Biri size bana kendinden bahset derse tepkiniz ne olur, soranın hakkında ne düşünür sünüz?

Ben insanların nasıl yaşadıklarını nelere ne tepki verdiklerini felan çok merak ediyorum. birinin herhangi bir hareketini sessizce kendi içimde analiz etmeye çalışıyorum ama bu biraz uzun zaman alıyor. örneğin yurttaki kızlara okuldaki insanlara ya da işyerindekilere bana kendini anlat, hayatını da anlat dersem anlatır mı, benim hakkımda ne düşünür?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni tanıştığın bir kişiye bu soruları sorma anlatmaz kızar kişiye göre değişir tabiki çoğu insan geçmişini ve hayatını anlatmak istemez kızar eğer bu seveceğin birsiyse beni böyle kabullen der kötü bir olayını anlatmak istemez sana aslında sen iyi yapıyorsun daha iyi tanımaya çalışıyorsun o kişiyi tabi o anlatmak isterse soracağın soruları iyi seçmen lazım onu incitmeden kötü bir olay yaşadıysa bana geçmişini anlat dediğinde o an o kişi kötü olur ve senden uzaklaşır soracağın soruları iyi seç ve o kişiyi tanıdıktan sonra sor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatını anlat yerine, sorular sorman belki daha dogru olur. Örneğin, hayatta seni en üzen neydi?, Nerede üniversiteyi okudun? arkadas çevreni nasıl buluyorsun gibi. Soru sorarak bir sohbet havasında ve sorular sordukça gelen cevaplardan soru çıkanman lazım. Ve tabini karşıdakinin hayat hikayesini isterken, birazdan kendi hayat hikayeni ona anlatman lazım. Yoksa hiç tanımadığın insana hayatını anlat sorusu itici gelir gibi.

0|0
    0|0
    • başka türlüsünden bahsetmiyorum bende zaten

• konuşmak istiyor diye düşünürüm,

ben yadırgamam ama abaza erkekler "aha kız bana yazıyo abi" diyebilirler.

0|0
    0|0
  • Erkekler böyle der:

OOOAOAOAOAAOAOAAOO HOŞLANIYO LAN BUUU qW:AS:WQDs öyle derler bka kendini anlatsana biraz deme adın ne diyerek başla.

0|0
    0|0
  • amacı be ki diye merak derim o sıra ne ,istersem onu yaparım :)

0|0
    0|0
    • anlamadım

• ilk olarak amacı ne diye düşünürüm. sonra konusmak istersem o an konusurum ama basit yüzeysel geçerim

• Sanane lan geçmişimden hayatımdan:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benım hayatımla neden bu kadar ılgılenıyor kı dıye olumlu dusunurum.ha ama baktım olumlu dusunce yok.sırf dedıkodu yapmak ıcın ıstedı hıyar dıye dusunurum : ))

0|0
    0|0
    • :D aklına dedikodu yapabilme ihtimali gelir yani. o zaman çok açıkça söylemeyeceksindir bir şeyleri

• : )) e yanı...sen kalk bana hayatını anlat de,bende sana butun seceremı dokeyım yok ya ; )) pekı sen soylermısın?sen olsan ne hıssederdın ?neyı ne kadar anlatırdın ? : ))

• ben anlatmazdım. direkt bunu soran biriyle de fazla konuşmazdım heralde, lafı geçiştirip oradan uzaklaşırdım :) karşılıklı muhabbetle zamanla anlatılır böyle şeyler belki ama bu şekilde kimse anlatmaz. anlatanı da tuhaf karşılarım ::)

0|0
    0|0
    • direk soran biri neden sorar ki sence

• evet teşekkürler :)

• rica ederim :)

• Hee ya yapılacak başka seyde yok ta hadi çocuğum yürü denilcej bir soru

0|0
    0|0
  • anlatmam

0|0
    0|0
    • peki neden?

• hayatımı neden anlatayım ki o kim?

• tanımadığın güvenmediğin için mi anlatmazsın? sana bir zararı dokunur diye mi?

• kendimden bahsetmem

0|0
    0|0
    • neden?

• inandırıcı değil, o kendisi bakıp benim nasıl biri olduğuma karar versin

• inandırıcı olmayan ne? normal şartlarda öyle yapılır da ben başka bir niyetteyim şimdi, o nedenle daha hızlı öğrenmeye çalışıyorum

Yükleniyor...