1 saat bıle olsa turkıyede nelerrın degısmesını ısterdınız

1 saat turkıyede basbakan olun nelerı degısmesını ısterdınız? tum arkadaslara hayırlı gunler

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

• Zihniyeti değiştirirdim tamamen..

1|1
    2|1
    • acalım bıraz patron konuyu

• Tövbeee =))

• din gösteriş olmadı sürece güzelll

Kızlar Ne Diyor 13

• Tayyipgilleri ülkeden def ederdim...Din iman derken ülkenin içine ettiler...insanlari birbirinden ayrimciliga, dinimizi showa cevirdiler...Halki soyup sogana cevirip kendileri dünya zenginleri arasina girdiler...Bu halki o pisliklerden kurtarmayi secerdim...

4|1
    3|1
  • akp hükümeti yok olsun

3|2
    4|2
  • eğitimin ilerlemesini cehaletin kalkmasını 1 saat içerinde okuma yazma bilmeyenlerin öğrenemsini isterdim

1|0
    0|0
  • adalet ve özgürlük anlayışını

1|0
    1|0
  • Özgürlük olmalı yani herkes istediğini yapsın toplum yadırgamasın isterdim .

2|0
    1|0
  • tayyibi ve onun yandaşlarını 1 saatcik bile olsa ülkeden def ederdim 1 saatte 1 saattir demi :)

1|0
    2|1
  • Anayasada cinsel yonelim -cinsiyet kimligi maddesi ,bu istek 1 saatlik bir sey degil

0|0
    0|0
  • iklimin

0|0
    0|0
  • Tayyibin mına koyardım

2|1
    1|1
  • nasıl olsa değişmeyecek düşünmeye gerek yok boş yere

0|0
    1|0
  • trafiğin olmadığı bir İstanbul hayal ettim anında

1|0
    0|0
  • Herkes yok olsun isterdim sadece ben olsaydim var ya züpper olurdu

0|0
    0|0
  • herkes bir saatligine donsun isterdim, heralde eve bir sürü alışveriş yapıp gelirdim o sırada

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• 1 saatte ne degisir bilmiyorumda elimde olsa sevgi tohumlari ekerdim. Herkesin kendi dilini dinini inancini özgürce yasayip insanlarin kendi kimliklerini devletin yönlendirmesini kaldirirdim. Fakir birakmaz herkesin ev kirasi calismasa bile yasam hakkini garantiye alirdim. Düsünce özgürlügü...

1|0
    0|0
  • insanların birbirlerine yardım etmek için adeta yarışa girmelerini,herkesin tebessüm ettiğini,üzülen insanları görmemeyi isterdim...

1|0
    0|0
  • Refah seviyesini gercek manada rahatlatacak bi

Basbakan secilmesini

millı degerlerimize gereken gercek

Degerin verilmesini saglamak

0|0
    0|0
  • Hayvanlara eziyeti kabahatlar kanunundan çıkarmak olabilir en basitinden! Eziyet, cinayet ve yaralamalar hakkında caydırıcı cezalar uygulanabilir. Çok zor bişey değil.

1|0
    0|0
  • çok abazan var, buna bir çare düşünürdüm hemen. bir de rusyayla daha çok işbirliğine gidilmeli, direkt öğrenci değişim programları başlamalı. burası çok mühim

0|1
    2|1
    • Rus kadin tavlama niyetine okul ✌️😄 güzel olurdu böyle

• @Felicityy Egitim sart Felicityy hanim. Ogrenciyi universiteye motive etmek lazim. Rusya temel bilimlerde cok iyi duzeyde. Cok saglam fizik, biyoloji calismalari yapilabilir yani :D

• 1 den fazla evi olanlardan ekstra emlak vergisi alınmasına dair kanun çıkarır, ardından çeker giderdim

1|0
    0|0
  • Kimsenin ırkcı olmayacagı bir türkiye isterdim kimsenin dinine karısmayan bir TÜRKİYE İSTERDİM.

3|0
    1|0
  • meclisi kaldırırım 550 tane millet vekiline gerek yok en fazla 81 (il başına bir tane) hatta 7 bile olabilir bölge başına bir tane.

0|0
    0|0
  • bu ülkede 1 saatte sadece milletvekillerine zam yapabilirsin arkadaşım onun haricinde 1 saatte hiç bir konuyu halledebildeklerini ne duydum nede gördüm

0|0
    0|0
  • kezbanlar gitsin Türkçe bilen ruslar gelsin

0|2
    2|0
  • hemen anayasayi ve yargiyi falan eski haline getirirdim. hirsiz ve yolsuzluk yapanlari sualsiz içeri tikardim kim olursa olsun. daha cok sey yazardım da burada... neyse.. anlayan anlar.

1|0
    1|0
  • Profosyonel orduya geçilsin ve yatsıya kadar yanan mumun yerine takılan ampul çıkartılsın...

0|0
    0|0
  • Bir kerecik sarılsın bana

0|0
    0|0
  • ayrılanların barışmasını. onu 1 saat görmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Böyle kalsın çok iyi gidiyoruz.

2|0
    1|0
  • çirkinler yakışıklı yakışıklılar çirkin olsun

1|0
    0|0
  • ayakkabı kutularının daha ufak yapılmasını..

0|0
    0|0
  • adelet ...

0|0
    0|0
  • 1 saat yetmez çok işimiz var çook

0|0
    0|0
  • başbakaıon değişmesini istersen sonzua kadr

1|0
    2|0
  • koyunları (göt kıllarını ) ülkeden defetmek ,tayipsiz bir dünya ,

1|0
    3|1
  • cinsiyetimin çünkü kızlar daha kolay iş buluyor

0|0
    0|0
  • ülke dinsiz olsun akp olmasın* bu ülkede din başa bela bu hükümet yüzünden camiye dahi gitmiyorumm artıkkk defol akpppp

1|0
    2|1
  • Şu ülke dinsiz olsun isterdim.

1|0
    3|2
Yükleniyor...