Uyandıktan kaç dakika sonra ilk sigaranızı içiyorsunuz ?

Sabah uyanma vakti ile ilk sigarayı yaktığınız vakit arasında ki süre ne kadar çok sa sigaraya bağımlılık dereceniz o kadar az diye bir yazı okudum da.Ben uyanınca ilk iş olarak bir gözüm kapalı şekilde sigara paketimi arıyorum.Sigarayı içtikten sonra rutin işleri hallediyorum :D

Peki siz ?

Güncellemeler:
Kim bu işssiz piskopat ? Herkese eksi vermiş geçmiş.Baktım tek tek herkeste eksi var.Hani birinde olmasa dicem ki sen yaptın.ADam gelmiş yorumda yapmadan eksileri dağıtmış gitmiş.

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• valla uyandığım gibi içiyorum bnde evde kahvaltı yapamıyorum zaten, işte de içmek için pek ortam olmadığı için sabah hazırlanana kadar bitene içiyorum ;)

0|0
    1|1
    • Okul zamanında bende öyle yapıyorum.Hazırlanırken bir tane,Sonra otobüs beklerken 1 tane :)

• yaklasik yarim saat sonra otobüs beklerken :)

0|0
    1|0
  • lan o kadar şey yaşadım asla sigara içmedim. bir arkadaş içiyodu sabah hiç bişey yemeden leş gibi kokuyodu.

0|0
    2|0
  • Sigara değilde uyanınca bir iki kaşık nutella yiyorum mutlaka.

0|0
    1|0
  • Kahvaltıyı bekliyorum.kahvaltıdan sonra içiyorum

0|0
    1|0
  • uyannır uyanmaz ayılmak için 1 tane kahvaltı yapmıyorum yapıncada kahvaltıda çayla birlikte :)

0|0
    1|1
  • Kahvaltıdan sonra yani yaklaşık 1 saat sonra falan

0|0
    1|0
  • Sigara içmiyorum.Sabah su içerim ancak birşey yiyemem.

0|0
    1|0
  • Günün ilk kahvesi ile birlikte yakarım. Fakat ben cok fazla icmiyorum sadece günde 1-2 kez en fazla 3 olur, keyif sigarası icerim.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 dakika sonra sigaram9ı yakmış olurum genelde

0|0
    2|0
  • Uyandıktan sonra boğazım kuru değilse hemen yoksa bir yudum su sonra sigara. Zaten artık bir yatarken bir de sabah 2 tane başka yok. (Bırakmaya çalışıyorum.)

0|0
    2|0
  • siz hala sigara mı içiyorsunuz ?

0|0
    1|0
  • bırakmadan once ardı ardına her sabah 4 tane mınımum

0|0
    2|0
  • Yüzümü yıkamadan ilk işim sigaramı içmektir

0|0
    2|0
  • siqara kullanmiyorum :)))

0|0
    2|0
  • yarım saat cinde kahvaltıyı yaptıktan sonra içmem lazım icmedim mi sıkıntı basıyor :)

0|0
    2|0
  • 20dk (:

0|0
    2|0
  • sigarayı hayır nargileyi evet :)

0|0
    2|0
  • ilk 2 dk içerisinde ilk sigaramı içmeye başlıyordum. neyseki bırakıp kurtuldum

0|0
    1|0
Yükleniyor...