Neden avrupa maclarında bazı taraftarlar yabancı takımları destekliyor?

Neden avrupa maclarında bazı taraftarlar yabancı takımları destekliyor?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çekememezlikten malesef Türkiyede bir takım başarılı olunca diğerleride bizde nasıl onların seviyesine çıkarız diye düşünmüyorlarda nasıl onları aşağı çekeriz diye düşünüyorlar

0|1
    0|0
    • 4 buyuk takmda var baros.

• Tabi bunu Galatasaraylılarda yapıyor Fenerlilerde Beşiktaşlılarda ama bence desteklemiyorsan bile karşı takımı tutmamak gerekir Bugün Galatasarayın Avrupada başarılı olması Feneri küçültmez aynı şekilde Gsnin başarısız olması Feneri başarılı yapmaz aynı şekilde bunlar Gs içinde geçerli

• aynen haklısın hepsi icin gecerli .

Kızlar Ne Diyor 3

• çekememezlik hepsi

1|1
    0|0
  • Sizin gibi mi mesela Madrid bayrağı falan açıyordunuz

0|0
    0|0
    • siz süt kadar temizsiniz chelsea ya acmadınız bayrak pankart kalmadı cska ya da oyle.

• Şeref yoksunu oldukları için

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok çeşitli sebepleri var. Birini kızdırmak, birine gıcık vermek, şakalaşmak, çekememezlik, diğer takımın oyun tarzının hoşuna gitmesi vb. Ama o kişiyi niye hemen vatan haini ilan ediyorsunuz anlamadım. Birisi başka bir takımı destekleyince "oo X Avrupa maçında Y'yi desteklemiş pis vatan haini!" oluyor genelde. O kişi o takımı desteklemek zorunda mı, ya da o kişi o takımı destekleyince o takıma ciddi bir moral motivasyon mu olacak? Eğer Milan/Chelsea/Real Madrid Türkiye'deki sarı çizmeli Mehmet Ağa'nın desteğiyle ayakta duracaksa kulübü kapatsınlar. Şahsen Arsenal'i ve Beşiktaş'ı destekliyorum. Avrupa maçlarında Arsenal Türk takımlarıyla eşleşse de onu desteklerim. Burada sizin takımınızı desteklemedim diye karaktersiz/vatan haini/şerefsiz mi oldum? Futbolda sizi desteklemek mi iyi insan/vatandaş olmanın ölçütü? Sizi suça teşvik etmiyorsam (yani gıcık vermek ve tahrik etmek davranışlarında bulunmuyorsam) sizi hiç ilgilendirmez !

0|0
    0|0
  • çekemezlikle alakası yok. Türk futbolunun 3 yüz karasını neden destekleyim ? Bana desteklemen içn bir gerekçe söyle. Yıllardır şike vb.. şeylerle şampiyon olmuş. Avrupada önüne gelen takımdan fark yiyerek ülkemize hüsran yaratmış takımların nesini destekleyim? 100 yıldan fazla top oynuyorlar, neredeyse her yıl avrupada kupalarındalar, yıllar sonra dünyalar kadar para harcandı da zar zor 1-2 başarı yaptılar. O sizin yaptığınız başarıları sizin 20 de biriniz değerindeki futbol takımları yapıyor.

0|0
    0|0
  • Genelde bu durum GS FB arasında böle bazen Bjk TS ve diğerleride katılıyor ama her ülkede böle GS JUVE maçından sonra Milanlıların ve Balonun açıklamalarıda yeterli sanırım her yerde böledir Barca istermi Real kazansın? :)

0|0
    0|0
  • fenerlilere sormak lazım dostum onuyeri geldi ispanyol yeri geldi alman yeri geldi italyan oldular şimdide ingiliz olacaklar yalanmı besteler bile yazdılar maçlarda bayraklarını bile açtılar

1|0
    0|0
    • dostum gs de oyle dier takımlarda chelsea istanbula geldinde gs de havaalanında alkıslarla karsıladılar bir tek biz diliz bari bu konuda yapma.

• Herneyse sen tarafli bakiyorsun bosver gitsin.

• doğru diyon boşver gitsin

• Piç onlar. Gsliyim yeri gelir Feneri bile desteklerim.

0|0
    0|0
  • olmaması gereki

0|0
    0|0
  • ya oda bişeymi .ülkesini satan en ufak şeyde ülkesini dünyaya kötüleyen bir muhalefet var .bunlar varken onların yapması normal .imam cemaat ilişkisi

0|1
    0|0
Yükleniyor...