Kız kardeşinizin çıplak fotolarının bir adamın elinde olduğunu öğrenseniz ne yapardınız

yada eşiniz sevgiliniz ne yapardınız

kız kardeşinizin çıplak fotolarının bir adamın elinde olduğunu öğrenseniz ne yapardınız

kızın suçu yok kız göndermemiş

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın suçu yok diye bişey olamaz

0|1
    0|0
    • ne suçu varmış

• Niye telefonuna yüklüyosun demekki amacın vermekmiş zaten her türlü dayağı yerdin benim kardeşim olsan mazeret kabul etmem

• kimseye göndermedim

Erkekler Ne Diyor 22

• adamın elinden alırdım ya da elini alırdım(kimin kime gücü yeterse)savcılığa da giderdim beceremezsem

0|0
    0|0
  • Kızın suçu nasıl olmayabilir isteyerek açmadıysada öyle bir dallamanın yanına gitmiş oda ilaç ya da v.b bir şekilde bayıltmış foto çekmiş nedir sonuçta kızında suçu var burnunu her boka sokmucaksın evinde oturcaksın adam gibi nasibini bekliceksin dimi... Neyse cevap olarak... O kişiyi bulur şeyini kesip ağzına verir ve fotosunu çekerdim... İbret olsun diye...

0|0
    0|0
  • nasıl edinde olabilirki ozaman saçma kız yollamış ya ona ya da sevgilisine oda dağıtmış beyler bakın bende dün bunlaydım felan diye nasl geçicek yoksa..Sevişip uyudularsada geçebilir.. bilmem ben bişey yaptırmazdımda sen adamı kaldırıcan yoksa telinden sil pc den sil olmaz o duruyodur biyerlerde illa yedeği vardır

0|0
    0|0
  • Önce o fotoğrafların nasıl onda olduğunu öğrenirim. Sonra o adama hiç hoş şeyler yapmam. En iyi ihtimal katil olurum.

0|0
    0|0
  • kız istemezse kimse çıplak fotolarını alamaz...

2|0
    0|0
    • Size katiliyorum...

• bence hiçbişi yapma naparsa yapsın.Beklemeye al.

• birşey yapamıyorum adama faceden küfrediyorum cevap bile vermiyo

• santaj varsa hemen polise git. bu iş ciddi. çok büyük yanlışlar yapabilir. ailene haber ver. nasıl ele geçirmiş fotoları

0|0
    0|0
    • santaj yok adımı çıkardı zaten

• şok içindeyim ilk defa biri benim tarafımdan bakıyor olaya gerçek misin sen

• yanında olsam elimi uzat tut diyeceğim ama gerçeğim. çimdikle kendini. şerefsizlik başka birşey değil. empati yapmak çok mu zor. anlıyorum seni

• katil olurum ne olacak başka

0|0
    0|0
  • Durumu iyice öğrenip ona göre hareket ederim.

0|0
    0|0
  • sakın bir hata yapma önce dinle sonra anlamaya çalış o adama gelince tehdit ediyorsa yapacağın şey basit etmiyorsa kardeşine sahip cık hatalar insanlar için hatasını ört şakaya gelmez bu işlerr

0|0
    0|0
  • önce adamı çekerdim bir kenara ağız burun kırardım ve bu fotoğraflarla ilgili ileride en ufak bişey çıkarsa onu sakat bırakacağımı falan söylerdim. sonrada bu işi garantiye aldıktan sonra kız kardeşime de bir kamyon dayak atardım

0|0
    0|0
    • güzel iyi yaparsın

• eskiden sevgilin miydi peki bu öküz ?

• değil adam 40 yaşında 2 çocuk sahibi kıt kanaat geçiniyo ama sapık işte abuk subuk konuşuyordu aynı yerde çalışıyorduk kasiyerdim ben daha önceki kasiyerle evliykenyaşadığı aşkını anlattı başka bir kasiyerin göğ sıkmışmış üstüne atlamış ama çok masumane dosttane içinde kötülük yokmuş böyle birsürü şey

• Hıammına. Cut.

0|0
    0|0
  • O adami bulurum gozlerini oyarim oldururum sonra kizkardesimi veya sevgilim esim hic tereddut etmem onuda oldururum

0|0
    0|0
  • bu soruyu çok düşündünmü:)cevaba göre birine foto mu göndercen ne yapcan

0|0
    0|0
  • adamın eline nasıl geçmişaceba kız kardeşin önünde mi soyunmuş kız kardeşin neden çıplak foto çektirme gereği duymuş tüm suçlar adamda olamaz fotoyu göndereni bulmak gerek...

0|0
    0|0
  • polise gidip olayı anlatmalısın, çünkü bu tür adamlar şantaj yaparak seni cinsel olarak sömürmeye çalışır, hatta bunla da yetinmez para için başkalarına da satar. taviz vermemelisin. ben olsam direk polise giderdim.

0|0
    0|0
  • Çıplak fotoğraf fantazi olayını anlamadım...

Sapıklık gözümde... Soyunduysan seviş, foto neymiş...

0|0
    0|0
    • soyunmam sevişmem imkansızfoto çektim kafayı yemiştim kimi cezalandırdım kendimi

• foto filanda kalmadı bu depresyonlu hal devam ediyorsadece

• İstemicektim zaten... Gönderiyormusun isteyene imzalı filan =)

• Adamın eline nasıl geçmiş bu sorgulanır .

0|0
    0|0
  • adamı öldürürdüm

0|0
    0|0
  • kız göndermemeişse nasıl geçmiş eline çıplak fotolar neden çekilmiş bunu sorgulamak lazım önce

0|0
    0|0
  • arkadaslar ALLAH korusun boyle konularda buyuk konusmayın.

0|0
    0|0
  • kız kardeşimyok sevgilim ya da eşimde yok bilemicem yani

0|0
    0|0
  • Kızlarsoruyor.com'a girip soru sorarım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ortada çiplak resim gönderen kiz var yani yazinin sonunda kiz göndermemis dedigine göre ve Kizin suçu yok öyle mi...Ama elin adamin eline çiplak fotograflari geçiyor öyle mi? Peki o adamin eline bu resimler nasil geçmis cinler periler mi göndermis...Pek bir tuhaf yani...Kiz birinin karsisinda soyunmasa çiplak olmasa durduk yere kimse kimsenin çiplak resimlerine sahip olamaz...Mutlaka kizin suçu vardir...Adamin özel güçleri mi var kizin ciplak resimlerine sahip olsun...Kardesim öyle birsey yapsa ilk önce suratina tükürürdüm...Gerisini bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • Göndermiş olsa bir şey demem, göndermeden çekip bıraktıysa kızarım. Ya tam yapsın ya da hiç yapmasın mal mıdır nedir.

0|0
    0|0
  • Hadi kız göndermemiş. O kardeşim olacak fotoğrafları neden çekmiş pc ye koymuş. Beter olur.

0|0
    0|0
  • savcılığa şikayet ederdim hemen

0|0
    0|0
  • bu resmen cinayete sebep o adami bulup soyup ciplak fotograflarini direklere asardim o potansiyel var bende

0|0
    0|0
  • Bu kadar aptal ve cahil bir kiz kardesim oldugu için uzulur ama herseye ragmen kardesimin arkasinda durup o adam hakkinda sorusturma baslatirim.

Elbette kardesime sinirlerim ama onun uzerine gitmek daha kotu sonuçlara yol açabilir en basit ornegi intihar.

0|0
    0|0
  • Bı şey ya o hani vicdan dizisi varya

Onun konusı gibi

Yapılacak iki şey var bence...

0|0
    0|0
  • peki nerden bulmuş

0|0
    0|0
  • önce kardeşimi döverim, sonra adama ulaşmaya çalışırım, onu da döverim polise haber veririm

0|0
    0|0
  • Olan olmuş.

0|0
    0|0
  • hımmm çekmiş yani sanat sever adam

0|0
    0|0
Yükleniyor...