Yarım fitness yapmak istiyorum, ne yapayım?

yarımmfitnes yapmak istiyorum bayan olarak sacmalama o erkek işi dıyenler var vucudum sıkı ve fit olsun ıstıyorum ne yapıyım sızce ve nasıldır ?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence başla hemen en kısa sürede etkisini görüceksin ve artık ayrılmaz bi parçan olcak . öncelikle kendine güvenin artacak sonra diğer insanlardan farkın ortaya çıkacak başlamayı düşünürsen merak ettigin her konuda yardımcı olabilirim antrenörlük yapmışlıgım var. hemen hemen herşeyi bilirim :D

1|0
    0|0
    • baslamayı kesın dusunuyorum ama pek bılgım yok nasıl calısılır neler yapılır zorlanır mıyım

• bilmem öyle duydum pek bilgim yok

• öyle bişey yok yanlış duymuşsunuz sporu bırakıp aynı şekilde yemeye devam ederseniz olur tabi bu spora başlicaksanız hayatınızı düzene sokmanız lazım gece 4 de 5 te yatıp sabah 12 1 de 2 de kalkacaksanız 2 ögün yemek yicekseniz hiç başlamayın. veya başlayıp bıraktıktan sora 4 5 öğün yemeye devam ederseniz yine başlamayın derim ondan sora sarkmalar küçülmeler olr vücutta.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bayanlarda kesinlikle fitness yapmalı, fitness ın tek amacı maskulen olmak değil adı üstünde fit olmaktır, sıkılaşman ve düzgün hatlara sahip olman için doğru yoldasın ;) gideceğin fitness club daki spor hocaları yardımcı olacaktır sana ;)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle yap erkek işi falan değil. Kadınlar daha kolay yapıyorlar. Hem de erkekler fitnes yapan erkekleri değil bayanları beğenir ler :p

0|0
    0|0
  • Hazır paket programlar var. Onlardan birini uygulayabilirsin..iyi de olur bence...

0|0
    0|0
  • Cardio ağırlıklı bir program seçersen çok yararı olur

0|0
    0|0
  • Spor salonuna yazıl, profesyonel eğitmenler sana ne yapman gerektiğini anlatır.

0|0
    0|0
  • fitness iyidir bayanlarda yapabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bi-fit e gidiyorum ama ağırlık yok

sürekli yapmak gerekir ama ağırlık felan çalışırsan sarkma olur sonra bırakınca

0|0
    0|0
  • Kollarını, üst gövdeni çok fazla kaslandırma dikkat et... Ben 2 sene düzenli olarak gitti salona çok iyi hissediyor insan...

0|0
    0|0
  • bencede bi salona yazıl ben gidiyorum plates aerobik step ve kondisyon aletleri ile hoca eşliğinde calısa biliyorum ve grup calısmasıda gercek iyi oluyor.

0|0
    0|0
  • Yap.

0|0
    0|0
  • Plates en mantıklısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...