Spor salonundaki kızdan hoşlanıyorum, ona açılmam lazım, ama nasıl?

Spor salonundaki kızdan hoşlanıyorum, ona açılmam lazım, ama nasıl?

Bakışlarına göre o da benden hoşlanıyor fakat spor salonunda bir sürü arkadaşım çevrem ve belli bi karizmam var. Terslenmekten korkuyorum. Acaba benden hoşlanmıyor da ben mi yanlış anlıyorum...

Cep telefon numaramı verebilirsem veya onunkini öğrenebilirsem gerisini getiririm ama acaba nasıl yapmalıyım...?

Güncellemeler:
bu akşam 8 gibi tekrar salona gideceğim eğer bu akşam görürsem onu ben aynı zamanda dansçı olduğum için dans tan konuyu açıp kartımı versem ve laf arasında da mesajını bekliyorum veya kartın üzerine yazsam mesajını bekliyorum diye olurmu acaba gönlü varsa hoşlanıyosa mesaj atar diye düşünüyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Alıntı: " spor salonunda bir sürü arkadaşım çevrem ve belli bi karizmam var"

Madem birçok arkadaşın var mesele senin için daha kolay hale gelmiş demektir ama arkadaşlarının desteğini alacaksın.

Herkes ile tanışan bir isen gidip kızla da tanışmanda bir sakınca yok.

Örn: Kız koşu bandında mı ? ekip olarak 2-3 kişi sizde aynen koşu bandına geçiyorsunuz ( ekibinde kadın olması - sosyal bir kanıt olacaktır senin için)

aranızda muhabbet edin. tartışmalı bir konu:

genel komik bir konu olabilir..

örn: erkeklere küpe yakışıyor mu, köpek mi iyidir kedi mi , kadınlar mı daha yalancıdır erkeler mi? gibi.

biri bir şey der diğer itiraz eder. ( kız bunları dinliyor olmalı)

sonra tamam o zaman dışardan birine soralım de.

hadi sen döyle bizi duymuşsundur senin fikrin ne vs...

ordan başlar muhabbet...

mesele rahat keyif ve eğlenceli olabilmekte..

unutma insanlar mutsuz ve sıkıcı hayatları var. sen enerjili ve keyifli olursan seni istemek zorundalar. BU her zaman böoyle olmuştur ve her zmaan böyle olacak.

1|1
    0|0
    • "mesele rahat keyif ve eğlenceli olmakta"

bu kısmı sevdim.

• unutma insanlar mutsuz ve sıkıcı hayatları var. sen enerjili ve keyifli olursan seni istemek zorundalar. BU her zaman böoyle olmuştur ve her zmaan böyle olacak

bu kısım çok hoşuma gitti akşama spor salonundayım dün akşamki bakışlarımıza göre bu akşam da benim geldiğim saatte orda olucaktır diye ümit ediyorum akşam 10 gibi gelişmeleri yazacağım

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle yapma bence..yani biz kız gözüyle bakınca bana hoş görünmedi..kartını veren bi erkeği asla aramamışımdır..bence iyice emin ol..sana bakışlarından anlayabilirsin..sık sık göz göze geliyormusunuz..uzun bakışlar etkilidir..benim olsa bana beğeniyle bakan erkek çekici gelir..iki gün salona uğrama...sonra dön..dikkatini böyle çok çekeceksin...yani bir hafta sonra filan sohbet aç..ama kart verme..o istesin...

0|0
    0|0
    • doğru haklısın biraz ağır olup yavaş yavaş ilerlemem lazım yoksa hoşlanıyosa bile bu ne yalaka bi adam deyip benden kaçabilir

• aynen öyle..birza bakışmalar..karşılaşmalar iyidir...hemen tel filan kızlara yanlış gelebilir..biraz ilgilen..bazen ortadan kaybol..1 hafta filan bu şeylerle oyalan..bakdın kızda sana çok bakmaya başladı..sohbete başlayabilirsin...daha samimi görünür böyle..yani önce kızın gözlerini sana alışdır..

• Büyük adımlarla değil de ufak ufak açıl, onun da sana ilgisinin olup olmadığını daha rahat anlarsın o zaman. Eğer kayıtsız kalıyorsa sana,terslemeye fırsat vermeden, ilgini azaltırsın zaten.

Yakınlık göster, spor olarak artık her ne yapıyor ise, nasıl gittiğini sorarak başla, sonra bir yerlerde birşeyler içelim mi gibi teklif et. İçinde büyüttükçe çok daha zor yaklaşırsın. Çekinmeden gayet rahat bir şekilde açıl derim.

0|0
    0|0
    • hmmm çok mantıklı :) gelişmeleri burdan aktarmaya devam edicm... bakalım hayırlısı teşkkrler

• takipteyiz dostum :D

• ona kesinlikle açıl (!)

anlarsın ya

ay acaba bir dane çocuk var oda benden mi hoşlanıyor

geldi sürekli bana bak yanlış yapıyorsun diyor ikimiz beraber hareket çekiyoruz

sence o benden hoşlanıyor mu sen cevap ver bende vericem

hoca bir ara yanımıza geldi rahatsız mı ediyor seni dedi

hadi bende merak ettim

gel sorunlarımızı beraber çözelim

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yapma gözünü seveyim yapma yaa..

o senin ilgini çekmiş beli ama seninde onun ilgisini çekmen laızm önce..

kaybedersin. ne o kart verme falan.

fuarda mı tanışıyorsun hatunla, iş görüşmesi mi bu..

bak benim bir öncek cavebımı oku.. 100 kere daha fazla şansın.

0|0
    0|0
  • haha aklıma bişey geldi, ama nasıl kullanılır bilmiyorum.

bi fotoraf makinası götür ve ona bi fotorafımızı çekebilirmisin de. sonra ordaki boy aynaların önüne geç ve yanına birisi daha gelecekmiş gibi yana çekil. kız kiminle çekileceksin diye falan sorarsa, salonun en hoş, güzel vs (buraya bi iltifat gelecek) kadınıyla fotoraf çekilmek için bekliyorum de..

sen yana çekildiğin için kız aynada kendini elinde fotoraf makinasıyla görmüş olacak ve onun yansımasının hemen yanında sen duruyor olacaksın.. belki hoşuna gider :)

dikkat:belli bi karizman varsa yapamayabilirsin..

:)

0|0
    0|0
  • günaydınla başla bence :) madem belli bir karizman var teknikleri iyi bilmen gerek çaktırmadan bak şöyle yapsan daha iyi olur filan de mesela sonra iyi akşamlar filan 2.aşama salonageldiği günleri öğren 3.aşama antremanını onunla aynı saatte bitirmeye başlave çıkışda nerden nereye gibi bir soru sor aynı yöne de artık yol paranı ayır bir kenara ben denedim (kız çayyolunda oturuyomuş pişman oldum bilmeyenler için ankara da bir yer :) 2 hafta sonra filan bişiler içiyoduk iyi şanslar dostum :)

0|0
    0|0
  • hımm =)

ne biliyim kız işin ehli mi bilmiyorumda bir hareket yaparken yanlış yapıyorsun falan de , o bahaneyle... =) sonra ver malı gitsin =)

0|0
    0|0
  • seviyorsan git konuş bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...