Amaçları nedir ? Spor bu mudur ?

1 Fb liler ve gs liler neden maç sonrası durup dururken birbirini yer?Dün bindiğm metrobuse saldırı oldu.Halbuki tek suç içinde maçtan çıkan yolcuların çoğunlukta olmasıydı.Gsliler metrobusu gorur gormez sopayla saldırdı.Saldıranlar içinde güzel bir kızda vardı...

2 İnsanlar neden sağ sol için kavga eder?İdeolojiler insana ne yapıyor ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kan davası var sanki aralarında bu tür maçların en rahat şekilde seyredildiği tek yer olarak çanakkaleyi görmüştüm iki takım tarftarıda kolkola tezahurat yapıyorlardı ve cok şaşırmıştım bir birlerine saygıları vardı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o kız güzel olmasa üzülmüycekmiydinz. neyse özellikle futbol için kavga edenleri anlamıyorum!

0|0
    0|0
  • Spor,sadece insanın bedensel ve ruhsal sağlığını dengelemek için yapılmalı,bunun dışında para için kullanılmamalı,insanları daha da strese sokmamalı

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum şu kimlik bulma çabalarını...

boşa kürek çekiyorlar işte.

0|0
    0|0
  • spor bu ya ..

0|0
    0|0
  • amaç spor evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunlar Katıksız Saf Gerizekalı topluluklarıdır. Beyinsiz oldukları için dikkat çekmenin tek yöntemleri Hayvanlara bile hakaret sayılacak cinsten davranış sergilemek. Bunları alıp " hadi bakalım şimdi de herkesin elindeki kendine oynayacağız...! " demek lazım da kimse demiyor işteee...

0|0
    0|0
  • kız güzel olmasa üzülmüycekmiydinz

0|0
    0|0
  • Eğitim şart.

0|0
    0|0
  • çok gereksiz hareketler bunlar bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...