Dolapta ne varsa yedim, sizce bunu yapmam doğru oldu mu?

49 kiloydum. Boyum 165. Fazla kilolarımdan kurtulmam için iki ay önce erkek arkadaşımın ısrarı ile diyete başladım. Fakat zamanla bu diyet bir obsesyon haline geldi ve ben ne kadar zayıfladığımın farkında olamadım.

Evet tartı bugün 41,5 gösterdi. Fakat bu da değildi. Bugün alışverişe çıktım ve kıyafet denerken bir de ne olsun, en küçük beden bana çuval gibi oldu. Çok kötü hissettim. Yolda giderken insanlar ne kadar güzel olduğuma dair laf atarken ne kadar zayıf olduğumla ilgili yorum yapıyorlardı.

İçimde inanılmaz derece bir kilo alma korkusu var, fakat, bu durumun önüne geçmem gerekirdi. Günlerdir sadece kahve ve bir tane lokum yiyordum gün içinde. Doktorumda bunun ölümcül olduğunu söylemişti. Bir saat süren de bir yürüyüş yapıyordum her gün. Hatta hala. Enerjim tükenmişti. Gidip dolapta ne varsa domates, kızarmış ekmek, kuru kayısı hepsini yedim. Bu sizce de doğru bir karar mıydı?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• 40 kilo zaten kemik toplam ağırlığınsa , sende iç organ da kalmamış birbirine yapışmıştır , bir de deri kalmıştır ki o da buruş buruş olur.

Erkek arkadaşın senden bir zombi yaratmayı başarmış da eline ne geçmiş onu sormak gerek , ayrıca sana da sağlığını , bir müddet sonra çekip gidecek biri için bu kadar riske sokmanın mantığını sormak gerek.

Neysen o şekilde seni kabul etmeyip kafasındaki biçime sokmaya çalışan birinden sana dair ne hayır gelir ki ? Yemedin de ne oldu ? Bütün sistemin bozuldu. Aşırı olmamak kaydı ile normal besin almaya geçmen ve böyle bunak fikirlerin peşinden değil , sana daha 70 yıl gerekli vucudunun duzeninin pesinden gitmelisin zaten .

Ya da geçireceğin organ iflasları ile , agrılar ameliyatlar ile renk renk boy boy ilaçlar ve hastane koridorlarında geçecek bir ortayaşlılık ile dopdolu ve mutlu bir hayatın olur .

Seçim senin ...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bir kahve bir lokum mu!

kızım sen aklını mı kaçırdın !manyakmısın ha niyetin ölmekse at kendini köprüden aşağı daha iyi...en az 55 olman lazım..boyuna göre kilon orantılı olsun..

zayıf olunca güzel gözükeceğini zannediyorsan yanılıyorsun benzersin MEZARDAN ÇIKMIŞ HORTLAKLARA BİDE SOLGUN BEYAZ TENLİ OLURSUN TAMAM.kendin bile demişsin insanlar güzelliğine laf atarken şimdi ne diyecekler..IYYY TİPE BAK MEZARDAN KAÇMIŞ GİBİ!

aklını başına al kilo al hemen aileni de bilgilendir..yoksa güzelleşeceğim diye kendini toprağın altında bulursun...yüce Allahın verdiği aklı neden kullanmayı bilmezsiniz anlamam

2|0
    0|0
  • şimdi eksi vericeksin ama zayıflamamışsın ölmüşsün sen ayrıca diyeti bozucaksan kebap yiyceksin kuru kayısı falan kesmez...

2|1
    0|0
    • Hayır, haklısınız. Fotoğraflarımı eminim göstersem bir çok kişi kriz geçirirdi.

• yazık etme kendine sağlığınla oynama ...

• Gerçekten 49 kilo iken erkek arkadaşınız sizden fazla kilolarınızdan kurtulmanızı mı istedi? Samimice cevaplamak yerine ben de soruyorum. Lütfen biraz düşünme yetinizi kullanın ya. 41,5 kilo nedir anlamak güç gerçekten, neyse. Dolapta ne varsa yemeniz bana doğru bir davranış gibi gelmedi açıkçası, bir anda yüklenmeniz pek iyi değil. Düzenli öğünlerle düzenli miktarda yerseniz zaten normal hâlinize dönersiniz kısa zamanda. Elbette bunlar benim fikirlerim fakat doktorunuz size bu konuda yardımcı olacak yegane kişi. Erkek arkadaşınıza da bir avuç beyin diliyorum. Umarım sağlığınıza kavuşursunuz.

1|0
    0|0
  • 49 kiloyken erkek arkadaşın sana diyetmi yaptırdı . Eğer öyle bir sevgili arıyorsa mağazalarda iskelet modelleri mevcut gitsin alsın bir tane

2|0
    0|0
    • Kendisinin kilo takıntısı vardı sanırım. Bana kırk dokuz kiloyken, kırk ol demişti. :) Ruh hastası.

Neyseki ayrıldım. Ayrıldıktan sonra da toparlayamadım, fakat bugün ilk defa açlık hissedip yedim ne bulduysam.

• İyi yapmışsın ama sevgilinin yaptığı saçma 40 nedir abi ya :)

• çok kilo vermişsin .bu kadar olmamalı .erkek arkadaşın tam bir düşüncesiz ve sana yanlış davranmış .bir kızın bedeni ile kilosu ise bilmeden yanlış düşünce ler söylemesi çok yanlş

kilo almalısın .doğru yapmışsın istediğin gibi yemek yemelisin .

1|0
    0|0
  • Şu an ekmek arası sosis peynir yiyorum sütlü ekmekle :/ yaşlanınca nasılsa ağız tadıyla yiyemeyiz vakit varken ye :D

1|0
    0|0
  • 165 cm boy ve 49 kilo. Bence siz 49 kg kilodayken fazla kilolarınızdan değil, size kilo vermeniz için ısrar eden erkek arkadaşınızdan kurtulsaymışsınız.

0|1
    0|0
  • Midene sormak lazım, fesat geçirecek olan o.

1|0
    0|0
  • Yarasın afiyet olsun iyi yapmisin ))

1|0
    0|0
  • en az 55 olman lazım. spor yaparak bol bol ye.

0|0
    0|0
  • butür sorunlardan kurtulmak için psikiyatrist takviyesi şart...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kuzum birden yüklenmen yanlıs bence de dikkatli ol biraz

1|0
    0|0
  • Abartmissin hemde nasıl. Ben 1.59 a 48 kiloyum. Doktor zayifsin biraz kilo al diyor. Bu insanlar anorexia olmaya çok meraklı..

0|0
    0|0
    • Merak? Abartmak? Olayın tamamen insiyatifim dışı bir hal aldığının altını çizdiğimi sanıyorum.

• Anlam bakımından dolu bir cümle kurup, akılda her hangi bir anlamın zuhur etmesini sağlamayı dene o halde.

• Senin dolduramadigini ben doldurdum..

• Kesinlikle yemek yemeye çalış.

0|0
    0|0
  • seni iyiliğini değil kötülüğünü istemiş bildiğin

0|0
    0|0
Yükleniyor...