Gizli numara nasıl bulunur?

Beni aylardır bilinmeyen numaradan arıyor biri.Birinden şüpheleniyorum.Numarasını nasıl çıkartabilirim bilen var mı?

0|0
925

En İyi Kız Görüşü

• 118 80 'i ara :D ya da kim arıyor diye bir uygulama var telefonuna onu indir .( gizli numaralar görünüyo ) ayrıca o uygulama sayesinde bilmediğin numaraların bazı kişillerin isimleri yazıyor ve nerde yaşadıkları yazıyor .

1|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Gizliye kapat telefonunu.

0|0
    0|0
  • Gizli numarayı savcı hariç kimse bulamaz bulmaya yetkisi yoktur. Savcıdan onay almadan turkcell ve diğer operetörler numarayı söylemezler.

0|0
    0|0
  • sim kartın hangi markaysa müşteri hizmetlerini ara, gizli çağrı almak istemiyorum de. yine gizli çağrı gelmeye devam ediyorsa yurt dışıdır. öğrenmek istiyorsan savcılığa dilekçe veriyorsun ve sana söylemiyorlar. karşı tarafa yaptırım uyguluyorlar o kadar.

0|0
    0|0
  • Telini gizli aramalara kapatmayı denesen ?

kim kim diye meraklanmak yerine, seni tanıyan ya da numarasından çekinmeyenler arasın...

1|0
    0|0
  • Sadece savcılık ama bir yerde okumuştum.. Numaranı yurt dışına yönlendirdiğin zaman numara çıkıyormuş. Denemedim imkanın varsa dene kendin arayarak

0|0
    0|0
  • Agzin kapali oldugu icin bakterilerin uremesi icin cok uygun bi ortam oluyor ve salgiladiklari kokuya neden oluyor.. uremesini en cok arttiran da seker! Eger yatmadan dislerinin arasinda yiyecek artiklari kalirsa bu da sana sabah koku olarak donecektir:-) tamamen engelleyemezsin ama..

0|0
    0|0
  • Pek bulunacagini sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Bulamazsın.

0|0
    0|0
  • Mahemeyle anca

0|0
    0|0
  • ne uğraşıcan ki

0|0
    0|0
  • Savcılığa sikayet etmen gerekiyor sanırım. ayrıca gizli aramaya kapatabilirsin numaranı

0|0
    0|0
  • Biraz Korkut söyler kim olduğunu veya gaza getir sen ne kadar ödlek birisin flan de

0|0
    0|0
  • ben seni çok merak ettim seninle buluşmak istiyorum diceksin bir yer söliceksin orda buluşucaksınız kim oldunu öğrenirsin

0|0
    0|0
  • ancak mahmeme yoluyla bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Gizli numaraları engelle

0|0
    0|0
  • Savcılığa dilekçe ver

0|0
    0|0
  • bulunmaz :)

0|0
    0|0
  • 118 li servisler belki yardımcı olabilir.

0|0
    0|0
  • mahkeme kararı ile

0|0
    0|0
  • savcılığa başvuracaksın başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 8

• Bulunmaz

0|0
    0|0
  • Açık ve net bulamazsın, sana verdiği herhangi bir rahatszlık küfür, şantaj vs varsa savcılığa dilekçe vererek bulunmasını talep edebilirsin ancak ozaman tespit edilir.

0|1
    0|0
  • Aç bende sana aşığım aşkım de söyler.

0|0
    0|0
  • Savcılık veya polis tanıdıgın varsa bir dakika da ortaya çıkarıyorlar

0|0
    0|0
  • bulamazsın

0|0
    0|0
  • Müşteri hizmetlerini ara bir