Sevgilime attığım mesajı buldum...

Ara vermiştik, ancak öyle çocukça bir olay değil gerçekten ara verilmesi gereken bir durumdaydık, bu mesajdan sonra tekrar birleştik. Daha sonra ne mi oldu ? Ayrıldık. Sakın başkasına kendinizden fazla değer vermeyin. Açık ve net.!

Geceleri neden seviyorum biliyor musun? Herkes yataginda .. Etraf sakin .. Ruyalar goruluyor.. Şu an uyuyorsun, yani en azından ben öyle biliyorum. Bu mesajı yazmak ile yazmamak arasında çok kararsız kaldım, ama özlemişim sana duygularımla mesaj atmayı. Lütfen anlayış göster, şimdi ise saat 4 olmuş ben oturuyorum. Aslında sen yatınca benimde yatmam lazımdı çünkü yapacak bir şeyim kalmıyor, mesaj bekleyeceğim biri olmuyor. Şimdi ise biraz sıkıntılı günler geçiriyorum ya da geçiriyoruz, olsun. Neden olsun diyorum nasıl dayanıyorum biliyor musun ? Çünkü bende kötü veya iyi gün kavramı yok eğer SEN varsan zaten her şey yolundadır. Sen bunu bana hissettirebiliyorsan her şey güzeldir. Sen varsan üzülemem, bir gülüşünle her şeyi unutturabilirsin bana, bu kadar saf seviyorum seni. Şimdi düşünüyorum da söyleyecek o kadar çok şeyim var ki, söyleyemiyorum. Doğru olur mu bilmiyorum şu an söylemem, bence şu an doğru olmaz, biliyorum biraz eksik bir yazı oldu, olması gereken kelimeler var ama yazamıyorum, tutuyorum kendimi. Ama bir gün olacak ki, öyle bir an gelecek ki, sabah gözlerimi açtığımda, senin yüzünü görerek başlayacağım güne. Her güne, her ana. Bütün güzellikler bizimle olacak söz veriyorum. Söz veriyorum seni bırakmayacağım. Söz veriyorum seni sevmekten vazgeçmeyeceğim. Biraz uzun oldu yavaş yavaş bitiriyorum şimdi, sana dilediğim gibi canım,cicim,hayatım,bitanem,canını yediğim demeyi çok özledim. Ama aşk bu ya her şeye katlanıyor. Sakın ama sakın şu son söylediğim " canım,cicim,hayatım demeyi özlediğim cümlemi " yanlış anlama, her şeyi zamanına bıraktın sen, ve ben bu zamanı bekliyorum sadece, sadece demeyi özledim diyorum, hoş arada tutamıyorum kendimi bir anda yazıyorum, sen görmezden gel olur mu ? Veya görmemezlikten gelme, çünkü ben mutlu oluyorum sana bunları diyince, sen diyince ayrı bir mutlu oluyorum işte anladın onu... İlk gözlerinin içine baktığımda kendimi alamamıştım gözlerinden, ilk defa birinin gözlerine bu kadar uzun süre bu kadar istekle bu kadar derinliğinde kaybolarak baktım, hiç bir şey söylemek gelmiyordu o an içimden sadece o anın bitmemesini istedim. Bak ne geldi aklıma ben istanbula dönerken beni otobüs'e bindirirken demiştim ya elinde bir şey var, sonra hani ne var ne var demiştin, aslında bir şey yoktu sadece elini o gün son kez tutmak için bahaneydi, güzel bir hırpaladın beni ya orada. Neyse ben çok duygusala bağladım bu gece yatsam iyi olacak. Bu arada,

Seni çok seviyorum aşkım. Bu mesaja cevap vermene gerek yok, ben sadece içimden geçenleri yazdım. Gece oluyor, ışıklar sönüyor, yanlızca sen ben ve gecenin sessizliği kalıyor, sende gidince biriken duygularımı dökmek istiyorum. Yarın güzel bir gün olsun.:)

Güncellemeler:
Yorum yazan arkadaslarima, buyuklerime tesekkur ederim iyi ki varsiniz yorumlarinia mutlu ettiniz beni :)

1|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ben bu satırları okudugumda gözlerimden yaşlar geldi yaa.. nasıl büyük bir aşk ki bu sana neler hissettirmiş.. HELAL OLSUN SANA ! ama böyle mesajdan sonra barışıp tekrar ayrılmanıza cidden cok üzüldm..

0|1
    0|0
    • Gercekten ben duygularimi cok belli eden bir insan degilim, ama farkliydi bu, oyle sanmistim. Hic birakmayacak sanmistim, her seyimi ona adamistim o yanimda degilken goz ucuyla bile baska bir kiza yan gozle bakmadim ama bir seyi unuttum, ben kendimi ona adadigimda kendimi kaybedecegimi unutmustum. Artik cok gecti, ok yaydan cikmisti bir kere. Sadece gelecegimizi dusunuyordum. Ama cok guzel bir ders oldu bu bana, iliskilerde her zaman kalbimin sesini dinlememem gerektigini anladim. Tesekkurler...

Kızlar Ne Diyor 2

• aman allahımmmmmmm senin burcun nee :))

0|1
    0|0
    • Burcum terazi, son derece hassas ve duygusal bir burc, herkese çabuk bağlanan, saf, bir o kadar iyi niyetli. Burada yazılanların hepsi gerçektir, oradaki sözlerimin de hepsi gerçekti, ama ortada bırakınca sözler yarım kaldı maalesef...:)

• burçlardan anlamayan okumayan insanlar 12 burç var aynı burçtan olan insanlar aynı mı diyor.. fakat yükselenine bakıp bir harita çıkarttığımızda çoğunun ağzı açık kalıyor:))

• Aynen oyle :)

• Vayy etkilendim yazından:)

Peki sonra ne oldu da ayrıldınız?

0|1
    0|0
    • Ayrılma sebebimizin kaynağı olan kişi kim biliyor musunuz ? İlişkimizin 1. senesinde bu kız tecavüze uğradı. O günden beri eskisi gibi olamadı ne yaptıysam, psikolojisi bozuldu, psikolojik destek aldırdık hala da alıyor ama pek değişen bir şey yok. Bu olaydan sonra ben daha çok sahip çıktım bu kıza daha çok bağlandım. Ama o artık eskisi gibi değildi, sürekli bir intikam alma düşüncesi vardı o şahıstan. En sonunda ara vermemiz lazım dedi bir planım var. Planı ise o çocuğu vurmak. Beni dinlemedi

• Takdir ettim seni arkadaşım gerçek aşk böyle olur ama gerçekten sevenin de böyle değerini bilmezler işte.

• Umarim bir gun karsima verdigim degeri ve sevgiyi anlayacak biri cikar, ben sevmem ki oyle 3-5 gunluk iliskileri, olacaksa omrumun sonuna kadar olsun, ciddi olsun. Ama gun gectikce umudum tukeniyor Allah gonlumuze gore versin insallah amin. Tesekkur ederim yorumunuz icin.

Erkekler Ne Diyor 1

• okurken satırlar sutunlar birbirine girdi nerdeyim nereye gectim kayboldum hiç bişey anlamadım şunu özetle sene bir :D

0|1
    0|0
    • Hocam okuyamıyorsanız zorlamanın anlamı yok çoğu kişiye saçma gelebilir burada yazdığım mesaj ama o an öyle hissedemiyor işte insan...

• evet kardşim ama seni unutması zordur sana dönmez ama seni hergün görmek ister

• Haklisiniz:)

Yükleniyor...