22 Şubat dünyanın sonumu ?

wikinglere göre 22 Şubat 2014 te dünyanın sonu geliyormuşefsanelerine göre dünyanın sonunun 22 Şubat 2014 'te geleceğini söyledi.

Daglan, Viking mitolojisinde 'Ragnarok ' olarak tanımlanan kıyamet gününe yaklaşık 100 gün kaldığını söyledi. Daglan, efsaneye göre dünyanın sonu denizlerin taşması sonucu meydana gelecek.

Efsanedeki diğer ifadelere göre toprak ve gökyüzü zehirlenecek ve boru benzeri bir ses duyulacak. Diğer bir senaryo ise tüm mevsimlerin bir anda kışa dönecek olması.

Dünyanın karanlığa hapsolacağı ve insanlığın biteceğini anlatan efsanenin gerçek olacağına inanan Daglan, Vikinglerin Jormungand adını verdiği dev bir yılanın buna kanıt olduğunu söyledi.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı.

Sonuysa hepimize sonu yani. Sorun yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• inanmayin ya sadece Allah bilir dünyanin sonunun ne zaman olacagi.

0|0
    3|0
  • bu sacmalıklara ınananlarda var.Allah dan baska kımse bılmez bunu.

0|0
    0|0
  • Vikinglere aşığım ancak bu saçma

0|0
    0|0
  • mayalar vardı şimdi bunlar çıktı safsata tamamen

0|0
    0|0
  • Bu kıyamet senaryoları hep benim için önemli olan tarihlere denk getiriliyor ama hadi hayırlısı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• mayalardan sonra bunlarında g.t oluşunu izleyeceğiz yani :)

2|1
    0|0
    • katılıyorum mayalar çok sağlam gelmişti yani düşününce 2010 da 2012 filmi çekildi bayada iyidi ama bu çok sessiz =D

• Her sene insanları böyle korkutuyorlar. Her sene de buna inanan milyonlar çıkıyor. Geçen sene mayalar vardı, bu sene Vikingler çıktı.

0|0
    0|0
    • anlattıkları yılan ölü bulunmuş google da arattınca çıkıyor

• Hurafe. İnsanları korkutmak, istedikleri gibi yönlendirmek, bilinçleri hazırlamak, Singularity'e zemin hazırlamak için sayfaları istedikleri gibi düzenliyorlar.

• Tamam bunlarda saçmaliyorlarda 2 sezonu gelecek vikings dizine salakca diyemezsin kardeşim senin dizi zevki anlayışın yok madm salkca izleme git tvde intikami izle bir aşk hikayesini izle ama adamlar birşeyler koyuyor ortaya bizim tvdeki cogu diziye 10 basar spartacus bitti bu var artk

0|0
    0|0
    • aslında dizi zevkim olduğunu düşünürüm spartacus the walking dead -supernatural - arrow -prison break dizilerinin her bölümünü izledim yani bu demek oluyorki herkes istediğini sever intikamıda izleyen var ben medceziri izliyorum şahsen sadece türk dizisi ama intikamı izleyeni eleştirmem =)

• spartacusu izleyip gelip burada vikings dizine salakca diyen insanın ben o zevk yapısına alkıs tutarım medcezir mesela ? Konu ne aşk koyuyorlar cagatayı millet fanı oluyor zaten dizinin sonunu tahmin etmende birşey kalmıyor ya kavga ediyorlar ya birşey oluyor vs vs. ama adamlar dört dörtlük dizi yapıyor gelipte burada salakca demen cidden cok abes kacmıs ha türk dizisi dersin behzat ç derim o ayrı

• behzat ç ninde her bölümünü izledim dedim gibi o dizi bana uymadı sarmadı film olsa izlerim nasılda en fazla 2 saat ama dizi sarmıyınca olmuyo işte

• Haydi şirinceye o halde :D :D :

0|1
    0|0
  • 2012 te mayalara göre son du. Wiking mi kaldı yahu. nerden bilecek adamlar kendi sonları gelmiş zaten. çizgi filmi bile kalmadı artık.

0|0
    0|0
  • iskandinav bir hatunla konusmadan inanmam

0|0
    0|0
  • Heemmmmmmmm tamam :D şakamı ya inanmayın söyle şeylere :D

0|0
    0|0
  • lan tam da doğum gunumde kıyamet kopuo :))

0|0
    0|0
  • bi arada mayalılar vardı

bi bitmediler* larım

0|0
    0|0
    • siz efsaneleri yaşamaya devam edin benim kıyametim ölünce kopacak ;))

• Zikinglere göre 11 Mart 2067 rahat olun

0|0
    2|0
Yükleniyor...