Biri size bana kendinden bahset derse tepkiniz ne olur, soranın hakkında ne düşünür sünüz?

Gizli Üye
Ben insanların nasıl yaşadıklarını nelere ne tepki verdiklerini felan çok merak ediyorum. birinin herhangi bir hareketini sessizce kendi içimde analiz etmeye çalışıyorum ama bu biraz uzun zaman alıyor. örneğin yurttaki kızlara okuldaki insanlara ya da işyerindekilere bana kendini anlat, hayatını da anlat dersem anlatır mı, benim hakkımda ne düşünür?
Biri size bana kendinden bahset derse tepkiniz ne olur, soranın hakkında ne düşünür sünüz?