Karsıma cıkan ınsanlar hakkında hep boyle bı onyargım olmustur..

'daha kac vücut gerek bana, benım senı unutmama.. ' teomanın sarkısını dınlerken hep bu soze takılıyor kafam bu aralar.. grcekten ınsanlar hep bırılerını unutmak ıcın ya da acısını az da olsa hafıfletmek ıcın mı bırılerıne ıhtıyac duyarkı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Birilerine ihtiyaç duymuyom şahsen kendi kendime unuturum :O

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bahsettiğin bana aykırı geliyor. Ne birilerini untma gayretindeyim ( çünkü yaşadığımız her şey güzeldir mutlaka, anılar ve hatırları vardır), ne de çektiğim sıkıntıyı giderebilmrk için başkasının duygularıyla oynayıp harcarım..!

0|0
    0|0
  • Öyle sanılır ama onu unutmak için değil yalnızlığını gidermek için duygularını bir kişiye sabitlemek hissettirmek ve hissetmek için... Yani yarabandı misali değil tamamen kişini yalnız kalması ile ilgili benim görüşüm...

0|1
    0|0
  • Yoo hic alakasi bile yok ablacigim insanin tabiyatinda var sevmek sevilmek dogaldir herkes diger parcasini arar hayata :)

0|0
    0|0
  • Bi insan eski sevgilisini hayatin akisina birakarak da unutur ama daha zor olur... Bosuna mi diolar turunucak bir dal ariosn filn die... tabiki daha kolay bir baskasndan hoslanmaya baslarkn digerini unutmak!

0|0
    0|0
  • Elbette hayır :)

0|0
    0|0
  • evet yarana tuz basarsın ilaç zannedip

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...