve nerde yaşadıkları yazıyor .

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gizliye kapat telefonunu.

0|0
    0|0
  • Telini gizli aramalara kapatmayı denesen ?

kim kim diye meraklanmak yerine, seni tanıyan ya da numarasından çekinmeyenler arasın...

1|0
    0|0
  • sim kartın hangi markaysa müşteri hizmetlerini ara, gizli çağrı almak istemiyorum de. yine gizli çağrı gelmeye devam ediyorsa yurt dışıdır. öğrenmek istiyorsan savcılığa dilekçe veriyorsun ve sana söylemiyorlar. karşı tarafa yaptırım uyguluyorlar o kadar.

0|0
    0|0
  • Savcılığa sikayet etmen gerekiyor sanırım. ayrıca gizli aramaya kapatabilirsin numaranı

0|0
    0|0
  • ben seni çok merak ettim seninle buluşmak istiyorum diceksin bir yer söliceksin orda buluşucaksınız kim oldunu öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Savcılığa dilekçe ver

0|0
    0|0
  • Bulamazsın. Gizli armalara kapat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Açık ve net bulamazsın, sana verdiği herhangi bir rahatszlık küfür, şantaj vs varsa savcılığa dilekçe vererek bulunmasını talep edebilirsin ancak ozaman tespit edilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...