Kapat

Pdf dosyalarını Word'e nasıl kusursuz geçirebilirim ?

Pdf dosyalarını worde dönüştüren bir program indirdim.Fakat çoğu harfi bozuk çeviriyor...Yok mu bunu engellemenin bir yolu , çoğu dönüştürücü de böyle..

Daha garanti bir yol yok mu ?

Dönüştürmem gereken bir sürü dosya var da lazım.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ffactor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Şu programı indir ama tam sürümünü

VERY PDF PDF2word V.3.0 yada yeni sürümünü

0|0
    0|0
    • denedin mi ? bozuk harfler çıkmıyo de mi

• bak orjinal ve tam sürüm indirirsen ingilizce ayarları var deneyerek bulabilirsin...bunu indir olmazsa diger programları denersin...şimdi bu düzgün çevirirde..pdf dosyası dil seçimleri farklıysa zaten olmaz

Erkekler Ne Diyor 6

• link bunu bir dene istersen

0|0
    0|0
  • yok oyle dunya :D

0|0
    0|0
  • pdf den doc a dönüştürmen gerekecek link sonra tablolar açacak olması lazım bunu bir dene

0|0
    0|0
  • Paralı programlar var onlarla kusursuz olarak bunu yapabilirsin ama biraz kusur olur diyorsan googledan programlar var.Ayrıca office 2008 ve 2011'de de bu özellik olacaktı.

0|0
    0|0
    • ya ben bi zaman nası yaptıysam olmuştu

böyle çevirmeye gerek duymadan

of

ya onu geçtim direk kopyalayıp yapıştırmaya da razıyım ama o sefer de sorun şu oluyo..altta renkli bir alan...yazıcıdan çıkartınca simsiyah çıkar diye korkuyorum..onu engelleyebilir miyiz

• yani arka plan beyaz değil de renkli olsa , yazıcıdan çıkarttığımızda bi sorun çıkar mı ?

hani orayı da siyah yaparsa yandık o kadar emek hiç başlamayayım daha iyi

• Bir sayfa için dene işte ama zaten yapmaz o arka plan sen sadece yazıyı kopyalayacaksın ki.

• ffactory diye ücretsiz program var. bunu indir internetten her şeyi dönüştürüyor.

0|0
    0|0
    • ya herşey dönüştürüyor da bi dene , harflerinin bazılarını bozuk çıkarıyo..

düzeltemem ki onca dosyaı tek tek.s

• bi link versen sana zahmet...tamindirden indirem dedim virüs çıktı

• inndir com dan indir

• pdf converter programı kur

0|0
    0|0
Yükleniyor...