Kapat

Bir kişi bilemi bakmaz ?

dışarı gidiyorum bir kız bile bakmıyor avmye gidiyorum yine bakan kimse bir tanesi yanlışlıkla baksa bir gülümsese çokmu ? kızlar bir bakın o kadarmı kötüyüm ?

0|0
95

En İyi Erkek Görüşü

• az once soru paylastım sılmısler bende aynı durumdayım kımse sallamıo sıkıntı :/

0|1
    0|0
    • bide kızlarda bir afra tafra sanki dersin kraliet ailesi üyesi sonra gidersin mekana yanındaki köftehoru görürsün ama cüzdanı epey şişiktir hayata kfür eder pes oynamaya gidersin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Kızlar tanımadığı elin adamına niye gülümsesin ya şaka mısın nesin:D

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil sende.

1|0
    0|0
  • İbretlik :l

0|0
    0|0
  • baksın dıye bakarsan bakmazlar

0|0
    0|0
  • Begensem bile donup gulmem.

Oylesine gicik bi' hatunum.

0|0
    0|0
  • ayıp zatennn

0|0
    0|0
    • niye ayıpp ? millet hep öyle tanışıyor yoksa hepiniz görücü usulu mu buluyorsunuz ?

• ahhaah ben hayatta gülümseme tanımadığım erkeklere

0|0
    0|0
  • bir tarz yapman lazım ve ilk önce o sakalı biraz al hani nasıl desem 3 numara saç modeli felan gibi hah sende sakallları biraz al çok olmasın.

0|0
    0|0
    • saç uzatıyorum bu aralar kıvırcık açık kahve rengi galiba güzel olacak

• bence yeni bir tarz yapmalısın. Ve kızlar sana baksın diye bütün kızlara bakıyosan komik görünürsün kız avcısı gibi çok gülüyorum öylelerine. cool ol biraz ne bileyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Nasıl bakmıyolar la ben geçen otobüsdeydim kızın teki bakıp bakıp gülüyodu keşke gideydim peşinden :D

0|1
    0|0
    • bende hep o oluyor keşke konuşşsaydım diyorum hep bir konuşamadım

• Avm değilde biraz daha mütevazı yerlere takılsan belki...

0|1
    0|0
    • abi yok altında olacak güzel bir araba o dediğin mütevazi yere gidecen sonra

• Boşver hacı sen kızları kendini kitaplara edebiyata filan ver bence asfddf

1|1
    0|0
    • ing edebiyatı mezunuyum daha edebiyata kendimi ne kadar vereyim :D

• panpa durum vahim be

0|1
    0|1
    • kaptan çok vahimm

• Biraz kafa yapını değiştirmen lazım. Dış görünümünden bahsetmiyorum, kitap oku kültürünü geliştir. abi kafanı çizdirmişin ya ne yapıyorsun? kendine gel panpa özendiğin insan tiplerinin hayatı berbat.

• Dedenin düşmanlarını sikiyim nasıl konuşma tarzı o kofik :D

Yükleniyor...