14 Şubat yaklaşıyor ama benim odun bir sevgilim var

ben adım gibi eminim ki o gün buluşacağız ama sevgililer gününün lafını bile etmez bak bugün sevgililer günüde şuydu da buyduda demez. ben 14 Şubat için değil ama ona bugün atkı aldım hazır yakınken de 14 şubatta hediye ederim diye düşünüyorum dün akşamda aşkım sana atkı öreceğim ya da alırım karar vermedim ne renk istersin dedim "farketmez takıl kafana göre" dedi benim sinirim bozuldu üzüldüm yani umrunda değil resmen bu adama hediye falan alınmaz odun sizce bu hediyeyi 14 şubatta mı vereyim c.tesi buluşacağız o zaman mı vereyim bu hediye falan almaz bari ben aldım diye mahcup düşmesin dimi

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sabır ya. Çocuk önemli değil senin beğendiğin olsun anlamında demiştir :) Yeter ki sen beğen demiş gene suçlu olmuş. Ben de bu günlere takılmam inadına. Aslında derim bana ne el-alemin koyduğu günden. Ben benim için anlamlı olan tarihte alırım hediyemi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne dicek kafana göre takıl tabi hediyeyi sorduktan sonra ne anlamı var abartma böyle şeyleride saçma şeylerle uğraşmayın :D

0|0
    0|0
  • tamam işte 14 Şubat soğuk olur odun sevgilini kırar kırar şomünede yakarsın ısınırsın dfasdfsd :D

0|0
    0|0
  • Sevgilinin haline bakılırsa biraz bana benziyor.

Yani mahçup falan düşmez hatta içinden güler sana AHahaha

0|0
    0|0
    • ya hiç biri değilde takıl kafana göre demesi sinirimi bozdu şeytan diyo ki verme hediyeyi falan..kafama göreymiş..

• Odunsa, tam kıvamındadır.. elleşme.

0|0
    0|0
  • O hediyeyi c.tesi ver sevgililer gününde bir odun bul onu ver :) sonra kaç :)

0|0
    0|0
  • aslında onu bir güzel yontmak senin elinde...

0|0
    0|0
  • senin odun da olsa bir sevgilin var sukret bizim o da yok nefes alsın yeter daha ne istiyon :-D

0|0
    0|0
  • Yenilikçi olmak iyidir. Temiz sayfa temiz ilişki...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neyi dert etmişsin anlayamadım,karşılığı olsun diye hediye verilmez içinden geçtiği gibi kendin istediğin yakıştırdığın şekilde renkte örüp hediye edersin o da beğenirse isterse takar.Bunu devlet meselesi haline getirmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • yak gitsin.

0|1
    0|0
  • verme ya hiç verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...