Sizce neden böyle yapıyor yardın edın lutfen ?

biriyle tanıstım arkadas ortamında neyse konustuk felan bu urfadan buraya okumaya geldı ıstanbul hukuk fakultesıne neyse sınavların bıtı aılesının yanına gıttı onceden cok romantık cok guzel konusan uzun uzun yazan cocuk gıttı kısacık evet tamam dıyen yazan cocuk geldı aılemın yanında pek yazamam sana zaman ayıramam demıstı gıtmeden once ama bu kadar beklmemıyordum aılesıyle zaman gecırmek ıstıyormus kardeslerıyle gezıyormus felan cok soguk davranıyor dıyor mesela hadı uyu canım sonra konus ders calıs sonra konusuruz dıye benı gecıstırıyor neden sızce boyle yapıyor ıyı davranıyorum arada tartıssam hemen off ne yapsam yaranamıyorum felan dıyor napmam lazım bende daha yazmıyorum o yazarsa yazarım sızce nıye boyle yapıyor

Güncellemeler:
he birde kız arkadaslarından cok bunaltıyorlar oraya buraya gıtme dıyorlar dıye ayrılmıs
ha bide herif son gorulmesını kapatıyor neymıs herks yazıyormus eskı sevgılılerı dahıl bıkmıs usanmıss o yuzden kapatıyormus benle konusmak ıcın acıyor sadece

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi doğal olarak gittiği yerde ailesiyle vs vakit geçirdiği için sürekli meşgul olduğu şeyler oluyor kafa olarak. Akşama kadar da kafa iyice dolduğu gibi artık bazı şeyleri almıyor. Tıpkı yemek yedikten sonra midenin daha fazlasını kaldıramaması gibi. Sözlerine bakınca da zaten olabildiği kadar kafa olarak sana adapte olmaya çalıştığını sezdim. Geçiştirme değil de şimdilik böyle olduğunu düşünüyorum. Geldiğinde gene beklediğin gibi olacaktır.

Bu benim iyimser bakış açımdı.

Bunun dışında bir işler karıştırıyor, senden uzak kaldığı için soğuması vs varsa bilemem. Kişiyi iyi tanı ona göre.

cut.

1|0
    0|0
    • yom yenı tanıstık bız zaten bana dıyor sureklı senı kaybetmek ıstemıyorum felan ne desem tamam evet dıyor hıc uzmuyor ama ben daha fazla ılgı ıstıyorum

• evet engelle dıyorum kırmak ıstemıyorum felan dıyor dedım cıkarsak engellıyceksın tamam dedı

• ve garantici. Bu kendine başına karar veremiyor, tabi en iyisini sen bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sana söylemiş yazamıcam fazla diye ne hala abartıyosun triplere giriyosun?

0|0
    0|0
    • hahhah bır ıslermı cevırıyor dıye korkuyorum

• evet kaybetmekte ıstemıyorum cok duzgun cocuk :))

• İyi kaybetmek istemiyorsan gerekeni yap :D

• kesinlikle kalıbımı basarım ya evli ya da nişanlıdır bence büyük bir oyun içindesin bunu anlamn için her idasına girerim istersen ıspatt ederim kendi gözlerinle görürsün

0|0
    0|0
    • ıkısde degıl benle yasıt aılesıne cok duskun facede ılıskı durumu yaparız ılerde dedım tamam yeterkı bız cıkalım gerısı kolay dedı

• begüm kabul et isteği sana nasıl anlayacağını söylim

• senle eğlendi bitti o kadar o sana nasıl davranıyosa sende ona öyle davran aynı şekilde herşeyi söyle ..

0|0
    0|0
  • bence ailesiyle vakit gecirmek istiyor ondan dolayı sana cok soguk davranıyor derim

0|0
    0|0
    • banada oyle geldı kac aydır gormuyor sonucta bıde kardeslerı felan var

• tesekkur ederım

• yardımım olduysa ne mutlu bana işallah herşey gönlünce olur

• Sana takılcak hali yok o çocuğun

0|0
    0|0
  • Bence başka birisine aşık olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Evlidir belki :D

0|0
    0|0
  • başka bir yavuklusu var orda demedi deme canıms

0|0
    0|0
    • nasıl anlarım pekı

• ama ben peki? bu yaptığın çok acımasızca değil mi? :D

• pis :P ekledim

• boyut değişimi yaşamiş

0|0
    0|0
    • bir arkadaş çevresini gözden geçirip onu takip edebilirsin sahte kişiliklte ne nane yediğini anlarsın

üç her halükarda zaten bir halt yiyordur öff lanet olsun

• arkadas cevresını nasıl bulcam

Kızlar Ne Diyor 2

• aynı durumu hemen hemen bende yaşıyorum hatda dün böle bir soru sordum diyebilirim aldığım cevaplar benı geçiştirdiği soğudugu istemedği veya bir neden olduğu yönündeydi senden soğuması için bir nedeni vardır ya da sıkılmıştır bence üzerine düşme ben anladımki bir erkeğin asla üzerine düşmüceksin bırak ne hali varsa görsün benım hoslandıgım cocukta aynı okulda görüyorum falan hergun ama ınan kımse senden kıymetlı degıl sen ne kadar ıstemessen umursamaz tavır gosterırsen oda okadar sasırıp belkıde uzerıne dusucektır uzerıne dusmedımıbırak kendı yoluna bak dunyada tek o ınsan yok sonucta ;)

0|0
    0|0
    • aynen ama bız cıkmıyoruz canım yenı tanıstık cok guzel konusyorduk cok romantık cocuk cok ıyı ama gıtmeden dedı aılemın yanına gtcem cok yazamam cok duskun onlara kac aydır gormuyor burada okudugu ıcn bır yandanda hak verıyorum ama soguk degılım arıycam konuscazz senı kaybedemem felan dıyor

• yok facede ılıskı yapalım herkes gorsun ahahah

• haha sen bılırsın ama sen cok fazla kaptırma kendını fazla atlama hızlı dusersın canın yanar benddeen solemesı

• ordan başka birini bulmuştur kesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...