Tecavüzcüsünün kafasını kesti?

Arkadaşlar bir kadın kendisine tecavüz eden adamı öldürdü ve kafasını kesti ben Hellal olsun diyorum ! Az bile böylelerine ... detaylar haberde sizin düşüncelerinizide merak ettim link

Güncellemeler:
Ve arkadaşlar kadın 5 aylık hamile yargıtay alınmasın kararı çıkarmış kadın ise alın ölmeye razıyım demiş

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• kadının hası :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• çok iyi yapmış. bence ceza bile almamalı.

1|0
    0|0
  • Yargıtay tabi ki çocuğun alınmaması kararını verecek.

0|0
    0|0
  • o adamın kafasını kesiyor bu kadar soğukkanlı benm anlamadğm bu kadın nasıl tecavüze uğruyor orası ilgnç ama helal olsn kadına iyi yapmş

1|0
    0|0
  • İbreti alem gerekli bu insanlara .

1|0
    0|0
  • bence başka bir yerini kesip bıraksaydı.acı çekerek yaşardı adam.

1|0
    0|0
  • kadına hak verdim o yargıtayın da*

1|0
    0|0
  • Tecavüzcüyü öldürmeyeceksin süründüreceksin.. Çükünü kesip götüne sokacaksın !

1|0
    0|1
    • sürünmüyorlar ne yazkki 3 ay yatıp çıkıyorlar ! Adalet yook !

• evet oda mantıklı bir ara gündemdeydi hadım etme yasası ama onaylanmadı

• yasayı boşver.

Yasayı bazen kendin belirleyeceksin derler..

• bnce çok abartmış keşke öldürmeseydi canii

0|0
    1|0
    • sen nasıl bir insansın o insan dışı herif kadına tecavüz edip hamile bıraktı !

• şeyini keseydi daha sevinirdimm hem daha az ceza alırdı neyse

• ayne haklısn

• sene önceki olayı sormak yeni mi aklına geldi ?

0|0
    0|0
  • Öldürmek değil de kesip ağzına verip çiğ çiğ yedireceksin.Bu konuda enteresan fikirlerim var

0|0
    0|0
  • keşke bununla böylelerinin önüne geçilebilse... ama en iyisini yapmış kesinlikle..

0|0
    0|0
  • Bu nası bir vahşettir, siz nasıl o kadının yaptığı davranışa doğru ya da haklı dersiniz? Her ikisi de yanlış !

0|0
    0|0
    • hadım edicen hadım öylerini

• Hukuk yapsın yapacağını, siz niye böyle kötülük yapana karsı kötülükle hareket etmeyi yeğliyorsunuz hep? Siz de suça katılıyorsunuz böylece

• aşayada yorum yazdım bunu sanada yzıyım ülkede adelet olduğna inanmıyorum çocuk tecavüzcüleri 3 ay yatıp çıkıyorsa bir kadına tecavüz etmişler hiç bir şey bu ülkede !

• Bir şerefsizin yaptığın daha doğmamış bir sabi neden çeksin. Onun yaşama hakkı yok mu? Gerekirse doğurur devlete bırakırsın . Ama nefes alan her canlının yaşama hakkı vardır. Buna hayvanlar da bitkilerde dahil.

0|0
    0|0
  • sabah sabah sinir küpüne döndüm.

iyi olmuş or.spu c.cuguna.

0|0
    0|0
  • Has etmiş...

0|0
    0|0
  • cok eski bir haber bu ama şimdi düşünsene adamı öldurdugunde 5 aylık hamileymiş neden daha önce yapmamıs?

0|0
    0|0
    • linke tıklayıp detayları okuyabilirsin kadını tehtid etmiş fotoğraflarını çekmiş köye rezil ederim diye ne kadar kötü bir durum bir bayan olmadığın için bu durumun iğrençliği gurur kırıcılığını ve psikolojik anlamda seni bitiriciliğni anlaymazsın anlayamamışsında

• peki sonra nolmus aradan cok uzun zamann gecti çünki onuda arastırdınmı anlayan bayan?

• onu bilmiyorum size sordum bir bilgi yok nette

• Abla cinnetin kralını geçirmiş...

0|0
    0|0
  • günaydın 2 senedir uyuyormuydun sen kadın cezasını çekti tahliye olacak nerdeyse :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bende helal olsun diyorum.

1|1
    0|0
  • Kafasını değil penisini kesseymiş keşke.

1|0
    0|0
    • bencede ama cinnet geçirmiş Allah yardımcısı olsun

• her yigidin harcı degil kadın cinnet gecirmis yahu ... öldürüp kellesini atmak ne bileyim. ...

allah basa vermesin

0|0
    0|0
    • aynen keşke hadım etseydi keşke

• keşke hadım etseydi diyorum şimdi gem az ceza alırdı hem gerçekten adam cezasını alırdı öteki dünyada gayet ceza aldığna inaıyorum çünkü kadının yaptığı dince günah değil ve ayrıca dediğin konuda gündeme gelmiş kadın ileride çocuklarım annem namusunu temizledi derler demiş

• Ülkede adeletin olduğna inanmıyorum çocuk tecavüzcüleri bile 3 ay yatıp çıkarken bir kadına tecavüz etmişler hiç bişey ülkemizde !

• Aferin ..

En iyisini yapmış .

0|0
    0|0
  • Helal be helal

1|0
    0|0
Yükleniyor...