Erkeklere de yanlış değil mi bu?? neden hep kızlar?

Erkekler her türlü haltı yiyip sonra neden kızın hiçbir şey yapmasını istemiyor?

Tamam kızlar kendini bilmeli, falan ama erkeklerde erkeğiz diye her şeyi yapıyorlar biraz empati kurmuyorlar..madem arıyorlar temiz kız çıktıkları kızlara da öyle davransınlar!

Güncellemeler:
Erkekler her türlü haltı yiyip sonra neden kızın hiçbir şey yapmamasını istiyor?

olacak arkadaşlar ilk cümle :)

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyorum.. sanırım eskiden bu şeyler Allah korkusuyla yapılmıyordu şimdi toplum korkusu..

3|1
    0|0
    • galiba öyle..ama erkek yapıncada zina(büyük günah) kız yapıncada öyle..demekki Allah katında eşit dercede günah..

toplumcada yanlış sayılmalı bnce..ilişkiler çok ileriye gitmemeli..bir kızda düzgün erkek ister..

• tetikleyici sebepleri de es geçmemek gerek.. bu arada teşekkür ederim.. ;)

• Evet :) önemli degil :)

Erkekler Ne Diyor 11

• eskidendi ablacım onlar emin ol kızların yanında çıkar bile olamayız bu zamanda.

1|0
    0|0
  • geleceğini düşünmediğin kızın geçmişiyle oynamayacaksın... bunu bilir bunu söylerim her zaman..

1|0
    0|0
  • haklısın öyle olmalı

1|0
    0|0
  • erkekler ne halt yerlerse sıkıntı yok onlar erkek... kizlar bir şey yaptiğinda... ELALEM ne DER... diyen bir topluma sahibiz...

1|0
    0|0
  • Bunu sorgulamaktan artık vazgeçin derim. Bu artık bu toplumun bir gerçeği olmuş. Nasıl mı değişir ? Bu düşünce yapısına sahip yetiştirirsiniz çocuklarınızı olur biter. Benim babam bana sadece bunu söylemişti. Bu konuda yanlışın erkeği kadını yok. Yanlışsa ikisine de yanlıştır. Doğruysa ikisine de doğrudur.

0|0
    0|0
    • öğle ama ozamn ilk erkekler sorgulamasın..neva adlı kitabı okudunuz mu?

• Hayır okumadım, okunacaklar listesine alabilirim tavsiye derseniz. Bu işte yetiştiriliş ile alakalı. Aileler erkek evlatlarına her şey mubahmış gibi yetiştiriyorlar. Bazı meseleleri hatalı aktarıyorlar. Aklı başında erkek bunu zaten yapmaz. Kişi önce kendine bakar. Mevcut nesil için yapılacak çok fazla birşey yok. Bundan sonraki nesil için yapabileceklerimize bakmalıyız.

• tavsiye edrim..kitap bununla ilgili..

evet toplum bu hala getirdi bizi..

• güzel bir yorum sagolun

1|0
    0|0
  • evet öncelikle teşekkürler böyle bir soru için evet haklısınız gerçek seven biri sevdiğini bırakıp onunla bununla olmaz oluyorsada dişini sıkacan koyacan tekmeyi memleketine kadar yoluvar :)

1|0
    0|0
  • sen yap sana serbest.

2|0
    0|0
  • hala var öyle insanlar siz göremiyosunuz

1|0
    0|0
  • her erkek bir değildir bak mesela baak buzamana kadr hiç kız eli elime değmedi :)

0|0
    0|0
  • Ben o kategoride değilim hayatım. Ve yarın sana evlenme teklif edeceğim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkek yapar da kızlar yapınca mı ayıplanır? Her iki cinste eşit bence.

1|0
    0|0
    • evt ama onlar ayıplıyor

• Kendim istediklerimi yapıyorum, elalem de umrumda değil. Kendi iyiliğimle bir alakası yok. Sonuçta yine elalem ne der yoluna çıkıyor

• Çünkü zihniyetler hastalıklı. Bu ahlak denilen kavram toplum baskısına dayandırılıyor. Sahip olunan değerlere değil. Sırf sahip olduğu değerler için özel şeyleri yaşamayan, eşine saklayan kadınlara ve erkeklere saygım sonsuz, fakat sadece toplumsal baskıyla bekaretini bozmayan ama diğer her türlü aşırıya kaçan yakınlaşmayı yapan ikiyüzlülere sadece acıyorum.

0|0
    0|0
  • Bunlar cahil kesim, her iki cinste eşittir.

1|0
    0|0
  • öyle erkekler çok iticiii kesinlikle haklısın

1|0
    0|0
  • İki taraf da esit olmali.

1|0
    1|0
  • onlar agına düşmemiş kızları arıyorlar, agına düşürdüklerini kötü görüyorlar, sen en iyisi kimsenin agına düşme

2|0
    0|0
    • inşAllah düşmem..düşmemde..

• biz kızlar çok duygusal oluyoruz, ve herkesi kendimiz gibi sanıyoruz, her söylediklerine inanıyoruz, buda dogamız geregi heralde çok kırılganız, erkeklerde bundan faydalanıyor

• evet erkekler kullanmayı iyi biliyor

Yükleniyor...