Facebook'ta yazısırken ayarladığınız kız eşiniz çıkarsa o an tavrınız ne olur?

facebook ta zor zahmet birini ayarladınız ve buluşmaya ikna ettini evlisiniz. buluştuğunuz yere gelen kişi eşiniz çıkarsa oyuna geldiyseniz o anki tavrınız ne olur?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• belden aşağını korumalısın. ben olsam atcağım tekmenin ivmesini hesap edemezdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bknz Şekil A: link

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin öyle adamin.. (:

0|0
    0|0
  • Böyle bişey olması için evde iki bilgisayar olması (Aynı anda yazıştıkları için) ha yok biri işyerinden giriyorsa onu bilemem ve Eşlerin birbirlerinden bi haber olması lazım böyle bi evlilik varsa zaten bu aldatmalar olacağına göre en iyisi serbest kalmaktır iki tarafta diledikleriyle istediğ gibi istediğini yapsın...

0|0
    0|0
  • öldürürüm

0|0
    0|0
  • Nasılda düştün oyunuma derim :DD

0|0
    0|0
  • komedi ya :D

0|0
    0|0
  • Asla oyle bı karaktersızlık yapmam.Karın cıkmıssa karsına bosanma hazırlıklarına gır.

0|0
    0|0
  • o an öldürmezsem bıdaha o adamı hıç oldurmem

0|0
    0|0
  • iyi bir avukat aramaya yönel direkt::!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben kızı değilde kız beni ayarladı iki yıldır devam ediyor ilşkimiz görüşüyorzda anliycağın onunla ciddiyim tabi faceden bi rastlantı sonucu tanıdı beni yoksa bi erkek bulmak için aramıyordu.

0|0
    0|0
  • tepki verilecek yeri geçmişsin.direk mahkemeye gidersin

0|0
    0|0
  • gittiği yere kadar inkar ederdim

0|0
    0|0
  • yandı gülüm ketan helva, yahu üstad, evli adamsan başka bi face hesabın olsun valla gümbürtüye gidersin :)))

0|0
    0|0
  • hehe biliyodum ki demeli..sonra sen elalemin adamıylamı konuşuyorsun diye de üste çıkmalı..çemkirmesine izin vermemeli

0|0
    0|0
  • Böyle birşey yapmadım veya yapmayacağım, evli iken ise hiç hiç yapmayacağım için; benim için sorun yok.

0|0
    0|0
  • eşin ağ... etse haklı kıvırtmanın alemi yok

0|0
    0|0
  • oyuna gelmek mi ? hem suçlu hem güçlü diye buna denir sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...